Szukaj
Close this search box.

Yeelight Z1 Pro – uniwersalna, składana lampa biurkowa

Yeelight Z1 Pro – uniwersalna, składana lampa biurkowa

Do szerokiej oferty produktów Yeelight dołączyła nowa lampka biurkowa – Z1 Pro. Charakteryzuje ją niezwykła poręczność, wygoda użytkowania oraz szereg użytecznych funkcji, dzięki którym z łatwością dostosujesz ją do swoich potrzeb i stylu życia. Sprawdź, co ją wyróżnia – zapraszamy do zapoznania się z jej niezwykłymi możliwościami.

Oświetlenie przyjazne dla oczu

Lampa biurkowa Z1 Pro wyposażona została w wysokiej jakości koraliki świetlne LED. Dzięki temu emitowane przez nią światło jest pozbawione irytującego efektu migotania i bezpieczne dla oczu. Doskonale oddaje też kolory – możesz odnieść wrażenie, że oglądasz przedmioty w naturalnym oświetleniu dziennym. W Z1 Pro udało się również osiągnąć niski poziom emisji niebieskiego światła, które męczy wzrok i może przyczyniać się do jego pogorszenia. Wszystko to sprawia, że lampka idealnie nadaje się dla młodych ludzi, którzy dużo czasu poświęcają na naukę, a także dla zapracowanych dorosłych.

5-stopniowa regulacja jasności światła

Z1 Pro daje Ci możliwość swobodnej regulacji jasności światła. Dzięki temu możesz dowolnie ustawiać lampkę w taki sposób, aby mogła jak najlepiej zaspokajać Twoje potrzeby i zapewniać Ci optymalne oświetlenie w każdej sytuacji. Natężenie światła dostosujesz dzięki 5-stopniowej skali. Jasne oświetlenie sprzyja koncentracji – ustaw je, gdy się uczysz lub pracujesz, aby cieszyć się zwiększoną efektywnością i skupieniem. W czasie odpoczynku lepiej sprawdza się bardziej stonowane, delikatne światło, które pozwoli Ci się zrelaksować, a zarazem sprzyja zasypianiu.

5-stopniowa regulacja temperatury światła

Masz też możliwość 5-stopniowej regulacji temperatury światła. Chłodne oświetlenie pomaga w skupieniu, dlatego doskonale sprawdzi się podczas pracy lub nauki. Ciepłe światło sprzyja relaksowi i ułatwia zasypianie – ustaw je, kiedy chcesz odpocząć po długim, męczącym dniu.

Praktyczna konstrukcja

Lampa wyróżnia się prostym, minimalistycznym designem, dzięki czemu doskonale wpasuje się w styl niemal każdego wnętrza. Z1 Pro daje Ci również możliwość 180-stopniowej regulacji głowicy. Możesz więc ustawić lampę w taki sposób, aby padające światło idealnie oświetlało Twoje biurko, książkę, klawiaturę czy notatnik. Z łatwością dostosujesz ją do swoich potrzeb i zapewnisz sobie optymalne oświetlenie w każdej sytuacji – kiedy pracujesz, uczysz się i odpoczywasz.

Poręczna lampka dla Ciebie

Lekką i bezprzewodową lampę Z1 Pro swobodnie przeniesiesz z miejsca na miejsce. Kiedy pracujesz, możesz postawić ją w swoim gabinecie. Wieczorem, gdy chcesz na przykład poczytać w łóżku, zanieś ją do sypialni. Pojemny akumulator może Ci zapewnić aż 40 godzin użytkowania lampki. Co więcej, w Z1 PRo zastosowano technologię, dzięki której nawet przy niskim poziomie naładowania baterii światło nie mruga i nie traci na jasności.

Proste i bezpieczne ładowanie

Rozładowaną lampkę naładujesz poprzez uniwersalny port USB-C – jeśli chcesz, możesz też na stałe podpiąć ją do źródła prądu. Ładowanie jest nie tylko proste, ale też bezpieczne – wbudowany moduł ochrony zasilania w czasie rzeczywistym kontroluje temperaturę akumulatora. Dzięki temu unikniesz jego przegrzania, a nawet pożaru.

Intuicyjna obsługa

Obsługa lampki Z1 Pro jest niezwykle prosta – wystarczy do tego tylko jeden przycisk. Aby zapalić lub zgasić światło, naciśnij go krótko. Długie naciśnięcie pozwala regulować jasność i temperaturę oświetlenia. Tak prosta, intuicyjna obsługa lampki sprawia, że każdy może wygodnie jej używać – zarówno osoba dorosła, jak i dziecko czy senior.

Wielość zastosowań

Lampka Z1 Pro świetnie sprawdzi się w wielu pomieszczeniach. Idealnie nadaje się do pokoju dziecka, gdzie zapewni optymalne oświetlenie podczas nauki lub zabawy. Możesz też postawić ją na biurku w swoim gabinecie, aby cieszyć się jasnym, sprzyjającym koncentracji światłem, kiedy pracujesz. Z1 Pro doskonale sprawdzi się również w sypialni. Zapewni Ci tam delikatne, ciepłe światło, które pomoże Ci się zrelaksować – dzięki lampce możesz spokojnie czytać książkę lub oglądać ulubiony serial przed snem.