Lampy Biurkowe

Najlepsi asystenci do pracy, nauki i zabawy. Szeroki wachlarz produktów spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców.

V1 Pro

inteligentna lampa biurkowa z automatycznym dostosowaniem jasności

Yeelight V1 Pro to nowoczesna lampa biurkowa, którą łączy w sobie praktyczne rozwiązania z idealnym oświetleniem. Sama wykryje kiedy i jak należy dostosować światło by było bezpieczne i ułatwiało pracę, a poinformuje o tym dzięki wbudowanym, innowacyjnym czujnikom. Obsługa lampy jest również bardzo prosta, możesz skorzystać z panelu dotykowego lub zintegrować ją ze swoim telefonem, aby obsłużyć ją z dowolnego miejsca.

Z1 PRO

akumulatorowa lampka biurkowa z regulacją natężenia światła

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, lampę Z1 Pro możesz postawić w dowolnym miejscu i cieszyć się światłem nieprzerwanie do 40 godzin po jednym ładowaniu urządzenia. 5-stopniowa regulacja temperatury barwowej i regulacja natężenia światła pozwalają na stworzenie nastroju w zależności od potrzeb.

Staria Pro

lampka z ładowarką bezprzewodową

Stwórz odpowiedni nastrój dzięki regulacji temperatury oraz natężenia światła. Inteligentna lampka pozwoli Ci na naładowanie smartfona, oraz innych urządzeń ładowanych bezprzewodowo. Steruj lampką za pomocą aplikacji Yeelight, dotykowo lub za pomocą kompatybilnych aplikacji: Google Home, Apple Home Kit, Smart Things czy Amazon Alexa.

Yeelight Sensor Make-up Mirror

lusterko do makijażu z czujnikiem

Lusterko z podświetleniem Yeelight Sensor Makeup Mirror sprawi, że codzienne nakładanie makijażu stanie się jeszcze większą przyjemnością. Produkt wyposażony został w inteligentny czujnik i oferuje 3 tryby świecenia. Dzięki wysokiemu współczynnikowi oddawania barw Ra95 zobaczysz wszystko tak, jak wyglądałoby w naturalnym świetle. Wydajny akumulator 2000 mAh wygodnie naładujesz z pomocą kabla USB.