Szukaj
Close this search box.

Poznaj wszystkie produkty

Wybieraj produkty z szerokiej gamy rozwiązań oświetleniowych Yeelight. Poznaj nowoczesny design oraz funkcjonalność produktów  i wejdź w świat smart oświetlenia.

Lampy sufitowe LED​

inteligentna kontrola wszystkich urządzeń​

Lampa sufitowa jest często głównym źródłem światła w pomieszczeniu.

Lampy Yeelight posiadają współczynnik oddawania barw w wysokości Ra95, dzięki czemu odzwierciedlają światło dzienne i są przyjemne dla oczu. Kontrola temperatury barwowej i ustawianie trybów pracy pozwala spersonalizować pracę urządzeń. Natomiast sterowanie zdalne i technologia SLISAON dodatkowo ułatwia korzystanie z lamp.

Zsynchronizowana z asystentami domowymi lampa Arwen Ceiling Light Series C jest gotowa do pracy w każdym miejscu, w którym aktualnie się znajdujesz. Steruj nią za pomocą aplikacji lub używaj komend głosowych poprzez Asystenta Google, Alexę Amazona lub Samsung SmartThings.

Zasypiaj przy delikatnym świetle jak to księżycowe. Dzięki możliwości włączenia trybu moonlight Arwen Ceiling Light seria S będzie emitować delikatne światło, które nie razi w oczy i pozwala na spokojny sen w lekkim blasku.

Inteligentne lampy LED – LED Ceiling Light oraz LED Ceiling Light 480 – pozwolą Ci na dostosowanie natężenia światła i jego temperatury barwowej do aktualnych potrzeb i atmosfery, jaką chcesz stworzyć.

 

Yeelight Light C2201C400

Yeelight Light C2201C235

Yeelight Light C2201C300

Smart Light Panels

Smart Light Panels Extention

LED Ceiling Light
Seria C

LED Ceiling Light
Seria A

Arwen seria c

Arwen seria S

LED Ceiling
Light 480

Lampy Biurkowe

Asystenci w pracy i nauce

Inteligentna lampka biurkowa Yeelight V1 Pro zaskakuje funkcjonalnością. Automatycznie dostosowuje jasność oświetlenia do warunków panujących w pomieszczeniu.

Lampki nocne dadzą delikatne światło, gdy nie chcesz zapalać głównego źródła światła w pomieszczeniu. Staria Pro oraz Wireless Charging Nightlight umożliwią Ci ładowanie bezprzewodowe smartfona.

Zapewnij sobie optymalne oświetlenie, kiedy grasz w gry lub pracujesz przy komputerze. Lampa na monitor Yeelight Screen Light Bar Pro generuje przyjazne dla wzroku światło, którego kolor możesz dostosować do swoich upodobań.

Lampa na monitor Yeelight Light Bar generuje bezpieczne dla wzroku światło, które nie razi ani nie miga.

Wielofunkcyjna lampka Yeelight 4 w 1 doskonale sprawdzi się w różnych zastosowaniach. Zapewnia równomierne, przyjazne dla wzroku oświetlenie, którego jasność można regulować.

 

Light Bar

Rechargeable Desk Lamp

Screen Light Bar Pro

Staria Pro

V1 Pro

Nastrojowe​

Stwórz własną atmosferę

Rozświetl niekonwencjonalne miejsca w swoim domu – brzegi blatów, parapetów, mebli czy sufitu. Skorzystaj z całej palety RGB by stworzyć niesamowity klimat.

Smukła, z funkcją regulacji jasności lampa rozświetli pomieszczenie ciepłym, łagodnym dla oczu światłem i będzie doskonałym uzupełnieniem Twojego domu. Inteligentny czujnik kontroluje pracę urządzenia i pozwoli zaoszczędzić pieniądze, a dzięki dostępności w różnych rozmiarach i kolorach wybierzesz odpowiednią dla siebie. 

Drawer Light od Yeelight to praktyczny i ciekawy dodatek, który znajdzie swoje zastosowanie w szafce, kredensie, czy szufladzie. Może również pełnić funkcję ozdoby. Natomiast wytrzymała bateria sprawia, że lampka może pozostać w trybie czuwania aż do 2~4 miesięcy.

Inteligentna taśma LED doskonale nadaje się również do prac w duchu DIY.

Wyjątkową lampą w ofercie Yeelight jest Candela – imituje światło świecy i tworzy niepowtarzalny nastrój.

Yeelight Bedside Lamp D2 jest niezwykle łatwa w obsłudze. Jedyne, co musisz zrobić to dotknąć 2 razy, by ją włączyć lub wyłączyć. Pełna kontrola jedną ręką.

Yeelight Wireless Charger Nightlight delikatnie oświetli pomieszczenie, a dzięki indukcyjnej podstawie, naładuje Twój smartfon szybko i bez konieczności korzystania z przewodu.

W zależności od tego, gdzie chcesz zainstalować niewielką lampkę z czujnikiem ruchu, wybierz Plug-in Light Sensor Nightlight lub Sensor Nightlight. Obie doskonale sprawdzą się np. w pokoju dziecka czy przedpokoju.

SMART CUBE LIGHT MATRIX

SMART CUBE LIGHT MATRIX - BAZA

Smart Cube Light Panel

SMART CUBE LIGHT Panel - BAZA

Smart Cube Light SPOT

SMART CUBE LIGHT SPOT ​- BAZA

MOTION SENSOR CLOSET LIGHT

LED Sensor Drawer Light

1S LED Lightstrip
i Lightstrip Extension

D2 Bedside Lamp

Wireless Charging Nightlight

Candela

Plug-in Light Sensor Nightlight

Sensor Nightlight

Żarówki i oprawy​

Krok w stronę Smart

Wybierz żarówkę odpowiadającą Twoim potrzebom. Wszystkie żarówki Yeelight posiadają inteligentne funkcje i współpracują z asystentami głosowymi.

 Inteligentna żarówka Yeelight W4 umożliwia regulację temperatury barwowej w zakresie 2700-6500K i pobiera jedynie 9 W. Wyróżnia się także strumieniem światła na poziomie 806 lm. Możesz sterować jej pracą zdalnie z poziomu aplikacji lub poprzez komendy głosowe – model W4 współpracuje z asystentami głosowymi, takimi jak Google Assistant i Amazon Alexa. Co więcej, zyskasz możliwość ustalania harmonogramów pracy oraz grupowania większej liczby urządzeń.

Żarówka 1S Bulb w wersji jednokolorowej pozwala na regulację jasności. Inteligentna żarówka świeci przyjemnym, ciepłym światłem, idealnym do odpoczynku.

Oprawa oświetleniowa Mesh Spotlight M2 i Mesh Downlight M2 emitują bezpieczne dla wzroku światło, którego jasność i temperaturę możesz dowolnie regulować. Dzięki kątowi świecenia 30º (Mesh Spotlight M2) i 75º (Mesh Downlight M2) idealnie rozjaśnią wybraną część pomieszczenia. Produkty umożliwiają też zdalne sterowanie – głosowe lub z pomocą smartfona.

Żarówka W4 Lite (Kolor)

Żarówka W4 Lite (Ściemnialna)

Żarówka W3 (Ściemnialna)

Żarówka W3 (Kolor)

Mesh Downlight M2

Mesh Spotlight M2

Inteligentne sterowanie

Nowoczesna bramka Yeelight Mesh Gateway umożliwia wygodną kontrolę urządzeń BLE Mesh, takich jak Yeelight M2 Downlight lub Yeelight M2 Spotlight. Z powodzeniem podłączysz do niej nawet 50 produktów, a dzięki obsłudze Wi-Fi oraz LAN możesz cieszyć się niezawodnym połączeniem.

Wireless Smart Dimmer – inteligentny, łatwy w montażu, uniwersalny włącznik, który pozwoli Ci na swobodną zmianę natężenia światła – kontroluj urządzenia gdzie chcesz i jak chcesz.

Za pomocą pilota Yeelight możesz w łatwy i szybki sposób sterować swoim oświetleniem. Umożliwia dostosowanie poziomu jasności czy barwy światła do każdej sytuacji bez konieczności uruchamiania aplikacji. 

Yeelight Control Module jest modułem przekaźnikowym, który w inteligentny sposób steruje uruchamianiem tradycyjnych urządzeń elektrycznych oraz źródeł światła, zmieniając je w inteligentne urządzenia.

Mesh Gateway

Wireless Smart Dimmer

Pilot Zdalnego Sterowania

Dual Control Module