Szukaj
Close this search box.

Premiera: nowe oprawy oświetleniowe Yeelight Mesh Downlight M2 & Yeelight Mesh Spotlight M2

Premiera: nowe oprawy oświetleniowe Yeelight Mesh Downlight M2 & Yeelight Mesh Spotlight M2

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi urządzeniami, które właśnie dołączyły do naszej oferty. Są to Yeelight Mesh Downlight M2 (dostępne również w wersji Pro) oraz Yeelight Mesh Spotlight M2. Co kryje się pod tymi tajemniczymi nazwami? Nowoczesne i niezwykle uniwersalne oprawy oświetleniowe, które wraz ze specjalną bramką Yeelight Mesh Gateway pozwolą Ci efektywnie rozjaśnić każde pomieszczenie w Twoim domu, doskonale wpisując się jednocześnie w jego wystrój. 

Sprawdź, co wyróżnia nasze nowe produkty!

Uniwersalność

Już nie musisz się martwić, że wybrane urządzenia oświetleniowe zaburzą Twoją wymarzoną aranżację wnętrza – nowe produkty Mesh po zamontowaniu pozostają niemal niewidoczne. Nie rzucają się w oczy i nie odwracają uwagi od pozostałych elementów wystroju – wręcz przeciwnie, odpowiednio je oświetlając, subtelnie podkreślają ich piękno. Możesz więc bez obaw stosować je wszędzie, gdzie chcesz – doskonale sprawdzą się na przykład w salonie, sypialni lub jadalni. Nowe oprawy oświetleniowe Yeelight idealnie uzupełnią pomieszczenia w Twoim mieszkaniu i pozwolą zaakcentować ich unikalny charakter.

Komfort i bezpieczeństwo

Zależy nam na tym, aby nasze produkty były nie tylko funkcjonalne, ale też komfortowe w użytkowaniu. Dlatego projektując Yeelight Mesh Downlight M2 i Spotlight M2, wzięliśmy pod uwagę również ergonomię. Nasze nowe urządzenia zostały w związku z tym wyposażone w specjalne, galwanizowane elementy, które odbijają światło i sprawiają, że jest ono bezpieczne dla Twoich oczu – nie oślepia, nie razi i nie męczy wzroku. Możesz więc bez najmniejszych obaw korzystać z niedawno wprowadzonych produktów Mesh nawet przez wiele godzin.

Regulacja określonych parametrów

Wiemy, że swoboda dostosowywania wybranych parametrów oświetlenia jest niezwykla istotna dla użytkowników naszych produktów. Dlatego również nowe urządzenia Yeelight Mesh pozwalają regulować natężenie oraz temperaturę barwową światła, aby dać Ci możliwość dopasowania go do Twoich oczekiwań. Skorzystaj z proponowanych opcji i zapewnij sobie doskonałe warunki do pracy lub odpoczynku. Jasne, chłodne oświetlenie, które sprzyja koncentracji? A może przytłumione, ciepłe światło, które pozwoli Ci się zrelaksować? Decyzja należy do Ciebie! Z pomocą naszych nowych produktów możesz też fantastycznie wyeksponować swoją kolekcję obrazów, figurek czy rękodzieła.

Zdalne sterowanie

Podobnie jak większość naszych starszych produktów, Mesh Spotlight M2 i Downlight M2 możesz sparować z aplikacją Yeelight, a także z wybranym inteligentnym asystentem – urządzenia są kompatybilne z Apple HomeKit, Amazon Alexa, Google Assistant oraz Samsung SmartThings. Decydując się na takie rozwiązanie, zyskasz możliwość zdalnego sterowania swoim oświetleniem – z pomocą smartfona lub prostych komend głosowych. Tworzenie harmonogramów działania, a także włączanie, wyłączanie światła i regulacja jego parametrów na odległość – z nowymi sprzętami Mesh wszystko to jest w zasięgu ręki!

Oczekiwana różnorodność

Nowe produkty Yeelight różnią się od siebie kątem świecenia. W przypadku Mesh Spotlight M2 wynosi on 30°, Mesh Downlight M2 aż 75°, a Mesh Downlight M2 Pro 65°. Możesz więc wybrać tę oprawę oświetleniową, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania i idealnie sprawdzi się w zastosowaniu, które dla niej przewidujesz. Zależy Ci na bardziej punktowym oświetleniu? Spotlight nada się do tego idealnie. Interesuje Cię nieco szerszy kąt rozsyłu światła? Wybierz jedno z urządzeń Downlight. Dodając nowe produkty do naszej oferty, zadbaliśmy o to, aby każdy miał szansę znalezienia czegoś dla siebie!

Pełna funkcjonalność z bramką Yeelight Mesh Gateway

Aby w pełni skorzystać z możliwości, jakie dają nasze nowe urządzenia, wymagane jest zastosowanie bramki Yeelight Mesh Gateway. Z powodzeniem podłączysz do niej aż do 50 sprzętów, a dzięki doskonałemu połączeniu LAN lub WiFi będziesz cieszyć się ich wygodną kontrolą – korzystając z technologii Bluetooth Mesh, możesz sterować nimi wszystkimi również jednocześnie! Nie obawiaj się skomplikowanej konfiguracji – tworząc nasze nowe produkty, zadbaliśmy też o to, aby wyróżniały się maksymalną prostotą użytkowania.