Szukaj
Close this search box.

Model: YLFWD-0006

Smart Cube Light Panel

Klimatyczna atmosfera w Twoim pokoju

Świetlny panel gamingowy Smart Cube Light Panel

Marzysz o pięknym oświetleniu swojego pokoju? Zależy Ci jednak na niebanalnym rozwiązaniu? Yeelight może Ci to zapewnić! Panele świetlne, które możesz dowolnie ustawiać na dedykowanej bazie, umożliwią stworzenie pięknego światła i klimatycznej atmosfery, dopasowanej do sytuacji. Występują one w 3 różnych formach — w tej ofercie znajdziesz jeden panel gamingowy Smart Cube Light Panel, który nada całości niesamowitego charakteru. UWAGA: będzie działać po połączeniu z dedykowaną bazą, dostępną w oddzielnej sprzedaży. Wraz z Yeelight pobudzisz swoją wyobraźnię, ponieważ to coś więcej, niż tylko oświetlenie!

Bezpieczna dla oczu

Inteligentne sterowanie

Łatwe połączenie bezprzewodowe

Wiele różnych kombinacji świetlnych

Doskonałe oświetlenie stanowiska

Chcesz stworzyć niepowtarzalny gamingowy klimat? Panel Smart Cube Light Panel może Ci to umożliwić! Jest to modułowe oświetlenie, które świeci płynnym, łagodnym światłem. Jego kolory z łatwością dostosujesz do swojego nastroju, czy prowadzonej rozgrywki. Dodatkowo, zarządzanie oświetleniem ułatwi Ci przycisk sterowania na kostce, a matowe wykończenia dodają jej elegancji.

Wiele możliwości

Panele Yeelight pozwolą Ci na pobudzenie swojej wyobraźni, ponieważ możesz tworzyć z nich wiele różnych kombinacji świetlnych. Po zintegrowaniu z Razer Chroma i Overwolf mogą dopasowywać się do nastroju i aktywności na ekranie w czasie rzeczywistym, co sprawi, że nadają doskonały klimat podczas grania w gry. Dodatkowo kostka ARGB będzie dynamicznie odzwierciedlać kolory monitora, dzięki czemu przeniesie atrakcje także poza ekran. Z panelami Yeelight przekształcisz swoje ulubione piosenki w oszałamiające pokazy świetlne, ponieważ będą one poruszać się w rytm muzyki!

Pobudź swoją wyobraźnię

Z Yeelight pobudzisz swoją wyobraźnię! Panele możesz dowolnie ze sobą łączyć, tworząc uniwersalne zestawy. Na jeden bazie możesz umieścić ich aż 6, dzięki czemu zabawa z oświetleniem nigdy nie będzie mieć końca! Smart Cube Light Matrix ma możliwość stworzenia emoji, liter, a także wielu innych ciekawych elementów! Dodatkowo z łatwością zaprojektujesz go tak, aby tworzył zegar. Yeelight to coś więcej niż tylko światła — za ich pomocą spersonalizujesz swój pokój!

Łatwe sterowanie

Panele Yeelight zostały skonstruowane z myślą o komforcie użytkowania, dlatego działać będą niezależnie od systemu — są odpowiednie jednakowo dla Androida jak i iOS. Wykazują także kompatybilność z Matter. Bez problemu połączysz je z aplikacjami takimi jak: Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa, Yandex Alice czy Samsung SmartThings. Z Yeelight możesz zapomnieć o problemach z łącznością! Od dzisiaj możesz cieszyć się światłem, które pasuje do wszystkich inteligentnych platform. Dodatkowo aplikacja na komputer Yeelight Statio pomoże Ci zanurzyć się w dynamicznych, płynnych kolorach i umożliwi rozrywkę na najwyższym poziomie!

Specyfikacja:

Model:

YLFWD-0006

Znamionowa moc wejściowa:

100-240V~50/60Hz, 0,17A

Wymiary:

75 × 75 × 75 mm

Kompatybilne systemy:

Android 7.0 i iOS 16.2 oraz wyższe

Maksymalna ilość połączonych kostek:

6

Połączenie bezprzewodowe:

Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz, Bluetooth 5.0

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight :