Szukaj
Close this search box.

Model: YLDP005

Żarówka W3 (kolor)

Płynna zmiana światła z muzyką

Żarówka Smart Yeelight W3  z gwintem E27

Zrób więcej ze światłem: zabaw się synchronizując żarówki Yeelight z muzyką lub wykorzystaj swoje zdjęcia, aby stworzyć  wyjątkową atmosferę. Steruj żarówką wraz z innymi za pomocą głosu. Dzięki wykorzystaniu nowych technologii i ulepszonych rozwiązań żarówka ma szerokie możliwości znane z modelu 1S, oferując jeszcze atrakcyjniejszą cenę. Zrób pierwszy krok w kierunku Smart Home.

Światło RGB

Inteligentne sterowanie

Sterowanie głosowe

Szybki montaż

Smartdom - Twój dom

Żarówki W3 są kompatybilne z największymi platformami Smarthome, takimi jak Google Assistant, Amazon Alexa i Samsung SmartThings. Możesz również regulować światło za pomocą aplikacji Yeelight App w dowolnym miejscu i czasie.

Stwórz odpowiedni nastrój, dzięki 16 milionom kolorów

Możesz dowolnie personalizować swoje własne otoczenie świetlne dzięki 16 milionom kolorów, aby dopasować je do odpowiedniej okazji. Możesz także skorzystać z gotowych trybów, takich jak tryb filmowy czy tryb imprezowy w aplikacji Yeelight App, aby udekorować wyjątkowe chwile kolorami.

Wciągająca rozgrywka

Ciesz się integracją z głównymi platformami do gier, w tym Razer Chroma™ RGB i Overwolf. Zapewnij sobie jeszcze lepsze wrażenia w grze, dzięki różnym efektom świetlnym uwalnianym przez potencjał żarówek Yeelight.

W Twoim rytmie

Odkryj płynną zmianę światła z muzyką lub zanurz się w rytmie wraz z oślepiającymi światłami imprezy. Po prostu zsynchronizuj żarówkę W3 (lub w grupie z innymi żarówkami) z odtwarzanymi utworami, aby cieszyć się pełnią jej możliwości!

Łatwa konfiguracja

Korzystaj z prostej konfiguracji dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi i bez huba. Nie musisz korzystać z pomocy specjalisty - cały proces możesz przeprowadzić samodzielnie i skutecznie.

Przyjazna dla środowiska i oszczędna

Żarówka jest ściemnialna z regulowaną temperaturą barwową, ciepłą białą lub chłodną białą - dopasuj ją według potrzeb, aby pełniła swoją rolę najlepiej, jak to możliwe - oszczędzając energię, a przez to zmniejszając rachunki za prąd i negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Specyfikacja:

Model:

YLDP005

Oprawa:

E27​

Moc znamionowa:

8 W

Jasność:

900 lm

Wejście znamionowe:

220–240 V ~ 50/60 Hz 0,04 A

Zakres temperatury barwowej:

1700-6500 K

Współczynnik oddawania barw:

>80Ra

Łączność bezprzewodowa:

Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz

Żywotność:

15.000 h

Temperatura pracy:

-10℃ do 40℃

Wilgotność pracy:

0-85% RH

Częstotliwość pracy:

2412 - 2472 MHz

Maksymalna moc wyjściowa:

16,47 dBm

Wymiary:

φ60 × 118 mm

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight :