fbpx

Lampy sufitowe LED

Lampy sufitowe są często głównym źródłem światła w pomieszczeniu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możesz sterować natężeniem światła i jego barwą, dobierając światło do nastroju i potrzeb.

Yeelight Crystal Pendant Light

nowoczesna lampa sufitowa

Nowoczesna, minimalistyczna lampa, która idealnie sprawdzi się w jadalni czy kuchni. Dzięki możliwości regulacji temperatury światła i jego natężenia, w łatwy sposób stworzysz nastrój odpowiedni do każdej okazji. Lampą możesz sterować za pomocą aplikacji Yeelight, Google Home oraz SmartThings oraz Amazon Alexa.

Yeelight Galaxy

seria stylowych lamp sufitowych

Steruj barwą światła i jego natężeniem za pomocą pilota lub dedykowanej aplikacji. Obudowa lampy pozwala na uzyskanie delikatnego światła, zarazem pozwala oświetlić całe pomieszczenie. Dzięki inteligentnym trybom możesz w łatwy sposób zbudować odpowiednią atmosferę w pomieszczeniu.

Yeelight LED Ceiling Light

ledowa lampa sufitowa

Reguluj jasność światła za pomocą wygodnego pilota. Dzięki inteligentnym trybom możesz dostosować światło do nastroju i pory dnia. Innowacyjna konstrukcja sprawia, że montaż lampy jest niezwykle prosty i szybki, a czyszczenie jej nie sprawia większych problemów. Steruj lampą głosowo, dzięki kompatybilności z Google Assistant i Siri Shortcuts.

Yeelight Crystal Ceiling Light Mini

lampa sufitowa z czujnikiem ruchu

Niewielka, estetyczna lampa sufitowa, która doskonale sprawdzi się do oświetlenia korytarza, przedpokoju czy pomieszczenia gospodarczego. Dzięki wbudowanym sensorom włączy się automatycznie, gdy zarejestruje ruch.

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z nowościami Yeelight.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez INNPRO Robert Błędowski w celu otrzymania informacji handlowej, materiałów marketingowych za pomocą poczty elektronicznej.