fbpx

INTELIGENTNE OŚWIETLENIE

Nowoczesny design i innowacyjność cechują inteligentne produkty oświetleniowe Yeelight. Stwórz swój własny smart home zaczynając od oświetlenia.

Lampy stołowe i nocne

W ofercie Yeelight znajdziesz zarówno lampy biurkowe, które idealnie sprawdzą się przy pracy lub czytaniu, oraz lampki nocne, emitujące subtelne światło służące wypoczynkowi.

Dobre oświetlenie blatu to podstawa przy wieczornej pracy przy biurku. Serene Pro to lampa, która doskonale oddaje kolory dzięki wysokiemu współczynnikowi CRI. Sprawdzi się zarówno na biurku dziecka, jak i dorosłego.

Lampę LED Desk Lamp możesz zabrać ze sobą wszędzie. Giętkie ramie pozwala na dobór idealnego kąta oświetlenia.

Lampki nocne dadzą delikatne światło, gdy nie chcesz zapalać głównego źródła światła w pomieszczeniu. Staria Pro oraz Wireless Charging Nightlight umożliwią Ci ładowanie bezprzewodowe smartfona.

W zależności od tego, gdzie chcesz zainstalować niewielką lampkę z czujnikiem ruchu, wybierz Plug-in Light Sensor Nightlight lub Sensor Nightlight.. Obie doskonale sprawdzą się np. w pokoju dziecka czy przedpokoju

Wyjątkową lampą w ofercie Yeelight jest Candela – imituje światło świecy i tworzy niepowtarzalny nastrój.

Z1 Pro

biurkowa lampa LED

D2 Bedside Lamp

inteligentna lampa LED

Staria Pro

inteligentna lampa LED

Serene Pro

inteligentna lampa LED

Candela

nastrojowa lampa LED

LED Desk Lamp

inteligentna lampa LED

Wireless Charging Nightlight

lampka LED z ładowarką bezprzewodową

Plug-in Light Sensor Nightlight

lampka z czujnikiem ruchu

Sensor Nightlight

lampka z czujnikiem ruchu

Lampy sufitowe LED

Lampa sufitowa jest często głównym źródłem światła w pomieszczeniu. Inteligentne lampy LED – LED Ceiling Light oraz LED Ceiling Light 480 – pozwolą Ci na dostosowanie natężenia światła i jego temperatury barwowej do aktualnych potrzeb i atmosfery, jaką chcesz stworzyć.

 

Kompaktowa Crystal Sensory Mini doskonale sprawdzi się w przedpokoju. Dzięki czujnikowi ruchu, świeci tylko, kiedy jest to potrzebne.

Crystal Pendant Light

inteligentna lampa sufitowa LED

LED Ceiling Light 480

inteligentna lampa sufitowa LED

Wireless Smart Dimmer

włącznik i ściemniacz do lamp sufitowych

LED Ceiling Light

inteligentna lampa sufitowa LED

Crystal Sensory Light Mini

kompaktowa lampa z czujnikiem ruchu

Żarówki LED

Wybierz żarówkę odpowiadającą Twoim potrzebom. Wszystkie żarówki Yeelight posiadają inteligentne funkcje i współpracują z asystentami głosowymi.

Filament Bulb to stylowa żarówka w duchu vintage. Doskonale wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie, a inteligentne opcje dają wiele możliwości ustawień.

Niemal nieograniczony wybór kolorów w żarówkach 1S Bulb RGB daje możliwość zabawy światłem oraz stosowania trybów scenerii. Wybierz odpowiedni tryb w zależności od tego, czy oglądasz film, czy jesz romantyczną kolację.

Żarówka 1S Bulb w wersji jednokolorowej pozwala na regulację jasności. Inteligentna żarówka świeci przyjemnym, ciepłym światłem, idealnym do odpoczynku.

inteligentna żarówka LED, RGB

Filament Bulb ST64

inteligentna żarówka LED w stylu vintage

Filament Bulb

inteligentna żarówka LED w stylu vintage

1S Bulb (Color)

1S Bulb (Dimmable)

inteligentna żarówka LED, biała

Taśmy LED

Rozświetl niekonwencjonalne miejsca w swoim domu – brzegi blatów, parapetów, mebli czy sufitu. Skorzystaj z całej palety RGB by stworzyć niesamowity klimat. Inteligentna taśma LED doskonale nadaje się również do prac w duchu DIY.

LED Lightstrip Plus i Lightstrip Extension

inteligentna taśma LED z możliwością przedłużania

Inteligentne sterowanie

Wygoda zaczyna się tam gdzie możesz sterować urządzeniami z poziomu aplikacji, pilota bądź własnego głosu.

 

Wireless Smart Dimmer – inteligentny, łatwy w montażu, uniwersalny włącznik, który pozwoli Ci na swobodną zmianę natężenia światła. Niech Twoje światło będzie zawsze online – kontroluj urządzenia gdzie chcesz i jak chcesz.

 

Za pomocą pilota Yeelight możesz w łatwy i szybki sposób sterować swoim oświetleniem. Umożliwia dostosowanie poziomu jasności czy barwy światła do każdej sytuacji bez konieczności uruchamiania aplikacji. Niezawodny i wytrzymały.

 

Yeelight Control Module jest modułem przekaźnikowym, który w inteligentny sposób steruje uruchamianiem tradycyjnych urządzeń elektrycznych oraz źródeł światła, zmieniając je w inteligentne urządzenia.

Wireless Smart DImmer

Włącznik i ściemniacz

Pilot

Zdalne sterowanie

Control Module

Inteligentny moduł przekaźnikowy