Szukaj
Close this search box.

Lampa na monitor

Screen Bar Pro

Model: YLTD003

Zapewnij sobie optymalne oświetlenie, kiedy grasz w gry lub pracujesz przy komputerze. Lampa na monitor Yeelight Screen Light Bar Pro generuje przyjazne dla wzroku światło, którego kolor możesz dostosować do swoich upodobań. Ciesz się immersyjnym doświadczeniem gamingowym, jakie zapewnia kompatybilność z Razer Chroma i wygodnie steruj oświetleniem za pomocą aplikacji Yeelight lub asystenta głosowego Google Assistant. Obsługę urządzenia ułatwia dołączone do zestawu zdalne pokrętło.

Podświetlenie RGB

Inteligentne sterowanie

Szybki montaż

Bezpieczna dla oczu

Minimalistyczna
i praktyczna

Dobre oświetlenie podczas pracy i rozgrywek to podstawa. Lampa na monitor Yeelight generuje przyjemne dla oczu światło, a jej jasność i kolor możesz dostosować do własnych potrzeb. Akcesorium oferuje też kilka trybów pracy. Jej obsługę ułatwia dołączone do zestawu pokrętło oraz kompatybilność z asystentami głosowymi. Lampa współpracuje też z Razer Chroma oraz aplikacją Yeelight.

Dla większej immersji

Współpraca lampy z Razer Chroma oraz Overwolf pozwala dostosować efekty świetlne do przebiegu gry, dzięki czemu możesz cieszyć się jeszcze większą immersją. Graj w CS:GO lub League of Legends i poczuj się jak bohater ulubionego tytułu. Istnieje też możliwość sparowania akcesorium z innymi urządzeniami z systemu Razer Chroma, na przykład klawiaturą, dla lepszych wrażeń gamingowych.

Wykorzystasz ją w pracy

Jeśli pracujesz przed komputerem, to przyda Ci się lampa Yeelight - Generowane przez akcesorium światło nie podrażnia oczu, w każdej chwili możesz też zmienić jej jasność lub kolor. Dzięki przemyślanej konstrukcji lampa nie tworzy odblasków, a doskonale oświetla biurko i klawiaturę, ułatwiając pracę. Dodatkowo możesz regulować jej kąt nachylenia w zakresie 25°.

Prosta obsługa

Obsługę lampy ułatwi Ci dołączone do zestawu pokrętło. Za jego pośrednictwem możesz zdalnie włączyć/wyłączyć akcesorium, ustawić jasność lub kolor, czy tryb pracy.

Z aplikacją łatwiej
i wygodniej

Sparuj aplikację Yeelight ze smartfonem, aby zyskać dostęp do takich funkcji jak regulacja jasności, włączenie/wyłączenie zasilania, czy ustawienie koloru - wybieraj między 16 mln barw i spersonalizuj pracę YLTD003.

Dodaj ją do Smart Home

Dodaj lampę do jednego z systemów zarządzania inteligentnym domem i steruj wszystkimi urządzeniami jednocześnie z poziomu jednej aplikacji. Akcesorium współpracuje z Samsung SmartThings, Amazon Alexa oraz Google Home. Wystarczy komenda głosowa, aby dostosować pracę lampy do własnych potrzeb.

Specyfikacja Screen Light Bar Pro

Nazwa

LED Screen Light Bar Pro

Model

YLTD003

Żywotność

25000 h

Temperatura barwowa

3900 K ±400 K, możliwość regulacji

Jasność

280 lm, możliwość regulacji

Współczynnik mocy

0,9

Temperatura pracy

-10°C - 40°CCRI

Napięcie

100-240 V ~50/60 Hz 0,3 A

Moc znamionowa

10 W

Wymiary

Φ23 x 485,5 mm

Kompatybilność z

Android 4.4 & iOS 9.0 lub nowszy

Łączność bezprzewodowa

WLAN IEEE 802.11 b/g/n, 2,4 GHz, Bluetooth 4.2

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight :