Szukaj
Close this search box.

Yeelight Candela – lampa odwzorowująca naturalny płomień świecy

Yeelight Candela – lampa odwzorowująca naturalny płomień świecy

Yeelight Candela to wyjątkowa, inteligentna lampa, która swoim światłem, o temperaturze barwowej 1600K, przypomina naturalny płomień świecy. Charakteryzuje się niezwykłą harmonią pomiędzy estetyką i technologią. Dzięki specjalnie zaprojektowanym zębatkom, światło przechodzi płynnie i delikatnie, co sprawia, że można idealnie wyregulować jasność światła. Jest doskonałą lampą do domu, jak i ogrodu. Tworzy niesamowity, ciepły i przytulny klimat, dokładnie taki, jak świeca, a do tego jest bezprzewodowa i energooszczędna. A wszystko to zostało zamknięte w niewielkiej i eleganckiej obudowie.

Yeeligh candela

Stylowy i elegancki design

Design Candeli został starannie przemyślany, by wyglądała elegancko i bardzo oryginalnie. Imitujące szkło tworzywo poliwęglanowe, z którego wykonany został klosz Candeli, pozwala na równomierne i dokładne rozproszenie światła. To rozwiązanie doskonale połączyło najnowszą technologię wraz ze stylowym designem. Dokładnie opracowano również umiejscowienie portu ładowarki – tak by nie odwracał uwagi od niej samej, ale także po to, by zminimalizować ryzyko jego uszkodzenia. Wszystko po to, by Candela mogła prezentować się naprawdę wyjątkowo.

lampka candela

Łatwe sterowanie za pomocą aplikacji

Dzięki technologii BLE Mesh, lampy Candela mogą łączyć się między sobą, pozwalając Ci na kontrolę wielu egzemplarzy jednocześnie. Wystarczy przekręcić jedną Candelę, by wszystkie inne włączyły się automatycznie. Za pomocą aplikacji, możesz kontrolować ich jasność, a także korzystać z gotowych trybów, takich jak Night Mode czy Relax.
Możesz także zaplanować, o której godzinie Candela ma się uruchamiać, dzięki czemu nie musisz się martwić o to, że zasypiając zapomnisz ją wyłączyć.

inteligentna lampka candela

Bezprzewodowa i niezwykle wytrzymała

Akumulator Candeli ma pojemność 2100mAh, co pozwala na nieprzerwane korzystanie z niej aż do 8 godzin, co sprawia, że możesz cieszyć się podczas na prawdę długich wieczorów. Jeśli się rozładuje, w łatwy sposób możesz ją naładować za pomocą załączonego do niej kabla.

Yeelight Candela to lampa, która z pewnością skradnie i Twoje serce.