fbpx

poznaj markę Yeelight

Historia, osiągnięcia i wartości marki Yeelight.

Marka Yeelight to innowacyjny producent inteligentnego oświetlenia, który od 2014 roku jest częścią ekosystemu Xiaomi. Współpracując z Amazon, Google i Microsoft, Yeelight stoi na najwyższym poziomie w zakresie inteligentnego oświetlenia.


Produkty marki Yeelight nie tylko emitują doskonałej jakości światło, ale pozwalają użytkownikom na więcej. Wiele produktów posiada możliwość regulacji jasności, czy temperatury barwowej. Kompatybilność z aplikacjami Google Home, Apple HomeKit, czy SmartThings, daje jeszcze większą wygodę i poszerza zakres możliwości produktów i pozwala nie tylko na sterowanie urządzeniami z poziomu aplikacji, ale także za pomocą głosu.


Marka Yeelight stale się rozwija, dzięki czemu na rynek wchodzą coraz to nowsze i jeszcze inteligentniejsze urządzenia, które dają swoim użytkownikom komfort i wygodę, a także dodatkowe możliwości, np. bezprzewodowe ładowanie urządzeń mobilnych.


Yeelight stworzyło dziesiątki inteligentnych produktów do oświetlenia domu, które znane są w Azji, Europie, Ameryce i na Bliskim Wschodzie, obejmując ponad 100 krajów na całym świecie. Większość produktów Yeelight posiada certyfikaty CE, CB, UL, RCM, I TISI, aby móc spełnić oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.


Yeelight aktywnie działa w najnowszych technologiach. Nasze produkty wykorzystują technologię Wi-Fi i zdalne sterowanie. Pozwalają na wprowadzenie w Twoim domu najnowocześniejszych rozwiązań. Ponadto, produkty Yeelight są laureatami międzynarodowych nagród m.in za wzornictwo przez IF Desigtn Award 2017, Reddot Award 2017, IF Gold Design Award i Good Design Award.


Hasło “Zobacz świat w nowym świetle” doskonale odwzorowuje charakter produktów Yeelight.

Inteligentne oświetlenie domu | Yeelight

2012

Powstanie marki Yeelight w Qingdao

2014

Dołączenie do ekosystemu Xiaomi

2018

certyfikat TÜV Rheinland potwierdzający niską emisję niebieskiego światła dla lampy biurkowej Yeelight

2020

TOP10 w kategorii Oświetlenie
według kapituły iF

Marka wielokrotnie nagradzana

Produkty Yeelight na przestrzeni lat zdobywały uznanie dzięki innowacyjnym funkcjom i stylowemu wzornictwu. Sama marka Yeelight znalazła się na liście TOP10 w kategorii oświetlenie według iF International Forum Design.

2017 LED Ceiling Light

2020 Staria LED Bedside Lamp

2019 D2 Smart Bedside Lamp

2020 Wireless Smart Dimmer