fbpx

NASTROJOWE

Nastrojowe oświetlenie Yeelight zapewni doskonały wystrój wnętrza, a szeroki wachlarz produktów spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców.

Yeelight Lightstrip Plus

elastyczna taśma LED

Niesamowite możliwości wyboru koloru oświetlenia – wybieraj z całej palety RGB i różnych trybów kolorystycznych. Steruj światłem ze swojego telefonu – inteligentna taśma LED jest kompatybilna z Apple Home Kit, Alexą, Siri Shortcuts i asystentem głosowym Google. Taśma może zostać również zintegrowana z innymi urządzeniami w domu.

inteligentna taśma Yeelight Lightstrip Plus
elastyczna taśma LED
Yeelight Lightstrip Plus
Lampka nocna D2
Bedside Lamp D2
D2 Lamp

Yeelight D2 Lampka nocna LED

uniwersalna i kompaktowa

Niezwykle łatwa w obsłudze, a przy tym uniwersalna, ledowa lampka nocna. Dzięki płynnej regulacji jasności i barwy światła, możesz stworzyć oświetlenie odpowiednie do nastroju. Zintegruj lampkę z inteligentnymi asystentami, by móc nią sterować głosowo.

Yeelight Candela

niczym naturalny płomień świecy
Wyjątkowa lampa, imitująca naturalny płomień świecy. Świetnie sprawdzi się nie tylko w domu, ale także w ogrodzie. Tworzy niezwykły, romantyczny klimat. Odznacza się ciekawym wzornictwem, a do tego jest smart – można nią sterować z poziomu telefonu.
Candela lampka smart
lampka Candela
Yeelight Wireless Charging Nightlight
nocna lampka z funkcją ładowania bezprzewodowego

Yeelight Wireless Charging Nightlight

nocna lampka z funkcją ładowania bezprzewodowego
Bezprzewodowa lampka nocna i ładowarka w jednym. Emituje delikatne światło, które doskonale sprawdzi się wieczorem, jak i zaraz po przebudzeniu. Pozwala na wybór pomiędzy światłem zimnym a ciepłym, a indukcyjna ładowarka naładuje Twój telefon, gdy nie będziesz miał w pobliżu przewodu lub dostępu do prądu.

Plug-in Light Sensor Nightlight

praktyczna lampka z czujnkiem ruchu
Lampka, którą możesz zamontować w każdym gniazdku, oświetla delikatnie pomieszczenie, nie rażąc w oczy. Doskonale sprawdzi się w sypialni, korytarzu czy pokoju dziecka. Dzięki wbudowanym czujnikom ruchu i światła, oszczędza energię i świeci tylko wtedy, kiedy jest to potrzebne.
Plug-in Light Sensor Nightlight
praktyczna lampka z czujnkiem ruchu
Yeelight Sensor Night Light
Inteligentna Lampka z czujnikiem ruchu

Yeelight Sensor Night Light

lampka z czujnikiem ruchu
Doskonale sprawdzi się w przedpokoju, sypialni, czy pokoju dziecka. Dzięki czujnikowi ruchu, zapala się, kiedy się jesteś w pobliżu, a gdy nie wykrywa żadnego ruchu – wyłącza się. Posiada również haczyk, który może służyć do zawieszenia jej w szafie, oraz magnes, który umożliwia umieszczenie jej na lodówce.