fbpx

Żarówki i oprawy

Odmień oświetlenie swojego domu w najprostszy sposób – zmień żarówki na inteligentne, które można kontrolować za pomocą aplikacji oraz asystentów głosowych. Oprawy oświetleniowe sprawdzą się w każdym pomieszczeniu – nie tylko nie zaburzą aranżacji wnętrza, ale też podkreślą jej piękno odpowiednim oświetleniem. 

Yeelight GU10 Smart Bulb W1 Dimmable

światło na Twój nastrój

Zyskaj sterowanie grupowe kilkoma żarówkami jednocześnie efektu świetlnego. Żarówka GU10 W1 posiada kąt świecenia 36°, co w połączeniu z jej rozmiarami, zapewnia przejrzyste oświetlenie dużego obszaru.

Yeelight GU10 Smart Bulb W1 Multicolor

ozdabiaj swój pokój wspaniałymi kolorami

Żarówka W1 GU10 tworzy odpowiednią atmosferę dla różnych scenariuszy dzięki ponad 16 milionom dostępnych kolorów. Niezależnie od tego, czy jest to spotkanie z przyjaciółmi, czytanie, czy romantyczna randka, światło dostosuje się do Twoich potrzeb.

Biała kanapa z poduszkami
Oświetleniowa aranżacja wnętrza

Yeelight Mesh Downlight M2

nowa generacja inteligentnych żarówek

Yeelight Mesh Downlight M2 przenosi inteligentne oświetlenie na zupełnie nowy poziom. Emituje bezpieczne dla wzroku światło, którego jasność i temperaturę możesz dowolnie regulować. Kąt świecenia 75º sprawia, że doskonale rozjaśni wybrany obszar. Produkt umożliwia też zdalne sterowanie – głosowe lub z pomocą smartfona.

Yeelight Mesh Spotlight M2

nowa generacja inteligentnych żarówek

Yeelight Mesh Spotlight M2 przenosi inteligentne oświetlenie na zupełnie nowy poziom. Emituje bezpieczne dla wzroku światło, którego jasność i temperaturę możesz dowolnie regulować. Dzięki kątowi świecenia 30º idealnie rozjaśni wybraną część pomieszczenia. Produkt umożliwia też zdalne sterowanie – głosowe lub z pomocą smartfona.

Wieczorne oświetlenie salonu
Oprawa oświetleniowa salonu
Inteligentna żarówka LED Filament ST64
Inteligentna żarówka LED w stylu vintage

Yeelight Filament Smart Bulb ST64

stylowa żarówka LED

Żarówka Filament w stylu retro, nawiązuje swoją stylistyką do XIX wieku. Stanowi idealne połączenie tradycyjnych żarówek oraz nowoczesnej technologii ledowej. Żarówka współpracuje z popularnymi platformami do obsługi inteligentnego domu. Dopasuj jej jasność do nastroju. Ciepła barwa światła doda przytulności każdemu wnętrzu.

Yeelight Filament Smart Bulb

inteligentna żarówka w stylu vintage

Stwórz atmosferę dzięki żarówce LED w stylu retro, która łączy w sobie nowoczesne rozwiązania i stylowy design. Za pomocą asystenta głosowego lub aplikacji możesz sterować jej jasnością czy zaplanować kiedy ma się włączyć lub wyłączyć. Oryginalny wygląd i standardowy gwint E27 pozwala zamontować ją w niemal każdym dostępnym kloszu.

Yeelight Filament Smart Bulb
inteligentna żarówka w stylu vintage
żarówka Yeelight 1S Smart Bulb Color
nowa generacja inteligentnych żarówek
intligentne żarówki Yeelight

Yeelight 1S Smart Bulb Color

nowa generacja inteligentnych żarówek

Niesamowite możliwości wyboru koloru oświetlenia – wybieraj z całej palety RGB i różnych trybów kolorystycznych. Żarówka oprócz trybów kolorowych ma również tryb światła białego (o różnej temperaturze) i doskonale sprawdzi się jako główne źródło światła. Steruj światłem ze swojego telefonu za pomocą intuicyjnej aplikacji Yeelight lub za pomocą asystentów głosowych.

Yeelight 1S Smart Bulb
Dimmable

nowa generacja inteligentnych żarówek

Inteligentna żarówka LED ze standardowym gwintem, pasuje do większości dostępnych na rynku kloszy do lamp. Stwórz Smart Home prosto i szybko – wystarczy wkręcić żarówkę i aktywować ją w aplikacji Yeelight. Steruj żarówką głosowo, dzięki kompatybilności z Google Assistant i Siri Shortcuts.

Yeelight 1S Smart Bulb Dimmable
inteligentne żarówki - Yeelight 1S Smart Bulb