Szukaj
Close this search box.

Inteligentna lampa nocna

Staria Pro

Model: YLCT03YL

Wielofunkcyjna lampka z ładowarką

Niewątpliwą zaletą Yeelight Staria Pro jest jej wszechstronność zastosowania. Świetnie sprawdzi się jako ozdobna lampka na szafce, lampka do pracy lub odrabiania lekcji przy biurku, jak również jako lampka nocna przy Twoim łóżku.

Kontrola za pomocą dotyku

Sterowanie głosowe

Inteligentne sterowanie

Bezpieczna dla oczu

Bezprzewodowa
i indukcyjna

Staria Pro została wyposażona w bezprzewodową ładowarkę indukcyjną o mocy 10 W, dzięki czemu, naładujesz swój telefon bez kabli i ładowarek. Dzięki kompatybilności z Asystentem Google Alexą Amazona, Apple HomeKit i Smartthings Samsunga możesz sterować nią za pomocą głosu

Doskonała na każdą okazję

Podczas projektowania lampki Yeelight Staria Pro, inżynierowie opierali się na krzywej komfortu świetlnego, aby światło, które emituje nie męczyło oczu i było jak najbardziej komfortowe. Staria Pro pozwala na regulację jasności i temperatury barwowej w celu stworzenia pożądanej atmosfery. To Ty decydujesz, czy ma świecić ciepłym, czy zimnym światłem oraz o jakim natężeniu.

Siri, włącz światło

Staria Pro jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami Apple, które obsługują aplikację Apple HomeKit. Kontroluj ją wygodnie za pomocą iPhona, iPada, Apple Watcha i Maca — wszystko w jednym środowisko aplikacji Apple HomeKit

Intuicyjna obsługa

Lampą możesz sterować również manualnie za pomocą panelu dotykowego. Wygodnie reguluj jasność światła (40 lm~400 lm) i temperaturę barwową w zakresie 2700-6500 K.

Piękna, po prostu

Przy projektowaniu konstrukcji lampy Staria Pro zwrócono uwagę na wysoki poziom estetyki samej lampy, ale również i prostotę wykonania, by elastycznie wpasowywała się do każdego wnętrza.

Światło rozproszone

Moc o wartości 350 lumenów oraz nowoczesne materiały sprawiają, że światło rozchodzi się równomiernie i nie razi w oczy, co ma ogromne znaczenie przy jej używaniu.

Specyfikacja

Nazwa

Staria Pro

Model

YLCT03YL

Żywotność

25000 h

Temperatura barwowa

2700 K - 6500 K

Jasność

40lm~400lm @4000K

Wejście znamionowe

100-240V-50/60Hz 0.35A

Moc lampy

22W

Wymiary światła

φ229 x 164 mm

Oprogramowanie

Android 4.4, iOS 8.0 i wyższe

Łączność bezprzewodowa

WiFi (802.11 b/g/n 2,4 GHz)

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight :