Szukaj
Close this search box.

Lampa sufitowa

Yeelight Ultra Slim Smart Ceiling Light

Model: YLXDD-0033

Rozświetl pomieszczenia ciepłym i przyjemnym dla oka światłem. Inteligentna lampa sufitowa Yeelight oferuje regulację jasności, koloru i temperatury barwowej, a jej montaż nie sprawi Ci problemu. Co więcej, jej obsługę ułatwiają aplikacja i komendy głosowe.  Dodatkowo lampa wyróżnia się odpornością na wodę na poziomie IP54.

Współczynnik oddawania barw Ra95

Inteligentne sterowanie

Szybki montaż

Bezpieczna dla oczu

Starannie przemyślana konstrukcja

Lampa charakteryzuje się minimalistycznym i ultra cienkim designem, dzięki czemu będzie pasować do niemal każdego nowoczesnego wnętrza. Ponadto oferuje główne, podwójne światło białe padające na pomieszczenie oraz kolorowe, które rzuca delikatną poświatę na sufit nadając wyjątkową atmosferę w pomieszczeniu. Jest odporna na wodę na poziomie IP54, więc możesz ją z powodzeniem zamontować w kuchni, łazience lub nawet na tarasie. Ponadto szczelna konstrukcja zapobiega przedostawaniu się do wnętrza lampy kurzu i owadów. Natomiast za szybki i prosty montaż odpowiada dołączona do zestawu baza – wystarczy, że ją zablokujesz.

Kilka możliwości sterowania

Ciesz się swobodą użytkowania, jaką oferuje Yeelight. Inteligentna lampa C2201C300 współpracuje z Google Assistant, Apple Homekit, Amazon Alexa i Samsung SmartThings, dzięki czemu wystarczy prosta komenda głosowa, aby dostosować pracę urządzenia do własnych potrzeb. Ponadto możesz skorzystać z dedykowanej aplikacji Yeelight lub pilota (brak w zestawie). Lampa obsługuje też dostępny w ofercie Yeelight Smart Dimmer, który pozwala zdalnie sterować lampą, nawet gdy została ona wyłączona za pośrednictwem włącznika dzwonkowego.

Łagodne dla oczu światło

Lampa generuje ciepłe i przyjemne dla oczu światło, więc nie musisz się obawiać uczucia zmęczenia lub dyskomfortu. Co więcej, została wyposażona w tryb światła księżycowego, który oferuje niski poziom jasności. Doskonale sprawdzi się w sypialni lub pokoju dziecka, otulając pomieszczenie łagodnym światłem.

Pracuje tak, jak chcesz

Dostosuj działanie lampy do własnych potrzeb. Możesz regulować jej jasność lub temperaturę barwową (2700-6500 K). Co więcej, Yeelight App oferuje możliwość dostosowania koloru światła – masz do wyboru aż 16 mln barw. Aby jeszcze bardziej spersonalizować pracę urządzenia ustaw timer, a lampa wyłączy się o wybranej przez Ciebie porze.

Specyfikacja Yeelight Light C2201C300

Nazwa

Yeelight Ultra Slim Smart Ceiling Light

Model

YLXDD-0033

Kolor

Biały

Wymiary

φ300 x 25 mm

Jasność

1600 lm@4000K

Temperatura robocza

od -20°C do 40°C

Temperatura barwowa

2700-6500 K

Łączność

Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz, Bluetooth 4.2 BLE

Moc

21 W

Oprogramowanie

Android 4.4 (lub nowszy), iOS 9.0 (lub nowszy)

Napięcie znamionowe

220-240V~50/60 Hz Max. 0.127A

Maksymalna moc wyjściowa

20 dBm (Wi-Fi), 0 dBm (BT-LE)

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight :