fbpx

Lampy sufitowe LED

Lampy sufitowe są często głównym źródłem światła w pomieszczeniu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możesz sterować natężeniem światła i jego barwą, dobierając światło do nastroju i potrzeb.

Yeelight Crystal Pendant Light

nowoczesna lampa sufitowa

Nowoczesna, minimalistyczna lampa, która idealnie sprawdzi się w jadalni czy kuchni. Dzięki możliwości regulacji temperatury światła i jego natężenia, w łatwy sposób stworzysz nastrój odpowiedni do każdej okazji. Inteligentną lampą możesz sterować za pomocą aplikacji Yeelight, Google Home oraz SmartThings oraz Amazon Alexa.

Yeelight Crystal - smart lampa sufitowa Led
Inteligentne lampy sufitowe Led
Inteligentna lampa Yeelight Galaxy
Inteligentna Lampa sufotowa w salonie

Yeelight Galaxy

seria stylowych lamp sufitowych

Steruj barwą światła i jego natężeniem za pomocą pilota lub dedykowanej aplikacji. Obudowa inteligentnej lampy sufitowej pozwala na uzyskanie delikatnego światła, zarazem pozwala oświetlić całe pomieszczenie. Dzięki inteligentnym trybom możesz w łatwy sposób zbudować odpowiednią atmosferę w pomieszczeniu.

Yeelight LED Ceiling Light

inteligentna ledowa lampa sufitowa

Reguluj jasność światła za pomocą wygodnego pilota. Dzięki inteligentnym trybom możesz dostosować światło do nastroju i pory dnia. Innowacyjna konstrukcja sprawia, że montaż lampy jest niezwykle prosty i szybki, a czyszczenie jej nie sprawia większych problemów. Steruj lampą głosowo, dzięki kompatybilności z Google Assistant i Siri Shortcuts.
smart ledowa lampa sufitowa
Yeelight LED Ceiling Light
Lampa sufitowa Yeelight LED Ceiling Light
Lampa Yeelight Crystal Ceiling Light Mini
smart lampa sufitowa z czujnikiem ruchu

Yeelight Crystal Ceiling Light Mini

smart lampa sufitowa z czujnikiem ruchu

Niewielka, estetyczna lampa sufitowa, która doskonale sprawdzi się do oświetlenia korytarza, przedpokoju czy pomieszczenia gospodarczego. Dzięki wbudowanym sensorom włączy się automatycznie, gdy zarejestruje ruch.