Szukaj
Close this search box.

Inteligentna lampa biurkowa

V1 Pro

Model: YLTD13YL, YLTD08YL

Optymalna do pracy

Yeelight V1 Pro zaskakuje swoją funkcjonalnością i przyjemnością jej użytkowania. Automatycznie dopasowuje światło do panujących warunków w pomieszczeniu, przez co praca lub czytanie nie jest męczące dla oczu. Lampa jest w dwóch wersjach z podstawą oraz klipsem, do zamontowania na biurku czy półce, w zależności od Twoich preferencji.

Yeelight V1 Pro

Sterowanie głosowe

Inteligentne sterowanie

Szybki montaż

Bezpieczna dla oczu

Lampa z wyczuciem

Dzięki bionicznym sensorom V1 Pro wyczuwa oświetlenie otoczenia i tworzą automatycznie optymalne środowisko do pracy, nauki i odpoczynku. Sama poinformuje Cię, gdy będzie się zmieniać do aktualnych warunków.

Jak słońce

Dzięki lampie V1 Pro zadbasz o oczy swojej rodziny. Dzięki zaawansowanej technologii Sunlite lampa emituje światło bliskie naturalnemu, odwzorowując rzeczywiste barwy przedmiotów, eliminując przy tym szkodliwe niebieskie światło. Dodatkowo zastosowana innowacyjna technologia konstrukcji sprawia, że światło z lampy dokładnie i równomiernie oświetla powierzchnię i nie dostaje się do oczu jej użytkownika. Została wzbogacona również przez dedykowane tryby dla dzieci i dorosłych, emitując światło o temperaturze dopasowanej do ich oczu.

Wygodna w obsłudze

Steruj oświetleniem z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji na smartfon dedykowanej produktom Yeelight. Sam wybierzesz odpowiednią barwę i natężenie światła V1 Pro. Kompatybilność z Asystentem Google, z Alexą od Amazona, Apple HomeKit i Samsung SmartThings do CI możliwość sterowania lampą za pomocą komend głosowych, co będzie wspaniałą alternatywą dla czułego panelu dotykowego.

Styl i funkcjonalność

V1 Pro została zaprojektowana z myślą o jej użytkownikach. Wyróżnia się wieloosiową konstrukcją, która pozwoli Ci dopasować ją do własnych preferencji. Lampa może „rosnąć” wraz z jej użytkownikiem, dlatego będzie idealna na biurko każdego dziecka. Wybierz wersję z okrągłą podstawą lub praktyczny zacisk, z pomocą którego przymocujesz V1 Pro do każdego blatu stołu lub biurka.

Specyfikacja V1 Pro

Nazwa

LED Desk Lamp V1 Pro

Model

YLTD08YL, YLTD13YL

Żywotność

25000 h

Temperatura barwowa

3000-5000K

Jasność

500lm @4000 K

Współczynnik CRI

Ra95

Temperatura środowiska pracy

-10°C - 40°C

Napięcie

100-240 V ~50/60 Hz 0.15 A

Moc znamionowa

12W (38 x 0,2W / moduł LED)

Wymiary światła

φ170 x 475 x 530 mm

Kompatybilność z

Android 4.4 & iOS 9.0 lub nowszy

Łączność bezprzewodowa

WLAN IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz

Specyfikacja Yeelight V1 Pro

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight :