fbpx

Inteligentne żarówki LED

Odmień oświetlenie swojego domu w najprostszy sposób – zmień żarówki na inteligentne, które można kontrolować za pomocą aplikacji oraz asystentów głosowych. 

Yeelight Filament Smart Bulb ST64

stylowa żarówka LED

Żarówka Filament w stylu retro, nawiązuje swoją stylistyką do XIX wieku. Stanowi idealne połączenie tradycyjnych żarówek oraz nowoczesnej technologii ledowej. Żarówka współpracuje z popularnymi platformami do obsługi inteligentnego domu. Dopasuj jej jasność do nastroju. Ciepła barwa światła doda przytulności każdemu wnętrzu.

Yeelight Filament Smart Bulb

inteligentna żarówka w stylu vintage

Stwórz atmosferę dzięki żarówce LED w stylu retro, która łączy w sobie nowoczesne rozwiązania i stylowy design. Za pomocą asystenta głosowego lub aplikacji możesz sterować jej jasnością czy zaplanować kiedy ma się włączyć lub wyłączyć. Oryginalny wygląd i standardowy gwint E27 pozwala zamontować ją w niemal każdym dostępnym kloszu.

Yeelight Filament Smart Bulb
inteligentna żarówka w stylu vintage
żarówka Yeelight 1S Smart Bulb Color
nowa generacja inteligentnych żarówek
intligentne żarówki Yeelight

Yeelight 1S Smart Bulb Color

nowa generacja inteligentnych żarówek

Niesamowite możliwości wyboru koloru oświetlenia – wybieraj z całej palety RGB i różnych trybów kolorystycznych. Żarówka oprócz trybów kolorowych ma również tryb światła białego (o różnej temperaturze) i doskonale sprawdzi się jako główne źródło światła. Steruj światłem ze swojego telefonu za pomocą intuicyjnej aplikacji Yeelight lub za pomocą asystentów głosowych.

Yeelight 1S Smart Bulb
Dimmable

nowa generacja inteligentnych żarówek

Inteligentna żarówka LED ze standardowym gwintem, pasuje do większości dostępnych na rynku kloszy do lamp. Stwórz Smart Home prosto i szybko – wystarczy wkręcić żarówkę i aktywować ją w aplikacji Yeelight. Steruj żarówką głosowo, dzięki kompatybilności z Google Assistant i Siri Shortcuts.

Yeelight 1S Smart Bulb Dimmable
inteligentne żarówki - Yeelight 1S Smart Bulb