Szukaj
Close this search box.

Lampka biurkowa

Rechargeable Desk Lamp

Model: YLYTD-0011

Postaw na uniwersalność. Wielofunkcyjna lampka Yeelight 4 w 1 doskonale sprawdzi się w różnych zastosowaniach. Zapewnia równomierne, przyjazne dla wzroku oświetlenie, którego jasność można regulować. 

Wytrzymały akumulator

Regulacja jasności

Panel dotykowy

Bezpieczna dla oczu

Wielofunkcyjna lampka biurkowa

Wytrzymały akumulator o pojemności 1800 mAh gwarantuje długi czas pracy urządzenia, a możliwość regulacji kąta nachylenia lampy w zakresie 180° pozwala optymalnie dostosować ją do potrzeb użytkownika.

Mnóstwo zastosowań

Wystarczy jedna lampka, aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby użytkowników. Urządzenie 4 w 1 marki Yeelight nadaje się do wielu zastosowań. Z powodzeniem wykorzystasz je jako lampkę biurkową lub lampkę do czytania, którą przypniesz do półki za pomocą klipsa. Specjalny, magnetyczny uchwyt pozwala przymocować ją do ściany lub szafy, aby mogła na przykład oświetlać przedpokój lub korytarz. Produkt sprawdzi się również w roli latarki.

Optymalne oświetlenie

Urządzenie zostało wyposażone w 12 wysokiej klasy koralików LED, dzięki czemu generuje równomierne światło o temperaturze barwowej 4000K, które nie razi i jest bezpieczne dla wzroku. Może też optymalnie oświetlić stosunkowo duży obszar. Istnieje również możliwość swobodnej regulacji jego jasności - dzięki temu idealnie dostosujesz je do swoich potrzeb. Co więcej, inteligentny chip sprawia, że lampka zapamiętuje ustawienia. Gdy włączysz ją ponownie, automatycznie przywróci ostatnio używaną konfigurację.

Dostosuj ją do swoich potrzeb

Co jeszcze sprawia, że lampka Yeelight 4 w 1 jest tak uniwersalna? Urządzenie wyróżnia się starannie przemyślaną, regulowaną konstrukcją. Możesz swobodnie dostosowywać jego nachylenie w zakresie 180°. Dzięki temu bez trudu ustawisz lampkę w taki sposób, aby optymalnie oświetlała wybrany obszar - na przykład blat biurka, książkę, klawiaturę laptopa lub notatki.

Przemyślany design

Lampka Yeelight 4 w 1 nie tylko jest niesamowicie funkcjonalna, ale też świetnie się prezentuje. Nowoczesny, minimalistyczny design przypadnie do gustu wielu użytkownikom. Urządzenie jest przy tym wyjątkowo proste w montażu - nie potrzebujesz do tego żadnych dodatkowych śrub ani narzędzi. Co więcej, duża, solidna podstawka zapewni lampce biurkowej niezbędną stabilność.

Bezprzewodowa konstrukcja

Lampka może pracować bezprzewodowo - pozwala uwolnić się od kabli i cieszyć się swobodą ruchów. Została wyposażona w wytrzymały akumulator o pojemności 1800 mAh, dzięki któremu w pełni naładowana może pracować przez około 2-3 godziny przy najwyższym poziomie jasności lub nawet przez 30 godzin przy najniższym poziomie. Wbudowany port USB-C pozwala wygodnie ładować urządzenie za pomocą kabla i ładowarki, powerbanku, a nawet laptopa.

Specyfikacja Yeelight Rechargeable Desk Lamp

Nazwa

4-in-1 Rechargeable Desk Lamp

Model

YLYTD-0011

Pojemność akumulatora

1800 mAh

Wymiary

120 x 120 x 360 mm

Temperatura barwowa

2700 - 6500 K, możliwość regulacji

Wejście

5 V DC / 1 A

Moc znamionowa

5 W

Strumień świetlny

85 lm

CRI

Ra≥80

Źródło światła

Koraliki LED 12 x 0,5 W

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight :