Szukaj
Close this search box.

Znajdź lampkę nocną dopasowaną do Twoich potrzeb

Znajdź lampkę nocną dopasowaną do Twoich potrzeb

Lampki nocne świetnie sprawdzają się w niemal wszystkich pomieszczeniach w domu.Tworzą ten wyjątkowy, ciepły klimat, oświetlają nam w nocy drogę do łazienki i pomagają w zaśnięciu, jeśli nie lubimy tego robić w zupełnej ciemności. Poniżej porównaliśmy lampki nocne z oferty Yeelight, by ułatwić Wam podjęcie decyzji i wybór idealnej lampki dla waszych potrzeb.

Yeelight Staria Pro

Staria Pro to inteligentna lampka nocna, która umożliwia użytkownikom bezprzewodowe ładowanie smartfonów i innych urządzeń, które posiadają taką funkcję. Wszyscy entuzjaści inteligentnych domów ucieszą się z tego, że jest kompatybilna z aplikacjami Google Home, Apple HomeKit, SmartThings oraz Alexą, ponieważ dzięki temu można sterować nią, jak i innymi inteligentnymi urządzeniami z jednej aplikacji, co jest bardzo wygodne i pozwala mieć pod ręką wszystkie inteligentne sprzęty. Co więcej, można również sterować nią za pomocą głosu. Jej największą zaletą jest szeroki zakres regulacji – zarówno jasności, jak i temperatury barwowej światła. Jeśli nie masz pod ręką smartfona, możesz ustawić ją za pomocą panelu dotykowego. Emituje niezwykle przyjemne, ciepłe światło, doskonałe podczas relaksu, ale także zimne, które najlepiej sprawdzi się podczas pracy. Możliwość regulacji temperatury barwowej w zakresie 2700 – 6500K sprawia, że Staria Pro jest lampką uniwersalną – możesz używać jej do pracy, czy czytania, ale także podczas odpoczynku.

Yeelight Wireless Charging Nightlight

Bezprzewodowa lampka i ładowarka w jednym – doskonale sprawdzi się w każdej sypialni. Emituje delikatne światło, pozwalając na wybór pomiędzy ciepłą a zimną temperaturą barwową. Dzięki zastosowaniu magnesu, możesz łatwo ją odczepić od podstawy i zabrać ze sobą, używając jako latarki. Pełne naładowanie pozwala na 4 godziny nieprzerwanego użytkowania. Pozwala na bezpieczne i bezprzewodowe ładowanie urządzeń, które stają się coraz bardziej popularne.


Yeelight Sensor Nightlight

Sensor Nightlight to lampka z czujnikiem ruchu, która jest praktycznym i funkcjonalnym źródłem światła. Można ją umieścić dosłownie wszędzie – w szafie, na korytarzu, przy schodach, w kuchni. Dzięki temu, że nie musi być podłączona do zasilania, możesz umieścić ją w każdym miejscu. Samoprzylepna taśma nie uszkadza powierzchni, do której zostaje przytwierdzona, jednocześnie zapewniając mocne trzymanie. Świetnie sprawdzi się w sypialniach i pokojach dzieci, ponieważ emituje delikatne światło, dzięki czemu nie razi w oczy. Lampka składa się z dwóch części – podstawy i samej lampki, które łączą się ze sobą za pomocą magnesu. Lampkę z łatwością można odczepić od postawy i umieścić w innym miejscu, np. na lodówce.

Plug-in Sensor Nighlight

Praktyczna lampka nocna z czujnikiem zmierzchu jest doskonałym rozwiązaniem w korytarzach, przedpokojach, czy na schodach. Dzięki czujnikowi zmierzchu zaświeca się automatycznie, kiedy w pomieszczeniu zaczyna robić się ciemno. Emituje delikatne, ciepłe światło o wartości 2500K, co sprawia, że jest idealną lampką w pokojach dzieci. Lampka nie razi w oczy i może pomóc w zasypianiu. Jest także bardzo ekonomiczna, zużywa zaledwie 0,5W, co stawia ją na półce jednych z najbardziej energooszczędnych lampek nocnych.


Yeelight Candela

Candela to wyjątkowa lampka nocna, ponieważ swoim światłem przypomina płomień świecy. Tworzy niezwykłą atmosferę, a jej stylowy i elegancki design nadaje pomieszczeniu ciekawego klimatu. Regulacja lampki jest niezwykle prosta – wystarczy przekręcić jej klosz odpowiednio mocno by uzyskać intensywniejsze lub delikatniejsze światło. Posiada wbudowany akumulator, nie musi być cały czas podłączona do zasilania, dzięki czemu możesz ją zabrać gdziekolwiek chcesz, np. do ogrodu. Możesz nią sterować zarówno manualnie, jak i poprzez aplikację. Jeśli posiadasz więcej Candeli, zgrupuj je i jednym ruchem steruj wszystkimi jednocześnie.