ŻARÓWKI I OPRAWY​

Odmień oświetlenie swojego domu w najprostszy sposób – zmień żarówki na inteligentne, które można kontrolować za pomocą aplikacji oraz asystentów głosowych. Oprawy oświetleniowe sprawdzą się w każdym pomieszczeniu – nie tylko nie zaburzą aranżacji wnętrza, ale też podkreślą jej piękno odpowiednim oświetleniem.

Yeelight GU10 Smart Bulb W1 Dimmable

światło na Twój nastrój

Zyskaj sterowanie grupowe kilkoma żarówkami jednocześnie dla jeszcze lepszego efektu świetlnego. Żarówka GU10 W1 posiada kąt świecenia 36°, co w połączeniu z jej rozmiarami, zapewnia przejrzyste oświetlenie dużego obszaru.

Yeelight GU10 Smart Bulb W1 Multicolor​

ozdabiaj swój pokój wspaniałymi kolorami
Żarówka W1 GU10 tworzy odpowiednią atmosferę dla różnych scenariuszy dzięki ponad 16 milionom dostępnych kolorów. Niezależnie od tego, czy jest to spotkanie z przyjaciółmi, czytanie, czy romantyczna randka, światło dostosuje się do Twoich potrzeb.

Yeelight Mesh Downlight
M2/M2 PRO

nowa generacja wśród opraw sufitowych
Yeelight Mesh Downlight M2 przenosi inteligentne oświetlenie na zupełnie nowy poziom. Emituje bezpieczne dla wzroku światło, którego jasność i temperaturę możesz dowolnie regulować. Kąt świecenia 75º sprawia, że doskonale rozjaśni wybrany obszar. Produkt umożliwia też zdalne sterowanie – głosowe lub z pomocą smartfona.

Yeelight Mesh Spotlight
M2

subtelne podświetlenie

Yeelight Mesh Spotlight M2 to zupełnie nowe spojrzenie na oświetlenie punktowe. Dzięki bramce Mesh Gateway możesz sterować nimi pojedynczo lub grupowo, z poziomu aplikacji Yeelight.

Yeelight Filament Smart Bulb ST64

stylowa żarówka LED
Żarówka Filament w stylu retro, nawiązuje swoją stylistyką do XIX wieku. Stanowi idealne połączenie tradycyjnych żarówek oraz nowoczesnej technologii ledowej. Żarówka współpracuje z popularnymi platformami do obsługi inteligentnego domu. Dopasuj jej jasność do nastroju. Ciepła barwa światła doda przytulności każdemu wnętrzu.

Yeelight Filament Smart Bulb

inteligentna żarówka w stylu vintage
Stwórz atmosferę dzięki żarówce LED w stylu retro, która łączy w sobie nowoczesne rozwiązania i stylowy design. Za pomocą asystenta głosowego lub aplikacji możesz sterować jej jasnością czy zaplanować kiedy ma się włączyć lub wyłączyć. Oryginalny wygląd i standardowy gwint E27 pozwala zamontować ją w niemal każdym dostępnym kloszu.

Yeelight 1S Smart Bulb Color

nowa generacja inteligentnych żarówek
Niesamowite możliwości wyboru koloru oświetlenia – wybieraj z całej palety RGB i różnych trybów kolorystycznych. Żarówka oprócz trybów kolorowych ma również tryb światła białego (o różnej temperaturze) i doskonale sprawdzi się jako główne źródło światła. Steruj światłem ze swojego telefonu za pomocą intuicyjnej aplikacji Yeelight lub za pomocą asystentów głosowych.

Yeelight 1S Smart Bulb Dimmable

nowa generacja inteligentnych żarówek

Inteligentna żarówka LED ze standardowym gwintem, pasuje do większości dostępnych na rynku kloszy do lamp. Stwórz Smart Home prosto i szybko – wystarczy wkręcić żarówkę i aktywować ją w aplikacji Yeelight. Steruj żarówką głosowo, dzięki kompatybilności z Google Assistant i Siri Shortcuts oraz Apple HomeKit.

ŻARÓWKA YEELIGHT W3 (DIMMABLE)

Płynna zmiana światła z muzyką

Żarówka Smart Yeelight W3  z gwintem E27

Inteligentna żarówka Yeelight W3 (ściemnialna) jest bardziej kompaktowa, a mimo to generuje jaśniejsze światło, zużywając przy tym mniej energii – w trybie czuwania jej pobór mocy wynosi w przybliżeniu 0,3 W. Zapewnia ciepły i przyjemny blask. Jest kompatybilna z Google Assistant oraz innymi platformami rozwiązań Smarthome, a ponadto możesz wyregulować jej jasność. Do jej konstrukcji wykorzystano nowe technologie i ulepszone rozwiązania, dzięki temu żarówka ma szerokie możliwości znane z modelu 1S, oferując jeszcze atrakcyjniejszą cenę.

ŻARÓWKA YEELIGHT W3 (KOLOR)

Płynna zmiana światła z muzyką​

Żarówka Smart Yeelight W3  z gwintem E27

Zrób więcej ze światłem: Zabaw się synchronizując żarówki Yeelight z muzyką lub wykorzystaj swoje zdjęcia, aby stworzyć  wyjątkową atmosferę. Steruj żarówką wraz z innymi za pomocą głosu Dzięki wykorzystaniu nowych technologii i ulepszonych rozwiązań żarówka ma szerokie możliwości znane z modelu 1S, oferując jeszcze atrakcyjniejszą cenę. Zrób pierwszy krok w kierunku Smart Home.