Szukaj
Close this search box.

Smart Dimmer – bezprzewodowy włącznik ścienny

Smart Dimmer – bezprzewodowy włącznik ścienny

Przedstawiamy nowy, bezprzewodowy przełącznik Smart Dimmer – uniwersalne urządzenie, które pozwoli Ci cieszyć się pełną kontrolą nad Twoim oświetleniem sufitowym Yeelight. Produkt nie tylko zaskakuje funkcjonalnością, ale też prezentuje się znakomicie – jego ponadczasowe wzornictwo zostało docenione przez krytyków, którzy nagrodzili je prestiżowymi nagrodami Red Dot Design Award oraz IF Design Award.

Szeroka kompatybilność – szybkie parowanie

Smart Dimmer jest kompatybilny z lampami z serii Yeelight Smart Ceiling light, Galaxy, Crystal Pendant Lamp oraz Curtain Motor. Przytrzymaj przycisk parowania przez 3 sekundy, aby łatwo i szybko sparować przełącznik ze swoimi urządzeniami. Nie musisz się przejmować skomplikowaną konfiguracją – Yeelight oszczędzi Ci tego problemu.

Sterowanie 5w1 – intuicyjna obsługa

Smart Dimmer daje mnóstwo możliwości operowania światłem, a jednocześnie jest prosty w obsłudze – wszystkie ustawienia wprowadzisz przy pomocy pokrętła przełącznika. Krótko naciśnij, aby włączyć lub wyłączyć urządzenie. Przekręć, gdy chcesz dostosować jasność. Aby zmienić kolor, musisz tylko nacisnąć i przytrzymać pokrętło. Temperaturę barwową dostosujesz, naciskając je i przekręcając. Możesz też przełączać lampy między trybem dziennym i nocnym – wystarczy, że dwukrotnie naciśniesz przycisk. Regulacja oświetlenia z przełącznikiem Smart Dimmer nie tylko jest niezwykle intuicyjna, ale też dostarcza jedynej w swoim rodzaju rozrywki – zabawa kolorami czy natężeniem światła może sprawić mnóstwo radości Tobie i Twojej rodzinie.

Inteligentne sterowanie online

Z pomocą przełącznika możesz podłączyć swoje lampy sufitowe Yeelight do sieci i mieć nad nimi kontrolę online, gdziekolwiek jesteś. Aby włączyć światło, dostosować jasność albo zmienić kolor, nie musisz nawet wstawać z kanapy czy fotela – Smart Dimmer daje Ci możliwość sterowania oświetleniem głosowo, z pomocą specjalnego pilota, a także przez aplikację albo Smart Band.

Łatwy i wygodny montaż

Nie musisz się martwić koniecznością uciążliwego i czasochłonnego podłączania kabli. Z pomocą praktycznego zapięcia na rzep z łatwością przymocujesz Smart Dimmer, gdziekolwiek chcesz – w przedpokoju, w kuchni, w pobliżu łóżka lub ulubionego fotela.

Praktyczna konstrukcja

Smart Dimmer został zaprojektowany w taki sposób, by działać szybko, bezpiecznie i długo. Wbudowany enkoder zapewnia błyskawiczną regulację, a płytka zasilająca, zabezpieczony mechanizmem blokującym wspornik przycisku i wykonana z ognioodpornego materiału pokrywa tylna minimalizują ryzyko ewentualnego zagrożenia lub awarii. Co więcej, konstrukcja przełącznika sprawia, że pobiera on jak najmniej mocy baterii, dzięki czemu jej żywotność wynosi aż do 2 lat! Możesz więc swobodnie korzystać z urządzenia nawet 50 razy dziennie – jego wytrzymały akumulator z pewnością Cię nie zawiedzie.

Uniwersalny design

Smart Dimmer jest bardzo wytrzymały, a jednocześnie zachwyca swoim minimalistycznym designem. Urządzenie idealnie wpasuje się w charakter Twojego wnętrza. Klasyczna, ponadczasowa biel oraz prosty kształt przełącznika sprawiają, że jego styl jest niezwykle elegancki, a zarazem uniwersalny. Możesz zamontować Smart Dimmer niemal w każdym pomieszczeniu, bez obaw, że zaburzy jego aranżację. Świetnie sprawdzi się w Twoim salonie, sypialni, kuchni czy gabinecie – ogranicza Cię tylko wyobraźnia!