Szukaj
Close this search box.

Case
Studies

Zobacz, jak można odmienić swój dom z produktami Yeelight

TOMASZ

Historia Tomasza doskonale pokazuje, jak elementy oświetleniowe mogą podkreślić charakter wnętrza, nie tracąc przy tym swego praktycznego zastosowania. Tomasz wziął udział w konkursie Yeelight „Zmień swój dom!” i został jego zwycięzcą.

Magda

Historia Magdaleny pokazuje, jak ogromną rolę we wnętrzu domu może pełnić oświetlenie. Staranne zaprojektowanie oświetlenia już na etapie budowy domu, gwarantuje wspaniałe efekty końcowe

Dariusz

Dariusz wziął udział w konkursie Yeelight „Zmień swój dom!” i w jego ramach otrzymał zestaw produktów oświetleniowych, które zastosował w swoim domu. Przeczytaj, historię Dariusza i zobacz, jak łatwo sterować inteligentnym oświetleniem.

Sara

Historia Sary pokazuje, jak odpowiednio dobrane oświetlenie usprawnia codzienne funkcjonowanie. Sara, w ramach konkursu Yeelight „Zmień swój dom!” otrzymała zestaw produktów Yeelight. Zobacz, dlaczego może teraz, bez obaw o swoich kocich domowników, relaksować się przy ciepłym świetle „świecy”.

Maciej

Czy technologia smart może nadać zupełnie nowego charakteru mieszkaniu? Historia Macieja doskonale pokazuje, że tak – smart technologie to przyszłość. Maciej wziął udział w konkursie Yeelight „Zmień swój dom!” i otrzymał zestaw produktów Yeelight, dzięki któremu może czuć się w swoim mieszkaniu „olśniewająco kosmicznie”.

Patrycja

Dziecięca sypialnia w domu Patrycji zachwyca kreatywnym wykorzystaniem smart oświetlenia. Patrycja jest uczestniczką konkursu Yeelight „Zmień swój dom!” i w jego ramach otrzymała zestaw inteligentnych produktów oświetleniowych.