Szukaj
Close this search box.

Smart Dual Control Module – Twój nowy sposób na inteligentną kontrolę

Smart Dual Control Module – Twój nowy sposób na inteligentną kontrolę

Zapraszamy do zapoznania się z nowym modułem przekaźnikowym Yeelight Smart Dual Control Module – urządzeniem, które ułatwi Ci życie na wielu poziomach. Z jego pomocą zmienisz swój zwykły dom w smart home i zyskasz pełną, inteligentną, zdalną kontrolę nad urządzeniami elektrycznymi oraz oświetleniem.

Zamień swój dom w smart home

Smart Dual Control Module obsługuje protokoły Wi-Fi oraz Bluetooth, dzięki czemu pozwala na podłączenie do sieci różnego rodzaju urządzeń elektrycznych. Jeśli planujesz zastosowanie inteligentnych rozwiązań w swoim domu, będzie to idealny produkt dla Ciebie – znacznie ułatwi Ci to zadanie i da wygodną, zdalną kontrolę, gdziekolwiek jesteś.

Ciesz się nieograniczoną kontrolą na odległość

Dzięki nowemu modułowi przekaźnikowemu Yeelight zyskasz możliwość zdalnego sterowania oświetleniem i urządzeniami elektrycznymi na wiele sposobów. Kiedy jesteś w domu, a nie masz ochoty wstawać z ulubionego fotela, aby zapalić światło, możesz po prostu wydać odpowiednią komendę głosową. Kontrolę na odległość da Ci także specjalny pilot lub dedykowana aplikacja. Dzięki niej otrzymasz możliwość zdalnego sterowania swoimi sprzętami i oświetleniem również wtedy, gdy jesteś w pracy lub na wakacjach.

Ustal indywidualny harmonogram

Smart Dual Control Module w połączeniu z aplikacją daje Ci o wiele więcej możliwości. Możesz na przykład ustalać indywidualne harmonogramy działania dla swoich urządzeń. Zależy Ci na utrzymywaniu świeżego powietrza w domu nawet, kiedy jesteś w pracy? Ustaw automatyczne włączanie i wyłączanie wentylacji o określonych godzinach – w ten sposób nie tylko przewietrzysz wybrane pomieszczenia, ale też unikniesz zbyt wysokich rachunków za prąd. Gdy wyjeżdżasz na wakacje, możesz zaprogramować działanie oświetlenia w taki sposób, aby symulowało obecność mieszkańców w domu i odstraszało ewentualnych włamywaczy. Możliwości jest wiele – to Ty zdecydujesz, jak je wykorzystasz.

Praktyczny, ponadczasowy design

Nowy moduł przekaźnikowy Yeelight wykonany został z wysokiej klasy materiałów, które zapewniają mu wytrzymałość i bezpieczeństwo. Ognioodporna powłoka PCV0 dodatkowo zabezpiecza urządzenie i minimalizuje zagrożenia związane z jego używaniem. Nie musisz obawiać się skomplikowanej konfiguracji – montaż Smart Dual Control Module jest niezwykle prosty. Zwróć też uwagę na minimalistyczny, uniwersalny design modułu. Prosta budowa i klasyczny, biały kolor sprawiają, że możesz stosować go w niemal każdym wnętrzu – doskonale wpasuje się w nawet najbardziej zróżnicowane aranżacje.