Szukaj
Close this search box.

Yeelight Mesh Downlight M2, Yeelight Mesh Spotlight M2 i Yeelight Mesh Gateway – idealna oprawa oświetleniowa w Twoim domu

Yeelight Mesh Downlight M2, Yeelight Mesh Spotlight M2 i Yeelight Mesh Gateway – idealna oprawa oświetleniowa w Twoim domu

Jeśli planujesz odświeżenie lub całkowitą zmianę aranżacji dowolnego wnętrza w swoim domu, mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość. Do oferty inteligentnych urządzeń oświetleniowych Yeelight dołączyły niedawno nowe produkty, które idealnie uzupełnią każde pomieszczenie. Z ich pomocą wydobędziesz prawdziwe piękno wystroju. O czym mowa? O najnowszych oprawach oświetleniowych Yeelight Mesh Spotlight M2 oraz Yeelight Mesh Downlight M2 (która jest dostępna również w wersji Pro), a także o wymaganej do ich prawidłowego działania bramce Yeelight Mesh Gateway. Sprawdź, czym wyróżniają się te urządzenia i w jaki sposób możesz zastosować je w swoim domu!

Nowa definicja uniwersalności

Nowe oprawy oświetleniowe Yeelight charakteryzują się praktycznym designem, który sprawi, że na nowo zdefiniujesz pojęcie “uniwersalność”. Co to oznacza?

Gdy już zamontujesz Yeelight Mesh Downlight M2 lub Yeelight Mesh Spotlight M2 w wybranym przez siebie miejscu, przekonasz się, że urządzenia pozostają niemal niewidoczne. Idealnie wpiszą się zatem w każdą aranżację, niezależnie od stylu, w jakim jest utrzymana. Oprawy oświetleniowe Yeelight nie będą się wyróżniać i nie zaburzą wystroju wnętrza. To kwintesencja funkcjonalności! Doskonale spełnią swoje zadanie, oświetlając określoną przestrzeń i subtelnie podkreślając charakter Twojej wymarzonej aranżacji.

Tysiące zastosowań

Wiesz już, że dopasowanie nowych opraw oświetleniowych Yeelight do wystroju wnętrza nie stanowi najmniejszego nawet wyzwania. Jeśli jeszcze nie masz pomysłu na ich praktyczne zastosowanie, spieszymy z pomocą.

Yeelight Mesh Downlight M2 oraz Yeelight Mesh Spotlight M2 wykorzystasz na przykład do oświetlenia salonu. Umieść je nad kanapą, aby zapewnić sobie komfortowy wypoczynek. Możesz też zamontować je w pobliżu szafy w sypialni lub w garderobie – dzięki temu zawsze doskonale zobaczysz, w jakim stanie są Twoje ubrania i skompletujesz zachwycającą stylizację. Posiadasz obrazy, figurki, wyroby rękodzielnicze lub inne oryginalne przedmioty, którymi chcesz się pochwalić? Wykorzystaj oprawy oświetleniowe Yeelight, aby odpowiednio wyeksponować swoją kolekcję. To tylko kilka przykładów zastosowania naszych nowych produktów – ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Dostosowane do Ciebie

Co jeszcze, poza uniwersalnym designem i wieloma możliwościami zastosowania, sprawia, że najnowsze oprawy oświetleniowe Yeelight są godne uwagi?

Urządzenia zostały wyprodukowane z wytrzymałych materiałów i z największą dbałością o szczegóły. Możesz korzystać z nich przez długi czas, nie obawiając się uczucia dyskomfortu – emitują bowiem przyjazne dla wzroku światło, które nie drażni oczu i nie stanowi dla nich zagrożenia. Wyregulujesz też jego jasność oraz temperaturę barwową – z łatwością dostosujesz te parametry do swoich preferencji, charakteru pomieszczenia czy pory dnia.

Chcesz więcej? Dodaj swoje urządzenia do aplikacji Yeelight, steruj nimi zdalnie z dowolnego miejsca oraz twórz dla nich harmonogramy pracy. Możesz też sparować Mesh Downlight M2 i Mesh Spotlight M2 z Google Assistant, Amazon Alexa, Apple HomeKit lub Samsung SmartThings. Nie musisz nawet kontrolować każdej żarówki osobno! Swobodnie łącz je w grupy i steruj nimi wszystkimi jednocześnie.

Jak skorzystać z nowych opraw oświetleniowych Yeelight?

Brzmi zachęcająco? Dowiedz się, co musisz zrobić, aby skorzystać z wyjątkowych możliwości, jakie oferują Yeelight Mesh Downlight M2 i Yeelight Mesh Spotlight M2.

Do prawidłowego działania naszych najnowszych opraw oświetleniowych niezbędna jest specjalna bramka Mesh Gateway. Po jej zakupie, montażu i niezwykle prostej konfiguracji, możesz podłączyć do niej nawet 50 urządzeń. Sparuj z nią swoje Mesh Downlight M2 i Mesh Spotlight M2, a następnie ciesz się niemal nieograniczoną, zdalną kontrolą oświetlenia. Przez proces parowania przeprowadzi Cię nasza aplikacja – to prostsze, niż może się wydawać!