fbpx

INTEGRACJA

Poznaj możliwości integracji produktów Yeelight.

Razer Chroma RGB

Razer Chroma™ RGB

Niepowtarzalne doświadczenia gamingowe i nie tylko są bliżej niż kiedykolwiek wcześniej! Program Chroma Visualizer umożliwia wygodne parowanie produktów Yeelight z urządzeniami obsługującymi Razer Chroma™ RGB. Dzięki temu możesz cieszyć się niezapomnianym spektaklem świateł, które nieustannie dostosowują się do tego, co dzieje się na ekranie podczas rozgrywki lub oglądania filmu. Wykorzystaj te możliwości również w czasie domowej imprezy – zmieniające się w rytm muzyki oświetlenie zapewni niesamowitą atmosferę. Chcesz więcej? Program Razer Synapse pozwala dowolnie regulować barwy i ich przejścia, oferując wymarzoną swobodę. Graj w kolory i stwórz swój unikalny pokój gracza, kino domowe lub po prostu miejsce, które zachwyci Cię wyjątkowym klimatem.

Taśma LED
Zarówka LED
Apple HomeKit

Apple HomeKit

Aplikacja Apple HomeKit zapewnia niemal nieograniczone możliwości zdalnego sterowania oświetleniem Yeelight przy pomocy urządzenia z systemem iOS. Dzięki temu możesz wygodnie włączać i wyłączać światło, a także dostosowywać jego jasność i temperaturę – określone parametry swobodnie wyregulujesz, wykorzystując specjalne suwaki. HomeKit oferuje też gotowe szablony, które idealnie sprawdzą się w wielu różnych sytuacjach. Integracja Yeelight z aplikacją Apple będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, jeśli posiadasz również inne połączone z nią inteligentne urządzenia. W ten sposób zyskasz wygodną kontrolę i nad nimi, i nad oświetleniem jednocześnie – bez konieczności przełączania się między różnymi programami.

Inteligentna żarówka LED
Led Lightstrip Plus
Inteligentna żarówka LED
Google Assistant

Google Assistant

Google Assistant to wirtualny asystent osobisty opracowany przez Google i ogłoszony na konferencji deweloperskiej w maju 2016 roku. Oferuje szereg praktycznych możliwości i może angażować się w dwustronne rozmowy z użytkownikami. Jest jedynym asystentem w Google Home. Dzięki jego integracji z Yeelight zyskujesz możliwość wygodnego, głosowego sterowania swoim inteligentnym oświetleniem. Już nie musisz wstawać z fotela lub wychodzić z łóżka – wystarczy, że wydasz prostą komendę. W ten sposób możesz bez najmniejszego wysiłku zapalić lub zgasić światło, dostosować jego natężenie, a nawet barwę.

Inteligentna lampa biurkowa
Inteligentna lampa led
Staria Pro
SmartThings

Samsung Smart Things

SmartThings to aplikacja, która może stać się sercem Twojego inteligentnego domu. Połączysz z nią miliony kompatybilnych urządzeń i zyskasz możliwość ich zdalnej kontroli, gdziekolwiek jesteś. Współpraca z Yeelight pozwala na jeszcze więcej swobody w sterowaniu Twoim inteligentnym oświetleniem. Z pomocą oprogramowania od Samsung nie tylko włączysz lub wyłączysz światło, ale też dostosujesz je do swoich potrzeb i zaplanujesz indywidualny harmonogram pracy dla wybranych produktów. Już nie musisz przełączać się między aplikacjami, aby kontrolować wszystkie urządzenia – dzięki SmartThings łatwo i wygodnie stworzysz swój własny, inteligentny dom.

lampka nocna z funkcją ładowania indukcyjnego
Amazon Alexa

Amazon Alexa

Alexa to inteligentny asystent osobisty opracowany przez firmę Amazon. Umożliwia głosowe sterowanie kompatybilnymi urządzeniami – odtwarza muzykę, tworzy listy rzeczy do zrobienia, ustawia alarmy, dostarcza różnego rodzaju informacji i oferuje mnóstwo innych możliwości, które ułatwią Ci życie. Dzięki integracji z Yeelight możesz cieszyć się wygodną, zdalną kontrolą swojego oświetlenia. Z pomocą komend głosowych włączysz lub wyłączysz światło, a także ustawisz jego jasność, temperaturę i kolor. Nie musisz nawet ruszać się z miejsca – kilka prostych słów wystarczy, aby wspaniale oświetlić dom i stworzyć niepowtarzalną atmosferę.

 

Inteligentna lampka nocna z funkcją ładowania indukcyjnego
Yeelight Bedside Lamp D2
IFTTT

IFTTT

Dzięki usłudze IFTTT możesz połączyć wszystkie swoje aplikacje i urządzenia. Zakładając bezpłatne konto, zyskujesz możliwość włączenia specjalnych apletów. Sprawiają one, że Twoje sprzęty i programy współpracują ze sobą w celu wykonywania czynności, których nie mogłyby wykonywać osobno. Co to oznacza? Możesz na przykład synchronizować listy rzeczy do zrobienia Amazon Alexa z Twoim kalendarzem Google lub tworzyć kopie zapasowe zdjęć z Instagrama w aplikacji Dropbox. To nieoceniona oszczędność czasu! Integracja z Yeelight daje Ci jeszcze więcej możliwości wygodnego sterowania Twoim inteligentnym oświetleniem. Możesz na przykład automatycznie włączać światło po powrocie z pracy, dostosować jego jasność i kolor, a także ustalać szczegółowe harmonogramy.

 

Inteligentna lampa LED

MI Home

Mi Home to niezwykle użyteczna aplikacja, która umożliwia zarządzanie większością produktów należących do ekosystemu Xiaomi w najprostszy i najwygodniejszy sposób. Z jej pomocą zyskasz zdalną kontrolę nie tylko nad swoim inteligentnym oświetleniem Yeelight, ale też między innymi nad odkurzaczem, kamerą bezpieczeństwa, smartwatchem, budzikiem czy wentylatorem. Aby móc prawidłowo korzystać z jej możliwości, należy najpierw utworzyć konto użytkownika. Aplikacja sama wykryje wszystkie znajdujące się w pobliżu urządzenia Xiaomi – wystarczy, że dotkniesz odpowiedniego przycisku. Następnie musisz tylko indywidualnie skonfigurować sprzęt i cieszyć się wygodną, zdalną kontrolą!

Inteligentna taśma led