Szukaj
Close this search box.

Światło na Twój nastrój

Żarówka W3 (Ściemnialna)

Model: YLDP007

Żarówka Smart Yeelight W3  z gwintem E27

Inteligentna żarówka Yeelight W3 (ściemnialna) jest bardziej kompaktowa, a mimo to generuje jaśniejsze światło, zużywając przy tym mniej energii – w trybie czuwania jej pobór mocy wynosi w przybliżeniu 0,3 W. Zapewnia ciepły i przyjemny blask. Jest kompatybilna z Google Assistant oraz innymi platformami rozwiązań Smarthome, a ponadto możesz wyregulować jej jasność. Do jej konstrukcji wykorzystano nowe technologie i ulepszone rozwiązania, dzięki temu żarówka ma szerokie możliwości znane z modelu 1S, oferując jeszcze atrakcyjniejszą cenę.

Nastrojowe świało

Inteligentne sterowanie

Sterowanie głosowe

Szybki montaż

Oświetlenie w wybranej chwili

Temperatura barwowa 2700k sprawia, że W3 Dimmable emituje ciepłe i bezpieczne dla oczu światło. Zyskaj dodatkowe możliwości sterowania jej jasnością i dostosuj jej światło do potrzeb. Ustaw większy poziom jasności do pracy lub idealnie sprawdzi się w czasie nauki. Jeśli zaś chcesz odpocząć lub wyciszyć się przed snem lub podczas oglądania telewizji, możesz nieco je przyciemnić.

Obsługa prosta jak przewód

Wystarczy zainstalować aplikację Yeelight na swoim smartfonie aby szybko i łatwo skonfigurować wszystkie żarówki W3. Dzięki wbudowanemu Wi-Fi proces instalacji jest niezwykle prosty. Nie potrzebujesz też żadnych dodatkowych urządzeń czy akcesoriów. Aplikacja umożliwia również wygodne, zdalne sterowanie oświetleniem. Włączaj i wyłączaj W3 na odległość jasność światła i twórz własne harmonogramy oświetleniowe.

Steruj, jak chcesz

Żarówka W3 (ściemnialna) jest kompatybilna z szeregiem systemów do zarządzania inteligentnym domem. Możesz sparować ją między innymi z Google Assistant, Amazon Alexa, IFTTT czy Samsung SmartThings. Dzięki temu możliwa jest również kontrola żarówki za pomocą prostych komend głosowych. Nie musisz już nawet wstawać z fotela lub kanapy, aby włączyć światło - wystarczy, że powiesz kilka słów!

Steruj wieloma żarówkami jednocześnie

Żarówki W3 są kompatybilne z pozostałym oświetleniem Yeelight, dlatego możesz ustalać swoje oświetlenie w grupie z pomocą aplikacji Yeelight. Dodaj wszystkie W3 do aplikacji, stwórz grupę i ciesz się wygodnym sterowaniem. Po prostu włącz jedną żarówkę, dostosuj jej parametry - a wszystkie pozostałe odziedziczą ustawienia.

Niski pobór energii=niskie rachunki

Żarówki Yeelight charakteryzuje energooszczędność, a przez to również dbałość o środowisko. W trybie czuwania jej pobór mocy nie przekracza 0,5 W, co umożliwiło zastosowanie nowoczesnych technologii w tak małym urządzeniu. Używając nowych urządzeń Yeelight zaoszczędzisz na rachunkach i na niepotrzebnej emisji do atmosfery.

Specyfikacja:

Model

YLDP007

Oprawa

E27​

Moc znamionowa

8 W

Luminous Flux

90lm, regulowana

Wejście znamionowe

220–240 V ~ 50/60 Hz 0,04 A

Zakres temperatury
barwowej

2700 K

Łączność bezprzewodowa

Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz

Waga

160 g

Temperatura pracy

-10℃ do 40℃

Wilgotność pracy

0-85% RH

Częstotliwość pracy

2412 - 2472 MHz

Maksymalna moc wyjściowa

16,47 dBm

Wymiary

Ø60x116 mm

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight :