Szukaj
Close this search box.

Inteligentna lampa przenośna z ładowarką

Wireless Charging Nightlight

Model: YLYD08YI

Przenośna i praktyczna

Bezprzewodowa lampka i ładowarka w jednym — tak w skrócie możemy opisać Wireless Charging Nightlight. Subtelnie oświetli Twoją przestrzeń, a dzięki indukcyjnej ładowarce naładujesz swój telefon bez zbędnych kabli.

Włącz/wyłącz dwoma dotknięciami

Regulacja barwy od 2700K do 5000K

Bezpieczna dla oczu

Z ładowarką indukcyjną

Delikatny blask

Światło emitowane z Yeelight Wireless Charging Nightlight jest łagodne, przez co sprawdzi się świetnie oświetlając pomieszczenie nocą, nie rażąc oczu. Reguluj barwę światła za pomocą przycisku, wybierając ciepłą lub zimną barwę.

Tam gdzie chcesz

Odłącz lampkę od magnetycznej podstawy i umieść ją gdziekolwiek tylko chcesz, bez przenoszenia całego urządzenia od źródła zasilania.

Bezpieczeństwo

Wyposażona w detektor, lampka wyłączy się automatycznie mając kontakt z metalowymi przedmiotami, jak np. klucze czy nożyczki, w przeciwieństwie do innych ładowarek indukcyjnych. Będziesz mógł spać spokojnie, ładując swój telefon przez całą noc.

Efektywna

W pełni naładowana lampka będzie w stanie emitować zimne światło do 11 godzin, a ciepłe nawet do 24 - przy ładowaniu do 100% w ciągu 3 do 4 godzin. O stanie ładowania telefonu i samej lampki poinformują Cię sprytnie umieszczone diody.

Interesująca

Wireless Charging Nightlight zostało wykończone bardzo precyzyjnie, przez co zachwyca swoim wykonaniem i eleganckim designem. Stworzona z materiałów o wysokiej jakości, będzie trwałym i pięknym elementem wystroju.

Specyfikacja

Nazwa

Wireless Charging Nightlight

Model

YLYD08YI

Żywotność

Około 25000 h

Temperatura barwowa

2700 K / 5000 K

Napięcie wyjściowe

5-12V / 2A / 15W MAX.

Moc

15 W

Wymiary

225 x 80 x 43 mm

Kompatybilność z

Kompatybilna ze wszystkimi telefonami posiadającymi funkcję ładowania indukcyjnego.

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight :