Szukaj
Close this search box.

Lampa na monitor

Light Bar

Model: YLODJ-0027

Zapewnij sobie optymalne oświetlenie podczas pracy przy komputerze, grania w gry lub zwykłego przeglądania Internetu. Lampa na monitor Yeelight Light Bar generuje bezpieczne dla wzroku światło, które nie razi ani nie miga. Możesz też swobodnie ustawiać jego jasność i wybierać spośród 3 trybów temperatury barwowej. Wytrzymały akumulator zapewnia czas pracy do 150 minut, a wbudowany panel dotykowy ułatwia obsługę urządzenia.

Light bar

3 tryby temperatury barwowej

Do 150 minut pracy

Doskonałe odwzorowanie barw

Regulowana konstrukcja

Wbudowany panel dotykowy

Optymalne oświetlenie

Światło generowane przez lampę Yeelight Light Bar pada w dół, a nie bezpośrednio do oczu, dzięki czemu nie razi, jest bezpieczne dla wzroku i pozwala uniknąć bólu głowy. Nie powoduje też odblasków ani nie miga. Wyróżnia je także wysoki współczynnik CRI (Ra>95), co oznacza, że doskonale odwzorowuje barwy.

Długi czas pracy

Lampka została wyposażona w akumulator o pojemności 1800 mAh, dzięki czemu może działać bezprzewodowo. W pełni naładowana pracuje nawet przez 150 minut. Jej wygodne ładowanie umożliwia wbudowany port USB-C. Co więcej, jeśli podłączysz lampę do komputera, światło zostanie zapalone automatycznie, gdy go uruchomisz.

Dostosuj światło do swoich potrzeb

Lampa Yeelight Light Bar świetnie sprawdzi się w różnych zastosowaniach. Umożliwia swobodną regulację jasności i oferuje 3 tryby temperatury barwowej do wyboru - Mixed Light (ok. 3000-4000K), White Light (ok. 5000K) i Yellow Light (ok. 3000K). Musisz trochę popracować? Zamierzasz pograć w ulubioną grę? A może wolisz obejrzeć film? Dostosuj oświetlenie do sytuacji! Ponadto lampa zapamiętuje ostatnio używane ustawienia - gdy uruchomisz ją ponownie, automatycznie je przywróci.

Wygodna obsługa

Urządzenie ma wbudowany niewielki panel dotykowy, który zapewnia szybki dostęp do jego najważniejszych funkcji. Wyróżnia go błyskawiczna reakcja na dotyk i niezawodne, płynne działanie. Za jego pomocą możesz na przykład włączyć lub wyłączyć lampę, ustawić jasność lub wybrać tryb.

Starannie przemyślana konstrukcja

Obciążona podstawka gwarantuje większą stabilność, ponadto możesz swobodnie dostosowywać jej kąt nachylenia w zakresie 70°. Przednia ramka lampki została dodatkowo pokryta silikonem, dzięki czemu jest bardziej odporna na zarysowania.

Specyfikacja

Nazwa

Light Bar YLODJ-0027

Model

YLODJ-0027

Kolor

Szary

Wymiary

450 x 75 x 110 mm

Waga

780 g

Jasność

300 lm

Temperatura barwowa

3000K ±4000K, regulowana

Pojemność akumulatora

1800 mAh

Czas pracy

Ok. 150 min

Port ładowania

USB-C

Napięcie

100-240 V ~50 Hz 0,3 A

Moc znamionowa

5 W

Temperatura pracy

-10°C - 40°C

Wilgotność otoczenia pracy

0-85% RH

Temperatura powierzchni zewnętrznej

≤55°C

CRI

Ra 95

Stopień ochrony

IP20

Współczynnik mocy

0.5

Etykieta energetyczna (EEL)

F

Żywotność

Ok. 25 000 h

Wymienne źródło światła

Nie

Ochrona przeciwzwarciowa

Tak

Moc w trybie czuwania

≤0,6 W

Materiał

ABS

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight :