Szukaj
Close this search box.

Nowe inteligentne żarówki LED

Nowe inteligentne żarówki LED

Ulepszone. Ekonomiczne. Inteligentne.
Mamy przyjemność poinformować Was, że asortyment marki Yeelight poszerzył się o nowe produkty i możemy przedstawić Wam ulepszone inteligentne żarówki Yeelight, nowej generacji. Charakteryzują się jeszcze większą oszczędnością energii (15% mniej niż poprzedni model), co pozwala na redukcję zużycia energii, a co za tym idzie, oszczędność pieniędzy. Żarówki dostępne są w dwóch wersjach – białej i RGB (kolorowej). Są w pełni kompatybilne z asystentami głosowymi Google i Siri oraz aplikacją HomeKit. Z nimi, z łatwością stworzysz swój własny inteligentny dom!

inteligentne żarówki yeelight

Reguluj ją, jak chcesz
Możesz kontrolować jasność żarówki w zakresie od 5 do 100%. Dzięki temu, możesz poczuć się w swoim domu jeszcze lepiej, ponieważ regulacja jasności daje Ci możliwość dopasowania jej do odpowiedniej sytuacji, czy nastroju. Mocny blask żarówki przyda się podczas czytania książki, jednak nie jest konieczny, kiedy odpoczywasz, czy oglądasz telewizję.


Steruj oświetleniem z każdego miejsca, nie tylko w domu
Aplikacja Yeelight umożliwia sterowanie oświetleniem z każdego miejsca za pomocą smartfona czy tabletu. Wystarczy dostęp do Internetu, by regulować oświetleniem w pełni zdalnie. Jest to szczególnie przydatne wtedy, gdy nie jesteś pewien czy wyłączyłeś światło wychodząc z domu. Podczas wakacji, czy wyjazdu, możesz włączać je i wyłączać o dowolnych, tak jakbyś był w domu, aby zniechęcić potencjalnych włamywaczy przed wtargnięciem do Twojego domu.


Sterowanie, bez używania rąk – użyj komendy
Dzięki kompatybilności z asystentami głosowymi Google i Siri, możesz sterować swoim oświetleniem za pomocą głosu. Wystarczy, że wypowiesz odpowiednią komendę, a światło włączy się lub wyłączy w wybranym przez Ciebie pomieszczeniu.


Ustaw godziny działania oświetlenia 
Chyba nikt nie lubi wstawać o świcie, kiedy w sypialni jest jeszcze zupełnie ciemno. Dzięki żarówkom Yeelight, możesz decydować o tym, w jakich godzinach mają się włączać i jaką mocą świecić. Dzięki temu, obudzisz się przy włączonym świetle, lub zaśniesz przy przygaszonym. Jeśli nie lubisz zasypiać w ciemności, a po ustalonym przez Ciebie czasie, światło samo zgaśnie.


Czym jest żarówka RGB?
Żarówka RGB pozwala na zmianę koloru oświetlenia (posiada aż 16 milionów kolorów do wyboru z pełnej palety RGB w zależności od potrzeb i sytuacji), czyli nie świeci tylko barwą białą, jak standardowe żarówki. Należy jednak pamiętać, że tę opcję również posiada, więc można z niej korzystać w ten sam sposób, jak z żarówki białej i korzystać z możliwości zmiany temperatury. Dodatkowo, może dopasować swoją kolorystykę do rytmu muzyki, co na pewno zrobi niesamowite wrażenie na Twoich gościach podczas imprezy!