Szukaj
Close this search box.

Instrukcja parowania Pilota zdalnego sterowania i ściemniacza Smart Dimmer z inteligentnymi lampami Yeelight

Instrukcja parowania Pilota zdalnego sterowania i ściemniacza Smart Dimmer z inteligentnymi lampami Yeelight

Zarówno Pilot zdalnego sterowania, jak i bezprzewodowy włącznik ścienny Smart Dimmer pozwalają na niezwykle wygodną kontrolę inteligentnych lamp Yeelight. Aby jednak móc cieszyć się tymi możliwościami, należy najpierw prawidłowo sparować ze sobą wspomniane urządzenia. Sprawdź, jak to zrobić – poniżej znajdziesz szczegółowe instrukcje, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez oba procesy.

Jak sparować Pilota zdalnego sterowania z lampą?

Aby możliwe było prawidłowe połączenie Pilota zdalnego sterowania z inteligentną lampą Yeelight, obydwa produkty muszą znajdować się w tym samym pomieszczeniu. W celu sparowania swoich  urządzeń wykonaj następujące czynności:

 1. Wyłącz lampę, używając do tego głównego włącznika oświetlenia.
 2. Na Pilocie znajdują się przyciski “Off” i “M” – wciśnij je obydwa jednocześnie i przytrzymaj. Umieszczona na urządzeniu dioda po około 10 sekundach zacznie migać na pomarańczowo.
 3. Nie puszczając przycisków “Off” i “M” na Pilocie, ponownie uruchom lampę z pomocą głównego włącznika oświetlenia.
 4. Kiedy od włączenia lampy upłynie około 5 sekund, puść przyciski “Off” i “M” na Pilocie.
 5. W ciągu około 60 sekund światło emitowane przez lampę zacznie migać, co oznacza, że proces parowania przebiega prawidłowo.
 6. Po chwili pulsowanie światła zostanie zatrzymane – to znak, że udało Ci się pomyślnie sparować Pilota z lampą.

Jak sparować bezprzewodowy włącznik Smart Dimmer z lampą?

Proces łączenia inteligentnej lampy Yeelight ze Smart Dimmerem przebiega w bardzo podobny sposób. Aby prawidłowo go przeprowadzić, upewnij się, że obydwa urządzenia znajdują się w tym samym pomieszczeniu, a następnie wykonaj odpowiednie kroki:

 1. Wyłącz lampę, używając w tym celu głównego włącznika oświetlenia.
 2. W górnej części Smart Dimmera znajduje się niewielki przycisk – naciśnij go i przytrzymaj. Po kilku sekundach umieszczona na urządzeniu dioda zacznie pulsować na pomarańczowo.
 3. Nie puszczając przycisku Smart Dimmera, ponownie uruchom lampę z pomocą głównego włącznika oświetlenia.
 4. Kiedy od włączenia lampy upłynie około 5 sekund, puść przycisk Smart Dimmera.
 5. W ciągu około 60 sekund światło emitowane przez lampę zacznie migać, co oznacza, że proces parowania przebiega prawidłowo.
 6. Po chwili pulsowanie światła zostanie zatrzymane – to znak, że udało Ci się pomyślnie sparować Smart Dimmera z lampą.

Do ilustracji wpisu posłużyły zdjęcia Michała Lembicza, autora bloga http://lembiczmichal.com.pl, wykonane w ramach jego współpracy z Yeelight.