fbpx

poznaj markę Yeelight

Historia, osiągnięcia i wartości marki Yeelight.

Yeelight to producent inteligentnego oświetlenia, który od 2014 roku jest częścią ekosystemu Xiaomi. Współpracując z Amazon, Google, Microsoft i Samsung Yeelight stoi na najwyższym poziomie w zakresie inteligentnego oświetlenia.


Produkty marki Yeelight nie tylko emitują doskonałej jakości światło, ale pozwalają użytkownikom na więcej. Wiele produktów posiada możliwość regulacji jasności, czy temperatury barwowej. Kompatybilność z aplikacjami Google Home, Apple HomeKit, czy SmartThings, daje jeszcze większą wygodę i poszerza zakres możliwości produktów i pozwala nie tylko na sterowanie urządzeniami z poziomu aplikacji, ale także za pomocą głosu.


Marka Yeelight stale się rozwija, dzięki czemu na rynek wchodzą coraz to nowsze i jeszcze inteligentniejsze urządzenia, które dają swoim użytkownikom komfort i wygodę, a także dodatkowe możliwości, np. bezprzewodowe ładowanie urządzeń mobilnych.


Yeelight stworzyło dziesiątki inteligentnych produktów do oświetlenia domu, które znane są w Azji, Europie, Ameryce i na Bliskim Wschodzie, obejmując ponad 100 krajów na całym świecie. Większość produktów Yeelight posiada certyfikaty CE, CB, UL, RCM, I TISI, aby móc spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.


Yeelight aktywnie działa w najnowszych technologiach. Nasze produkty wykorzystują technologię Wi-Fi i zdalne sterowanie. Pozwalają na wprowadzenie w Twoim domu najnowocześniejszych rozwiązań. Ponadto, produkty Yeelight są laureatami międzynarodowych nagród m.in za wzornictwo przez IF Desigtn Award 2017, Reddot Award 2017, IF Gold Design Award i Good Design Award.


Hasło “Zobacz świat w nowym świetle” doskonale odwzorowuje charakter produktów Yeelight.

Inteligentne oświetlenie domu | Yeelight

2012

Powstanie marki Yeelight w Qingdao

Xiaomi

2014

Dołączenie do ekosystemu Xiaomi

2018

certyfikat TÜV Rheinland potwierdzający niską emisję niebieskiego światła dla lampy biurkowej Yeelight

2020

TOP10 w kategorii Oświetlenie
według kapituły iF

Marka wielokrotnie nagradzana

Produkty Yeelight na przestrzeni lat zdobywały uznanie dzięki innowacyjnym funkcjom i stylowemu wzornictwu. Sama marka Yeelight znalazła się na liście TOP10 w kategorii oświetlenie według iF International Forum Design.

2017 LED Ceiling Light

2020 Staria LED Bedside Lamp

Inteligentna lampka nocna

2019 D2 Smart Bedside Lamp

Bedside lamp d2
Red Dot Award

2020 Wireless Smart Dimmer

Smart dimmer
Reddot award 2019 winner