Poznaj wszystkie produkty

Wybieraj produkty z szerokiej gamy rozwiązań oświetleniowych Yeelight. Poznaj nowoczesny design oraz funkcjonalność produktów  i wejdź w świat smart oświetlenia.

Lampy sufitowe LED​

inteligentna kontrola wszystkich urządzeń​

Lampa sufitowa jest często głównym źródłem światła w pomieszczeniu.

Lampy Yeelight posiadają współczynnik oddawania barw w wysokości Ra95, dzięki czemu odzwierciedlają światło dzienne i są przyjemne dla oczu. Kontrola temperatury barwowej i ustawianie trybów pracy pozwala spersonalizować pracę urządzeń. Natomiast sterowanie zdalne i technologia SLISAON dodatkowo ułatwia korzystanie z lamp.

Zsynchronizowana z asystentami domowymi lampa Arwen Ceiling Light Series C jest gotowa do pracy w każdym miejscu, w którym aktualnie się znajdujesz. Steruj nią za pomocą aplikacji lub używaj komend głosowych poprzez Asystenta Google, Alexę Amazona lub Samsung SmartThings.

Zasypiaj przy delikatnym świetle jak to księżycowe. Dzięki możliwości włączenia trybu moonlight Arwen Ceiling Light seria S będzie emitować delikatne światło, które nie razi w oczy i pozwala na spokojny sen w lekkim blasku.

Inteligentne lampy LED – LED Ceiling Light oraz LED Ceiling Light 480 – pozwolą Ci na dostosowanie natężenia światła i jego temperatury barwowej do aktualnych potrzeb i atmosfery, jaką chcesz stworzyć.

Lampa Yeelight Crystal Pendant Light emituje ciepłe i zimne światło w wielu kolorach, pozwala na regulację temperatury barwowej, oraz sterowanie za pomocą głosu. Świetnie sprawdzi się w jadalni, doskonale oddaje naturalne barwy.

LED Ceiling Light
Seria C

LED Ceiling Light
Seria A

Arwen seria c

Arwen seria S

Crystal Pendant Light

LED Ceiling
Light 480

LED Ceiling Light

Crystal Sensory Light Mini

Lampy Biurkowe

Asystenci w pracy i nauce

Inteligentna lampka biurkowa Yeelight V1 Pro zaskakuje funkcjonalnością. Automatycznie dostosowuje jasność oświetlenia do warunków panujących w pomieszczeniu.

Lampa biurkowa Yeelight Z1 Pro posiada wbudowany akumulator, który zapewni aż do 40 godzin użytkowania bez potrzeby ponownego ładowania urządzenia.

Lampki nocne dadzą delikatne światło, gdy nie chcesz zapalać głównego źródła światła w pomieszczeniu. Staria Pro oraz Wireless Charging Nightlight umożliwią Ci ładowanie bezprzewodowe smartfona.

Lusterko z podświetleniem Sensor Makeup Mirror sprawi, że codzienne nakładanie makijażu stanie się jeszcze większą przyjemnością.

V1 Pro

Z1 Pro

Staria Pro

Sensor Make-up Mirror

Nastrojowe​

Stwórz własną atmosferę

Rozświetl niekonwencjonalne miejsca w swoim domu – brzegi blatów, parapetów, mebli czy sufitu. Skorzystaj z całej palety RGB by stworzyć niesamowity klimat.

Smukła, z funkcją regulacji jasności lampa rozświetli pomieszczenie ciepłym, łagodnym dla oczu światłem i będzie doskonałym uzupełnieniem Twojego domu. Inteligentny czujnik kontroluje pracę urządzenia i pozwoli zaoszczędzić pieniądze, a dzięki dostępności w różnych rozmiarach i kolorach wybierzesz odpowiednią dla siebie. 

Drawer Light od Yeelight to praktyczny i ciekawy dodatek, który znajdzie swoje zastosowanie w szafce, kredensie, czy szufladzie. Może również pełnić funkcję ozdoby. Natomiast wytrzymała bateria sprawia, że lampka może pozostać w trybie czuwania aż do 2~4 miesięcy.

Inteligentna taśma LED doskonale nadaje się również do prac w duchu DIY.

Wyjątkową lampą w ofercie Yeelight jest Candela – imituje światło świecy i tworzy niepowtarzalny nastrój.

Yeelight Bedside Lamp D2 jest niezwykle łatwa w obsłudze. Jedyne, co musisz zrobić to dotknąć 2 razy, by ją włączyć lub wyłączyć. Pełna kontrola jedną ręką.

Yeelight Wireless Charger Nightlight delikatnie oświetli pomieszczenie, a dzięki indukcyjnej podstawie, naładuje Twój smartfon szybko i bez konieczności korzystania z przewodu.

W zależności od tego, gdzie chcesz zainstalować niewielką lampkę z czujnikiem ruchu, wybierz Plug-in Light Sensor Nightlight lub Sensor Nightlight. Obie doskonale sprawdzą się np. w pokoju dziecka czy przedpokoju.

MOTION SENSOR CLOSET LIGHT

LED Sensor Drawer Light

1S LED Lightstrip
i Lightstrip Extension

Candela

D2 Bedside Lamp

Wireless Charging Nightlight

Plug-in Light Sensor Nightlight

Sensor Nightlight

Żarówki i oprawy​

Krok w stronę Smart

Wybierz żarówkę odpowiadającą Twoim potrzebom. Wszystkie żarówki Yeelight posiadają inteligentne funkcje i współpracują z asystentami głosowymi.

Z inteligentną żarówką GU10 Dimmable dostosuj światło do dokładnej jasności, aby z łatwością stworzyć własne sceny świetlne.

 Zapewnij sobie wciągające wrażenia w grach dzięki różnym efektom świetlnym wyzwalanym przez wydarzenia z gry, dzięki inteligentnej żarówce GU10 Multicolor

Filament Bulb to stylowa żarówka w duchu vintage. Doskonale wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie, a inteligentne opcje dają wiele możliwości ustawień.

Niemal nieograniczony wybór kolorów w żarówkach 1S Bulb RGB daje możliwość zabawy światłem oraz stosowania trybów scenerii. Wybierz odpowiedni tryb w zależności od tego, czy oglądasz film, czy jesz romantyczną kolację.

Żarówka 1S Bulb w wersji jednokolorowej pozwala na regulację jasności. Inteligentna żarówka świeci przyjemnym, ciepłym światłem, idealnym do odpoczynku.

Oprawa oświetleniowa Mesh Spotlight M2  i Mesh Downlight M2 emitują bezpieczne dla wzroku światło, którego jasność i temperaturę możesz dowolnie regulować. Dzięki kątowi świecenia 30º (Mesh Spotlight M2) i 75º (Mesh Downlight M2) idealnie rozjaśnią wybraną część pomieszczenia. Produkty umożliwiają też zdalne sterowanie – głosowe lub z pomocą smartfona. 

Żarówka W1 GU10 (Ściemnialna)

Żarówka W1 GU10 (Kolor)

Żarówka 1S (Ściemnialna)

Żarówki 1S (Kolor)

Żarówka W3 (Ściemnialna)

Żarówka W3 (Kolor)

Żarówka Filament ST64

Żarówka Filament

Mesh Downlight M2

Mesh Spotlight M2

Inteligentne sterowanie

Nowoczesna bramka Yeelight Mesh Gateway umożliwia wygodną kontrolę urządzeń BLE Mesh, takich jak Yeelight M2 Downlight lub Yeelight M2 Spotlight. Z powodzeniem podłączysz do niej nawet 50 produktów, a dzięki obsłudze Wi-Fi oraz LAN możesz cieszyć się niezawodnym połączeniem.

Wireless Smart Dimmer – inteligentny, łatwy w montażu, uniwersalny włącznik, który pozwoli Ci na swobodną zmianę natężenia światła – kontroluj urządzenia gdzie chcesz i jak chcesz.

Za pomocą pilota Yeelight możesz w łatwy i szybki sposób sterować swoim oświetleniem. Umożliwia dostosowanie poziomu jasności czy barwy światła do każdej sytuacji bez konieczności uruchamiania aplikacji. 

Yeelight Control Module jest modułem przekaźnikowym, który w inteligentny sposób steruje uruchamianiem tradycyjnych urządzeń elektrycznych oraz źródeł światła, zmieniając je w inteligentne urządzenia.

Mesh Gateway

Wireless Smart Dimmer

Pilot Zdalnego Sterowania

Control Module