Szukaj
Close this search box.

Nowa Yeelight V1 Pro – uniwersalna lampa biurkowa dla całej rodziny

Nowa Yeelight V1 Pro – uniwersalna lampa biurkowa dla całej rodziny

Jeśli szukasz nowej lampki biurkowej dla siebie, swojego dziecka lub kogokolwiek innego, nowy produkt w ofercie Yeelight powinien Cię zainteresować. V1 Pro, bo o nim mowa, to nowoczesne, inteligentne urządzenie, które może stanowić idealny dodatek do każdego miejsca pracy czy nauki. Nie tylko zapewnia optymalne oświetlenie, ale też daje możliwość dostosowywania jego parametrów do sytuacji, pory dnia, a nawet wieku użytkownika. Ta wyjątkowa lampka prezentuje się przy tym niezwykle stylowo – jej nowoczesny design doskonale uzupełni również Twoje mieszkanie!

Świeci dla dzieci i dorosłych

Jedną z najważniejszych zalet V1 Pro jest jej wyjątkowa uniwersalność. Z powodzeniem wykorzystasz ją zarówno w pokoju dziecka, jak i w gabinecie. Decyduje o tym nie tylko jej stylowa, prosta konstrukcja, ale też fakt, że oferuje 2 charakterystyczne tryby świecenia – dla dzieci i dorosłych. Kiedy wybierzesz pierwszy z nich, lampa będzie emitować światło o mniejszym natężeniu – sprzyjające skupieniu podczas nauki oraz wyciszeniu w trakcie odpoczynku, a jednocześnie całkowicie bezpieczne dla młodych oczu. Wybierając drugi, będziesz cieszyć się nieco jaśniejszym oświetleniem, które w zależności od pory dnia wyróżnia się idealnym przystosowaniem do pracy lub relaksu. Z V1 Pro wygodnie skorzystasz nie tylko Ty, ale też cała Twoja rodzina!

“Rośnie” razem z użytkownikiem

Za uniwersalność lampki odpowiada również jej przemyślana, wieloosiowa konstrukcja. Pozwala ona swobodnie dostosowywać wysokość V1 Pro do wzrostu osoby, która z niej korzysta. Urządzenie może więc “rosnąć” razem z dzieckiem, a jeśli zajdzie taka potrzeba, będzie też doskonale służyć Tobie. Możliwa jest również regulacja ustawienia lampy – z łatwością dostosujesz ją do swoich potrzeb i sprawisz, że idealnie oświetli Ci klawiaturę, notes czy książkę.

Możesz wybrać idealną wersję do swojego mieszkania

To nie wszystko! Aby zapewnić Ci jeszcze większą swobodę dopasowania V1 Pro do Twoich oczekiwań, przygotowaliśmy 2 wersje produktu – z klipsem oraz z podstawką. Tę pierwszą stabilnie ustawisz na płaskiej powierzchni, a drugą przymocujesz na przykład do krawędzi stołu, oszczędzając w ten sposób miejsce. Urządzenie ma zatem szansę doskonale odnaleźć się w każdym mieszkaniu – wpływa na to również jego prosty, nowoczesny design oraz ponadczasowy, klasyczny biały kolor. Wybierz idealną wersję dla siebie i uzupełnij pokój dziecka, salon czy gabinet o nową, uniwersalną lampkę, która zapewni Tobie i Twojej rodzinie optymalne oświetlenie.

Światło przyjazne dla wzroku

Co jeszcze sprawia, że nowa lampka biurkowa Yeelight to doskonały wybór dla użytkowników niemal w każdym wieku? Innowacyjna technologia, która sprawia, że światło emitowane przez V1 Pro nie tylko równomiernie rozjaśnia wybraną powierzchnię, ale też nie wpada bezpośrednio do oczu, nie rzuca zbędnych cieni i nie razi. Chcesz więcej? Lampka redukuje też zarówno irytujące migotanie, jak i emisję szkodliwego, niebieskiego światła. Ponadto V1 Pro wykorzystuje technologię SunLike, dzięki której świeci światłem bardzo zbliżonym do słonecznego i rewelacyjnie odwzorowuje kolory – współczynnik oddawania barw Ra wynosi w jej wypadku aż 95! Wszystko to sprawia, że możesz oglądać rozmaite przedmioty w optymalnym, zbliżonym do naturalnego oświetleniu, które nie męczy wzroku i jest dla niego całkowicie bezpieczne.

Sama wykryje, jakiego światła potrzebujesz

Yeelight V1 Pro przenosi inteligentne oświetlenie na zupełnie nowy poziom. Lampka została wyposażona w podwójne sensory bioniczne, których zadaniem jest wykrywanie światła ambientowego oraz odpowiedniego do czytania. Jaki jest tego cel? Zadbanie o to, aby zapewnić Ci oświetlenie jak najlepiej dostosowane do sytuacji! Dzięki wspomnianym sensorom V1 Pro automatycznie dostosowuje jasność światła do otoczenia, co pozwala Ci czytać, pracować, uczyć się lub odpoczywać w optymalnych warunkach.

Steruj nią tak, jak chcesz

Lampka została wyposażona w wygodny panel dotykowy, z pomocą którego łatwo ją obsłużysz. A jeśli zależy Ci na dodatkowych możliwościach, V1 Pro Cię nie zawiedzie – dodaj urządzenie do aplikacji Yeelight i steruj oświetleniem z pomocą smartfona! Możesz na przykład zdalnie włączać lub wyłączać lampę, a także regulować natężenie światła i jego temperaturę barwową. Korzystasz z Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa, Samsung SmartThings lub IFTTT? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – V1 Pro jest kompatybilna również z nimi! Sparuj lampkę z wybranym systemem i kontroluj ją z poziomu aplikacji lub wydając proste komendy głosowe.

Przekonaj się o możliwościach nowej lampki biurkowej Yeelight V1 Pro

Jak widać, V1 Pro ma wszystko, czego możesz oczekiwać od nowoczesnej lampki biurkowej. W tym jednym, wyjątkowym urządzeniu udało nam się połączyć wysoką funkcjonalność, szerokie możliwości sterowania oświetleniem, jak również stylową, a zarazem praktyczną konstrukcję. Brzmi zachęcająco? Kup V1 Pro jeszcze dziś i przekonaj się, jak wiele ta niezwykła lampka może wnieść do Twojego życia!