fbpx

INTELIGENTNE OŚWIETLENIE

Nowoczesny design i innowacyjność cechują inteligentne produkty oświetleniowe Yeelight. Stwórz swój własny smart home zaczynając od oświetlenia.

Lampy sufitowe LED

Lampa sufitowa jest często głównym źródłem światła w pomieszczeniu.

Zsynchronizowana z asystentami domowymi lampa Arwen Ceiling Light Series C jest gotowa do pracy w każdym miejscu, w którym aktualnie się znajdujesz. Steruj nią za pomocą aplikacji lub używaj komend głosowych poprzez Asystenta Google, Alexę Amazona lub Samsung SmartThings.

Zasypiaj przy delikatnym świetle jak to księżycowe. Dzięki możliwości włączenia trybu moonlight Arwen Ceiling Light seria S będzie emitować delikatne światło, które nie razi w oczy i pozwala na spokojny sen w lekkim blasku.

Inteligentne lampy LED – LED Ceiling Light oraz LED Ceiling Light 480 – pozwolą Ci na dostosowanie natężenia światła i jego temperatury barwowej do aktualnych potrzeb i atmosfery, jaką chcesz stworzyć.

Lampa Yeelight Crystal Pendant Light emituje ciepłe i zimne światło w wielu kolorach, pozwala na regulację temperatury barwowej, oraz sterowanie za pomocą głosu. Świetnie sprawdzi się w jadalni, doskonale oddaje naturalne barwy.

Arwen seria C

inteligentna lampa sufitowa LED

Arwen seria S

inteligentna lampa sufitowa LED

Crystal Pendant Light

inteligentna lampa sufitowa LED

LED Ceiling Light 480

inteligentna lampa sufitowa LED

Inteligentna lampa sufitowa LED

LED Ceiling Light

inteligentna lampa sufitowa LED

kompaktowa lampa z czujnikiem ruchu

Crystal Sensory Light Mini

kompaktowa lampa z czujnikiem ruchu

Lampy biurkowe

Inteligentna lampka biurkowa Yeelight V1 Pro zaskakuje funkcjonalnością. Automatycznie dostosowuje jasność oświetlenia do warunków panujących w pomieszczeniu.

Lampa biurkowa Yeelight Z1 Pro posiada wbudowany akumulator, który zapewni aż do 40 godzin użytkowania bez potrzeby ponownego ładowania urządzenia.

Lampki nocne dadzą delikatne światło, gdy nie chcesz zapalać głównego źródła światła w pomieszczeniu. Staria Pro oraz Wireless Charging Nightlight umożliwią Ci ładowanie bezprzewodowe smartfona.

Lusterko z podświetleniem Sensor Makeup Mirror sprawi, że codzienne nakładanie makijażu stanie się jeszcze większą przyjemnością.

V1 Pro

inteligentna lampka biurkowa

Składana lampa biurkowa

Z1 Pro

biurowa lampa LED

Inteligentna lampka nocna z funkcją ładowania indukcyjnego

Staria Pro

inteligentna lampa LED

Sensor Make-up Mirror

Lusterko do makijażu z czujnikiem

Nastrojowe

Rozświetl niekonwencjonalne miejsca w swoim domu – brzegi blatów, parapetów, mebli czy sufitu. Skorzystaj z całej palety RGB by stworzyć niesamowity klimat. Inteligentna taśma LED doskonale nadaje się również do prac w duchu DIY.

Wyjątkową lampą w ofercie Yeelight jest Candela – imituje światło świecy i tworzy niepowtarzalny nastrój.

Yeelight Bedside Lamp D2 jest niezwykle łatwa w obsłudze. Jedyne, co musisz zrobić to dotknąć 2 razy, by ją włączyć lub wyłączyć. Pełna kontrola jedną ręką.

Yeelight Wireless Charger Nightlight delikatnie oświetli pomieszczenie, a dzięki indukcyjnej podstawie, naładuje Twój smartfon szybko i bez konieczności korzystania z przewodu.

W zależności od tego, gdzie chcesz zainstalować niewielką lampkę z czujnikiem ruchu, wybierz Plug-in Light Sensor Nightlight lub Sensor Nightlight. Obie doskonale sprawdzą się np. w pokoju dziecka czy przedpokoju.

LED Lightstrip Plus i Lightstrip Extension

inteligentna taśma LED z możliwością przedłużania

Lampka Candela

Candela

nastrojowa lampa LED

Bedside lamp d2

D2 Bedside Lamp

inteligentna lampa LED

Wireless Charging Nightlight

lampka LED z ładowarką bezprzewodową

Plug-in Light Sensor Nightlight

lampka z czujnikiem ruchu

SENSOR NIGHTLIGHT

Sensor Nightlight

lampka z czujnikiem ruchu

Żarówki i oprawy

Wybierz żarówkę odpowiadającą Twoim potrzebom. Wszystkie żarówki Yeelight posiadają inteligentne funkcje i współpracują z asystentami głosowymi.

Z inteligentną żarówką GU10 Dimmable dostosuj światło do dokładnej jasności, aby z łatwością stworzyć własne sceny świetlne.

 Zapewnij sobie wciągające wrażenia w grach dzięki różnym efektom świetlnym wyzwalanym przez wydarzenia z gry, dzięki inteligentnej żarówce GU10 Multicolor

 

Filament Bulb to stylowa żarówka w duchu vintage. Doskonale wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie, a inteligentne opcje dają wiele możliwości ustawień.

Niemal nieograniczony wybór kolorów w żarówkach 1S Bulb RGB daje możliwość zabawy światłem oraz stosowania trybów scenerii. Wybierz odpowiedni tryb w zależności od tego, czy oglądasz film, czy jesz romantyczną kolację.

Żarówka 1S Bulb w wersji jednokolorowej pozwala na regulację jasności. Inteligentna żarówka świeci przyjemnym, ciepłym światłem, idealnym do odpoczynku.

Oprawa oświetleniowa Mesh Spotlight M2  i Mesh Downlight M2 emitują bezpieczne dla wzroku światło, którego jasność i temperaturę możesz dowolnie regulować. Dzięki kątowi świecenia 30º (Mesh Spotlight M2) i 75º (Mesh Downlight M2) idealnie rozjaśnią wybraną część pomieszczenia. Produkty umożliwiają też zdalne sterowanie – głosowe lub z pomocą smartfona. 

GU10 Smart Bulb Dimmable

inteligentna żarówka LED

GU10 Smart Bulb Multicolor

inteligentna żarówka LED RGB

Inteligentna żarówka Yeelight

Filament Bulb ST64

inteligentna żarówka LED w stylu vintage

żarówka w stylu vintage

Filament Bulb

inteligentna żarówka LED w stylu vintage

Inteligentna żarówka RGB LED

1S Bulb (Color)

inteligentna żarówka LED, RGB

Inteligentna żarówka LED

1S Bulb (Dimmable)

inteligentna żarówka LED, biała

Mesh Downlight M2

oprawa oświetleniowa

Oprawa oświetleniowa Yeelight

Mesh Spotlight M2

oprawa oświetleniowa

Inteligentne sterowanie

Nowoczesna bramka Yeelight Mesh Gateway umożliwia wygodną kontrolę urządzeń BLE Mesh, takich jak Yeelight M2 Downlight lub Yeelight M2 Spotlight. Z powodzeniem podłączysz do niej nawet 50 produktów, a dzięki obsłudze Wi-Fi oraz LAN możesz cieszyć się niezawodnym połączeniem.

Wireless Smart Dimmer – inteligentny, łatwy w montażu, uniwersalny włącznik, który pozwoli Ci na swobodną zmianę natężenia światła – kontroluj urządzenia gdzie chcesz i jak chcesz.

Za pomocą pilota Yeelight możesz w łatwy i szybki sposób sterować swoim oświetleniem. Umożliwia dostosowanie poziomu jasności czy barwy światła do każdej sytuacji bez konieczności uruchamiania aplikacji. 

Yeelight Control Module jest modułem przekaźnikowym, który w inteligentny sposób steruje uruchamianiem tradycyjnych urządzeń elektrycznych oraz źródeł światła, zmieniając je w inteligentne urządzenia.

bramka BLE

Wireless Smart Dimmer

włącznik i ściemniacz do lamp sufitowych

Pilot Yeelight

Pilot

zdalne sterowanie

Moduł przekaźnikowy

Control Module

inteligentny moduł przekaźnikowy