Szukaj
Close this search box.

Yeelight Staria Pro a aplikacja Apple HomeKit

Yeelight Staria Pro a aplikacja Apple HomeKit

Lampka nocna Yeelight Staria Pro dzięki kompatybilności z Apple HomeKit daje jeszcze większą wygodę w sterowaniu Twoim inteligentnym oświetleniem. Jeśli posiadasz więcej niż jedno inteligentne urządzenie w swoim domu, które dodatkowo jest kompatybilne z aplikacją Apple HomeKit, możesz łatwo i wygodnie sterować nimi wszystkimi w jednym miejscu bez konieczności przełączania się między różnymi aplikacjami.


Jakimi funkcjami lampki Starii Pro mogę sterować za pomocą Apple HomeKit

Za pomocą aplikacji Apple HomeKit możesz włączać i wyłączać lampkę, a także sterować jej jasnością oraz temperaturą. Aplikacja daje możliwość skorzystania z gotowych szablonów, ale pozwala również na regulację według własnych potrzeb za pomocą suwaka. Na poniższych zrzutach ekranu możesz zobaczyć, jak to zrobić.Sterowanie temperaturą

Aplikacja umożliwia sterowanie temperaturą: ciepłą i zimną. Dzięki wygodnej regulacji możesz dostosować temperaturę światła doskonale według swoich potrzeb. Pamiętaj, że najlepiej podczas pracy sprawdza się światło zimne, ponieważ najbardziej przypomina to naturalne. Natomiast podczas relaksu odpowiednie jest światło ciepłe, które umożliwia odpoczynek w przytulnej atmosferze.


Sugerowane sceny

Dzięki sugerowanym scenom w aplikacji możesz za pomocą jednego kliknięcia wybrać odpowiednią i cieszyć się swoim inteligentnym oświetleniem w każdym momencie.