Lampa sufitowa

Yeelight Ultra Slim Smart Ceiling Light

Model: YLXDD-0030

Rozświetl pomieszczenia ciepłym i przyjemnym dla oka światłem. Inteligentna lampa sufitowa Yeelight oferuje regulację jasności, koloru i temperatury barwowej, a jej montaż nie sprawi Ci problemu. Co więcej, jej obsługę ułatwiają aplikacja i komendy głosowe. Dodatkowo lampa wyróżnia się odpornością na wodę na poziomie IP54.

Współczynnik oddawania barw Ra95

Inteligentne sterowanie

Szybki montaż

Bezpieczna dla oczu

Starannie przemyślana konstrukcja

Lampa charakteryzuje się minimalistycznym i ultra cienkim designem, dzięki czemu będzie pasować do niemal każdego nowoczesnego wnętrza. Ponadto oferuje główne, podwójne światło białe padające na pomieszczenie oraz kolorowe, które rzuca delikatną poświatę na sufit nadając wyjątkową atmosferę w pomieszczeniu. Jest odporna na wodę na poziomie IP54, więc możesz ją z powodzeniem zamontować w kuchni, łazience lub nawet na tarasie. Ponadto szczelna konstrukcja zapobiega przedostawaniu się do wnętrza lampy kurzu i owadów. Natomiast za szybki i prosty montaż odpowiada dołączona do zestawu baza – wystarczy, że ją zablokujesz.

Kilka możliwości sterowania

Stwórz odpowiednią atmosferę na każdą okazję i ciesz się optymalnym oświetleniem. Lampa Yeelight Light Pro 320 pozwala regulować jasność światła od 0,01% do 100% oraz jego temperaturę barwową w zakresie 2700-6500K. Dzięki temu z łatwością dostosujesz je do swoich potrzeb! Jasne, zimne oświetlenie sprzyja skupieniu — sprawdzi się w pracy lub podczas nauki. Ciepłe, delikatne światło pomoże Ci się odprężyć po długim, pełnym wyzwań dniu.

Łagodne dla oczu światło

Lampa generuje ciepłe i przyjemne dla oczu światło, więc nie musisz się obawiać uczucia zmęczenia lub dyskomfortu. Co więcej, została wyposażona w tryb światła księżycowego, który oferuje niski poziom jasności. Doskonale sprawdzi się w sypialni lub pokoju dziecka, otulając pomieszczenie łagodnym światłem.

Pracuje tak, jak chcesz

Dostosuj działanie lampy do własnych potrzeb. Możesz regulować jej jasność lub temperaturę barwową (2700-6500 K). Co więcej, Yeelight App oferuje możliwość dostosowania koloru światła – masz do wyboru aż 16 mln barw. Aby jeszcze bardziej spersonalizować pracę urządzenia ustaw timer, a lampa wyłączy się o wybranej przez Ciebie porze.

Specyfikacja Yeelight Light

Nazwa

Yeelight Ultra Slim Smart Ceiling Light

Model

YLXDD-0030

Kolor

Biały

Wymiary

φ235 x 25 mm

Jasność

Temperatura robocza

od -20°C do 40°C

Temperatura barwowa

2700-6500 K

Łączność

Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz, Bluetooth 4.2 BLE

Moc

18 W

Oprogramowanie

Android 4.4 (lub nowszy), iOS 9.0 (lub nowszy)

Częstotliwość robocza

2412-2472 MHz (Wi-Fi), 2402-2480 MHz (BT)

Maksymalna moc wyjściowa

20 dBm (Wi-Fi), 0 dBm (BT-LE)

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight :