Szukaj
Close this search box.

D2 – kompaktowa, inteligentna lampka nocna

D2 – kompaktowa, inteligentna lampka nocna

Nowością w ofercie Yeelight jest smart lampka D2. Jej minimalistyczny design i uniwersalność sprawiają, że doskonale sprawdzi się w każdej przestrzeni. Dzięki wsparciu dla Google Home, Apple HomeKit, Samsung SmartThings i Amazon Alexa, może stać się częścią Twojego inteligentnego domu. Oryginalny design lampki został wyróżniony prestiżową nagrodą Red Dot Award.

Lampka D2 daje wiele możliwości dostosowania światła. Możesz wybrać dowolny kolor z palety RGBW oraz ustawić jego jasność. W aplikacji Yeelight znajdziesz predefiniowane tryby, które możesz zastosować w danej sytuacji, takie jak tryb czytania, światła świecy, seansu filmowego itp. W aplikacji masz również możliwość ustawiania harmonogramów – lampka może automatycznie wyłączyć się lub włączyć o danej godzinie. Doskonale sprawdzi się w pokoju dziecka, które woli spać przy delikatnym świetle.

Najwięcej możliwości sterowania lampką znajdziesz w aplikacji Yeelight. Jeżeli nie masz pod ręką smartfona, możesz w łatwy sposób ustawiać kolor i natężenie światła za pomocą dyskretnych, wbudowanych w podstawę lampki, dotykowych suwaków. Krótkie naciśnięcie głównego guzika pozwala na włączanie i wyłączanie lampki. Suwak z lewej strony pozwoli Ci na zmianę koloru światła. Suwakiem w prawej strony zmienisz jasność.

Lampkę D2 można również włączać i wyłączać za pomocą podwójnego dotknięcia klosza. Tą opcję należy aktywować w aplikacji Yeelight.