fbpx

Lampy sufitowe LED

Lampy sufitowe są często głównym źródłem światła w pomieszczeniu. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom możesz sterować natężeniem światła i jego barwą, dobierając światło do nastroju i potrzeb.

Yeelight Arwen Ceiling Light C Series

inteligentna lampa sufitowa

 Arwen Ceiling Light Series C jest gotowa do pracy w każdym miejscu, w którym aktualnie się znajdujesz. Steruj nią za pomocą aplikacji lub używaj komend głosowych poprzez Asystenta Google, Alexę Amazona lub Samsung SmartThings.

Yeelight Arwen Ceiling Light S Series

inteligentna lampa sufitowa

Zasypiaj przy delikatnym świetle jak to księżycowe. Dzięki możliwości włączenia trybu moonlight Arwen Ceiling Light seria S będzie emitować delikatne światło, które nie razi w oczy i pozwala na spokojny sen w lekkim blasku.

Yeelight Crystal Pendant Light

nowoczesna lampa sufitowa

Nowoczesna, minimalistyczna lampa, która idealnie sprawdzi się w jadalni czy kuchni. Dzięki możliwości regulacji temperatury światła i jego natężenia, w łatwy sposób stworzysz nastrój odpowiedni do każdej okazji. Inteligentną lampą możesz sterować za pomocą aplikacji Yeelight, Google Home oraz SmartThings oraz Amazon Alexa.

Yeelight Crystal - smart lampa sufitowa Led
Inteligentne lampy sufitowe Led
Inteligentna lampa Yeelight Galaxy
Inteligentna Lampa sufotowa w salonie

Yeelight LED Ceiling Light 480

seria stylowych lamp sufitowych

Inteligentne lampy LED – LED Ceiling Light oraz LED Ceiling Light 480 – pozwolą Ci na dostosowanie natężenia światła i jego temperatury barwowej do aktualnych potrzeb i atmosfery, jaką chcesz stworzyć.

Yeelight LED Ceiling Light

inteligentna ledowa lampa sufitowa

Reguluj jasność światła za pomocą wygodnego pilota. Dzięki inteligentnym trybom możesz dostosować światło do nastroju i pory dnia. Innowacyjna konstrukcja sprawia, że montaż lampy jest niezwykle prosty i szybki, a czyszczenie jej nie sprawia większych problemów. Steruj lampą głosowo, dzięki kompatybilności z Google Assistant i Siri Shortcuts.
smart ledowa lampa sufitowa
Yeelight LED Ceiling Light
Lampa sufitowa Yeelight LED Ceiling Light
Lampa Yeelight Crystal Ceiling Light Mini
smart lampa sufitowa z czujnikiem ruchu

Yeelight Crystal Ceiling Light Mini

smart lampa sufitowa z czujnikiem ruchu

Niewielka, estetyczna lampa sufitowa, która doskonale sprawdzi się do oświetlenia korytarza, przedpokoju czy pomieszczenia gospodarczego. Dzięki wbudowanym sensorom włączy się automatycznie, gdy zarejestruje ruch.