Szukaj
Close this search box.

Inteligentna lampa biurkowa

Z1 pro

Model: YLTD14YL

Długotrwała praca

Lampę Z1 Pro charakteryzuje akumulator o dużej pojemności 2500 mAh, który pozwoli na użytkowanie nawet do 40 godzin, bez ponownego ładowania. Specjalna technologia pozwala na optymalne wykorzystanie energii, przez co lampa nie traci swojej jasności, nawet przy niskim poziomie energii. Daje to swobodę użytkowania jej nawet z dala od źródła zasilania.

Bezpieczna dla oczu

Wysoki współczynnik CRI

Niska emisja niebieskiego światła

Bez efektu migotania

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight

Jeszcze lepsze oświetlenie

Jasność 200 lumenów, w którą została wyposażona lampa Z1 Pro oświetli Twoją przestrzeń roboczą. Dzięki 5-stopniowej skali będziesz mógł dostosować natężenie światła, do popołudniowego relaksu, czy intensywnej pracy po zmroku. Przyjazne światło bez migotania zapewniają koraliki LED, które emitują mniejszą ilość niebieskiego światła

Elastyczna w zastosowaniu

180-stopniowa regulacja głowicy pozwoli Ci na optymalne ustawienie strumienia światła tak, aby najlepiej oświetlać powierzchnię biurka. Zaletą jest również port USB-C, który podepniesz do zasilania nawet w ciemności, a wbudowany moduł ochronny zasilania w czasie rzeczywistym monitoruje temperaturę akumulatora, zapobiegając jego przegrzaniu.

Specyfikacja Z1 Pro

Nazwa

Z1 Pro

Model

YLTD14YL

Żywotność

Około 25000 h

Temperatura barwowa

2700-5000K (5 poziomów)

Jasność

10-200 lm

Współczynnik CRI

90 Ra

Napięcie

5V 1A

Moc znamionowa

5W (30 x .0.2W/LED)

Zakres regulacji jasności

20 - 100 %

Pojemność baterii

2500mAh

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight