Szukaj
Close this search box.

Integracja z Razer Chroma™ RGB

Integracja z Razer Chroma™ RGB

Przenieś rozgrywkę na nowy poziom dzięki integracji Yeelight z Chroma™

Integracja umożliwia łatwe połączenie zmieniającego kolor, inteligentnego oświetlenia Yeelight z urządzeniami obsługującymi Razer Chroma. Dzięki temu, grając w gry kompatybilne z tym systemem, możesz cieszyć się niesamowitymi, responsywnymi efektami świetlnymi.

Zanurz się w rozgrywkę!

Stwórz idealne środowisko gamingowe

Zmieniające kolor światło jest teraz częścią ekosystemu Chroma. Sparuj swoje produkty Yeelight oraz Razer i patrz, jak Twoje oświetlenie zmienia się w czasie rzeczywistym, kiedy grasz!

Wykreuj niepowtarzalny nastrój z Chroma Visualizer

Uruchamiając Chroma Visualizer, możesz w łatwy sposób zsynchronizować urządzenia Yeelight i Razer Chroma z muzyką lub filmami, aby cieszyć się wyjątkową immersją i jedyną w swoim rodzaju rozrywką.

Idź za głosem serca i dostosuj efekty świetlne z pomocą Chroma Studio

Zależy Ci na oświetleniu, który będzie dokładnie takie, jak chcesz? Dostosuj efekty świetlne do swoich preferencji z pomocą unikalnych trybów oraz 16,8 milionów kolorów! Wszystkie te możliwości oferuje moduł Chroma Studio, który jest dostępny z poziomu Razer Synapse 3.

Bezproblemowe połączenie

Ciesz się nieskończonymi możliwościami, jakie daje Chroma! Połącz swoje inteligentne oświetlenie z kompatybilnymi grami przy pomocy aplikacji Yeelight Chroma Connector oraz Razer Synapse 3. Obydwa programy są już dostępne do pobrania online.

Na razie tylko 2 urządzenia Yeelight są kompatybilne z Razer Chroma™ RGB – Taśma LED Lightstrip 1S D2 Bedside oraz Inteligentna żarówka 1S RGB. Można się jednak spodziewać, że z czasem będzie ich coraz więcej.

Zacznij jeszcze dziś!

Krótko mówiąc, dzięki integracji Yeelight z Razer Chroma™ RGB możesz cieszyć się jeszcze bardziej niepowtarzalnym doświadczeniem gamingowym i nie tylko. Brzmi dobrze?
Sprawdź, jak poprawnie skonfigurować swoje urządzenia Yeelight, aby skorzystać z nowych możliwości: instrukcja połączenia produktów Yeelight z Razer Chroma.