Szukaj
Close this search box.

Panele świetlne

Smart Light Panels

Model: YLFWD-012

Istnieje również możliwość ich synchronizacji z muzyką! Możesz układać z nich dowolne kompozycje i obsługiwać je zdalnie – za pomocą aplikacji Yeelight lub asystenta głosowego (Google Assistant, Amazon Alexa). Zestaw zawiera 6 paneli.

Podświetlenie RGB

Inteligentne sterowanie

Synchronizacja Razer Chroma RGB™

Bezpieczna dla oczu

Panele świetlne

Chcesz w oryginalny sposób ozdobić ściany w wybranym pomieszczeniu i stworzyć niepowtarzalną atmosferę? Teraz to możliwe! Trójkątne panele świetlne Yeelight Smart Light Panels oferują mnóstwo trybów i efektów do wyboru, są też kompatybilne z platformami gamingowymi Razer Chroma RGB i Overwolf.

Coś specjalnego dla graczy

Zależy Ci na wysokim poziomie immersji? A może chcesz wykreować niepowtarzalny klimat w swojej strefie gracza? Panele Yeelight okażą się prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Wyróżnia je kompatybilność z platformami Razer Chroma RGB i Overwolf. To oznacza, że możesz zsynchronizować je z wybranymi grami, aby zapewnić sobie dynamiczne efekty świetlne dostosowane do wydarzeń na ekranie. Z Yeelight przeniesiesz swoje doświadczenie gamingowe na nowy poziom!

Ułóż je tak, jak chcesz

Już nie musisz ograniczać się do gotowych rozwiązań. Trójkątne panele LED można układać w dowolny sposób i tworzyć z nich oryginalne kompozycje. Prosty sześciokąt? Fantazyjny wąż? A może elegancki romb? Możliwości są niemal nieograniczone! A jeśli potrzebujesz więcej paneli, możesz dokupić dostępne w sprzedaży oddzielnie przedłużenie. Stwórz zachwycającą ozdobę ściany i nadaj aranżacji wybranego pomieszczenia niepowtarzalny charakter!

Możliwość synchronizacji z muzyką

Lubisz słuchać muzyki? A może planujesz domową imprezę? Z Yeelight Smart Light Panels bez trudu wykreujesz fantastyczną atmosferę! Możesz zsynchronizować panele z muzyką za pomocą wbudowanego mikrofonu z funkcją rozpoznawania dźwięku lub połączyć je ze słuchawkami przy użyciu odpowiedniego kabla. Dostępnych jest aż 20 rytmicznych trybów, dzięki którym słuchanie muzyki stanie się jeszcze przyjemniejsze!

Zdalne sterowanie

Teraz możesz wygodnie obsługiwać swoje panele świetlne na odległość. Wystarczy sparować je z aplikacją Yeelight, która jest dostępna do pobrania za darmo w sklepie Google Play lub App Store. Za jej pomocą można nie tylko zdalnie włączać i wyłączać światło, ale też na przykład regulować jasność, tworzyć harmonogramy i ustawiać timery. Panele są też kompatybilne z asystentami Google Assistant i Amazon Alexa. To oznacza, że bez problemu obsłużysz je również przy użyciu komend głosowych!

Idealne oświetlenie na każdą okazję

Szykujesz się na nocny maraton filmowy? Chcesz spędzić trochę czasu z rodziną? A może zamierzasz pograć w ulubioną grę? Z Yeelight bez trudu zadbasz o odpowiednie oświetlenie i stworzysz unikalną atmosferę! Panele Smart Light Panels pozwalają wybierać spośród 3 trybów i 20 efektów świetlnych, dzięki czemu z łatwością dostosujesz je do swoich upodobań. Wystarczy kilka kliknięć w aplikacji, aby całkowicie odmienić charakter pomieszczenia!

Specyfikacja Yeelight Smart Light Panels

Nazwa

Yeelight Smart Light Panels

Model

YLFWD-012

Współczynnik mocy

0.5

Temperatura barwowa

1200K ±6500K, regulowana

Jasność

400 lm

Współczynnik mocy

0,9

Temperatura pracy

-10°C - 40°C

Stopień ochrony

IP20

Napięcie

100-240 V ~50/60 Hz 0,3 A

Moc znamionowa

24 W

Kompatybilność

Google Assistant, Amazon Alexa, Razer Chroma RGB, Overwolf, Mi Home

Wymiary

Długość: 222 mm; Grubość: 9 mm;

Kolor

Biały

Łączność bezprzewodowa

WLAN IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz, Bluetooth 4.2

Liczba paneli w zestawie

6

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight :