fbpx

Inteligentne żarówki LED

Odmień oświetlenie swojego domu w najprostszy sposób – zmień żarówki na inteligentne, które można kontrolować za pomocą aplikacji oraz asystentów głosowych.

Yeelight Filament Smart Bulb

inteligentna żarówka w stylu vintage

Stwórz atmosferę dzięki żarówce LED w stylu retro, która łączy w sobie nowoczesne rozwiązania i stylowy design. Za pomocą asystenta głosowego lub aplikacji możesz sterować jej jasnością czy zaplanować kiedy ma się włączyć lub wyłączyć. Oryginalny wygląd i standardowy gwint E27 pozwala zamontować ją w niemal każdym dostępnym kloszu.

Yeelight 1S Smart Bulb Color

nowa generacja inteligentnych żarówek

Niesamowite możliwości wyboru koloru oświetlenia – wybieraj z całej palety RGB i różnych trybów kolorystycznych. Żarówka oprócz trybów kolorowych ma również tryb światła białego (o różnej temperaturze) i doskonale sprawdzi się jako główne źródło światła. Steruj światłem ze swojego telefonu za pomocą intuicyjnej aplikacji Yeelight lub za pomocą asystentów głosowych.

Yeelight 1S Smart Bulb
Dimmable

nowa generacja inteligentnych żarówek

Inteligentna żarówka LED ze standardowym gwintem, pasuje do większości dostępnych na rynku kloszy do lamp. Stwórz Smart Home prosto i szybko – wystarczy wkręcić żarówkę i aktywować ją w aplikacji Yeelight. Steruj żarówką głosowo, dzięki kompatybilności z Google Assistant i Siri Shortcuts.

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z nowościami Yeelight.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez INNPRO Robert Błędowski w celu otrzymania informacji handlowej, materiałów marketingowych za pomocą poczty elektronicznej.