Szukaj
Close this search box.

Integracja
z overwolf

dostarcz sobie niezapomnianych
wrażeń podczas rozgrywki.

Overwolf to otwarta platforma gamingowa, która zapewnia aplikacje i wtyczki dla mnóstwa popularnych gier. Współpraca z Yeelight zaowocowała stworzeniem narzędzia, które oferuje fantastyczne efekty świetlne dostosowane do wydarzeń rozgrywających się na ekranie. Możesz też dodawać swoje własne ustawienia. Z Overwolf wymarzona immersja jest w Twoim zasięgu!

Mnóstwo dostępnych gier

Dynamiczne FPSy? A może angażujące gry MOBA? Nieważne, w co lubisz grać - na liście tytułów obsługiwanych przez wtyczkę Yeelight Overwolf Connector z pewnością znajdziesz coś dla siebie! Dostępnych jest wiele popularnych tytułów takich jak na przykład CS:GO, Fortnite czy League of Legends.

Zanurz się w rozgrywce

Teraz we własnym pokoju możesz poczuć się jak w centrum wydarzeń. Integracja Overwolf z Yeelight pozwala cieszyć się dynamicznymi efektami świetlnymi, które podkreślą charakter każdego ważnego wydarzenia w grze. Udało Ci się wygrać pojedynek? A może właśnie wykonałeś niezwykle efektowny cios specjalny? Przypisz poszczególne akcje do konkretnych efektów świetlnych i stwórz niepowtarzalną atmosferę w swojej strefie gracza!

Produkty Yeelight
kompatybilne z Overwolf

Obecnie tylko niektóre produkty Yeelight są kompatybilne z platformą
Overwolf. Lista ta będzie jednak sukcesywnie poszerzana:

ŻARÓWKA W1
GU10 (KOLOR)

światło na Twój nastrój

ŻARÓWKA W3 (KOLOR)

światło na Twój nastrój

Screen Light
Bar Pro

światło na Twój nastrój

Jak korzystać z platformy
Overwolf?

Masz już kompatybilne produkty Yeelight? Chcesz sparować je z platformą
Overwolf i zapewnić sobie dynamiczne efekty świetlne? Nic prostszego!
Wystarczy wykonać kilka prostych kroków:

1. Upewnij się, że Twoje urządzenia zostały poprawnie sparowane z aplikacją Yeelight i że są połączone z tą samą siecią co komputer.

2. Wejdź na stronę internetową https://www.overwolf.com/apps/ i pobierz aplikację Overwolf.

3. Zainstaluj aplikację Overwolf, otwórz panel, a następnie zaloguj się lub utwórz konto.

4. Pobierz wtyczkę Yeelight Overwolf Connector ze strony
https://www.overwolf.com/app/Yeelight-Yeelight_Overwolf_Connector

5. Zainstaluj wtyczkę Yeelight Overwolf Connector. Na pulpicie pojawi się ikona skrótu.

6. Uruchom wtyczkę i przejdź do zakładki Lighting Setup. Twoje urządzenia Yeelight zostaną automatycznie wykryte i pojawią się na liście.

7. W zakładce Lighting Setup wybierz urządzenia, które chcesz zintegrować z wybranymi grami. W tym celu kliknij Enabled lub Disabled.

8. Przejdź do zakładki Game List i wybierz gry, które chcesz zintegrować z urządzeniami Yeelight - w tym celu kliknij widoczny pod wybranym tytułem przełącznik.

9. Aby dostosować ustawienia efektów świetlnych, kliknij wybrany tytuł. Pojawi się lista wydarzeń, do których domyślnie dopasowane są różne efekty. Widoczne po prawej stronie pola wyboru umożliwiają ich aktywację.

10. Aby dostosować efekty, kliknij wybrane wydarzenie. W zależności od rodzaju posiadanych urządzeń, możesz zmieniać parametry oświetlenia takie jak kolor, temperatura barwowa i jasność. Istnieje też możliwość ustawienia czasu trwania każdego efektu.

11. Jeśli chcesz sprawdzić, jak będzie wyglądał gotowy efekt, kliknij ikonę oka - zintegrowane z Overwolf urządzenia zaczną świecić zgodnie z wprowadzonymi ustawieniami.

12. Gdy dostosujesz ustawienia, przejdź do wybranej gry i ciesz się niezwykłymi efektami świetlnymi!

Tak niewiele potrzeba, aby zwiększyć immersję i czerpać jeszcze więcej przyjemności z rozgrywki. To co, gotowi na kolejną niezapomnianą przygodę w świecie ulubionej gry?