Jak dodać produkt do aplikacji Yeelight i Google Home

Jak dodać produkt do aplikacji Yeelight i Google Home

Sterowanie produktami Yeelight za pomocą aplikacji i asystentów głosowych jest proste i intuicyjne. Zobacz nasze wideotutoriale, jak połączyć produkty Yeelight z aplikacją Yeelight i Google Home.

8 komentarz(y) w “Jak dodać produkt do aplikacji Yeelight i Google Home”

  1. Czy jest mozliwosc polaczenia candeli z mi home lub google home? Czy potrzebuje do tego bramki ? Posiadam nawilzacz powietrza smartmi od xiomi.

  2. pokazuje podczas dodawania urządzenia do Google home konto yeelight zostało połączone i go nie dodaje. Nie mogę połączyć asystenta.

  3. Niestety również nie mogę dodać żarówek Yeelight Color Bulb do Google Home. Dostaję komunikat : „Łączę Twoje konto Yeelight” i aplikacja GH wraca do okna dodawania urządzenia. Telefon Mi9 Lite Android 11/MIUI 12.5

  4. Dzień dobry mam pytanie już dawno po używaniu jakiś 2 tygodni google home z yeelight odłączył mi się i nie może sie połączyć co mam zrobić?

    1. YEELIGHT POLSKA

      Prosimy spróbować zresetować urządzenia i ponownie podjąć próbę połączenia ich z aplikacją. Jeśli to nie rozwiąże problemu, można skontaktować się z nami mailowo: [email protected]

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *