Lampy Nastrojowe

Nastrojowe oświetlenie Yeelight zapewni doskonały wystrój wnętrza, a szeroki wachlarz produktów spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców.

Lightstrip 1S

elastyczna taśma LED + przedłużacz Lightrip Extention

Niesamowite możliwości wyboru koloru oświetlenia – wybieraj z całej palety RGB i różnych trybów kolorystycznych. Steruj światłem ze swojego telefonu – inteligentna taśma LED jest kompatybilna z Apple Home Kit, Alexą, Siri Shortcuts i asystentem głosowym Google. Dzięki przedłużeniu Lightstrip Extension stworzysz oświetlenie do 10 m długości na jednym zasilaczu. By przymocować taśmę, wystarczy usunąć jej wierzch i przykleić diody w wybrane przez Ciebie miejsce. Taśma może zostać również zintegrowana z innymi urządzeniami w domu.

D2 Lampka nocna LED

uniwersalna i kompaktowa

Niezwykle łatwa w obsłudze, a przy tym uniwersalna, ledowa lampka nocna. Dzięki płynnej regulacji jasności i barwy światła, możesz stworzyć oświetlenie odpowiednie do nastroju. Zintegruj lampkę z inteligentnymi asystentami, by móc nią sterować głosowo.

Candela

niczym naturalny płomień świecy

Wyjątkowa lampa, imitująca naturalny płomień świecy. Świetnie sprawdzi się nie tylko w domu, ale także w ogrodzie. Tworzy niezwykły, romantyczny klimat. Odznacza się ciekawym wzornictwem, a do tego jest smart – można nią sterować z poziomu telefonu.

Wireless Charging Nightlight

nocna lampka z funkcją ładowania bezprzewodowego

Bezprzewodowa lampka nocna i ładowarka w jednym. Emituje delikatne światło, które doskonale sprawdzi się wieczorem, jak i zaraz po przebudzeniu. Pozwala na wybór pomiędzy światłem zimnym a ciepłym, a indukcyjna ładowarka naładuje Twój telefon, gdy nie będziesz miał w pobliżu przewodu lub dostępu do prądu.

Plug-in Light Sensor Nightlight

praktyczna lampka z czujnkiem ruchu

Lampka, którą możesz zamontować w każdym gniazdku, oświetla delikatnie pomieszczenie, nie rażąc w oczy. Doskonale sprawdzi się w sypialni, korytarzu czy pokoju dziecka. Dzięki wbudowanym czujnikom ruchu i światła, oszczędza energię i świeci tylko wtedy, kiedy jest to potrzebne.

Yeelight Sensor Night Light

lampka z czujnikiem ruchu

Doskonale sprawdzi się w przedpokoju, sypialni, czy pokoju dziecka. Dzięki czujnikowi ruchu, zapala się, kiedy się jesteś w pobliżu, a gdy nie wykrywa żadnego ruchu – wyłącza się. Posiada również haczyk, który może służyć do zawieszenia jej w szafie, oraz magnes, który umożliwia umieszczenie jej na lodówce.