Szukaj
Close this search box.

Model: YLFWD-0010

Smart Cube Light Matrix

Piękne oświetlenie Twojego pokoju

Świetlny panel gamingowy Smart Cube Light Matrix – Baza

Panele świetlne, które możesz dowolnie ustawiać na dedykowanej bazie, umożliwią stworzenie pięknego światła i klimatycznej atmosfery, dopasowanej do sytuacji. Występują one w 3 różnych formach — w tej ofercie znajdziesz jeden panel gamingowy Smart Cube Light Matrix, który nada całości niesamowitego charakteru. UWAGA: będzie działać po połączeniu z dedykowaną bazą, którą znajdziesz w zestawie. Wraz z Yeelight pobudzisz swoją wyobraźnię, ponieważ to coś więcej, niż tylko oświetlenie!

Bezpieczna dla oczu

Inteligentne sterowanie

Umożliwia regulację temperatury barwowej

Szybki montaż

Doskonałe oświetlenie stanowiska

Jednym z paneli Yeelight jest Smart Cube Light Matrix. Został on wyposażony w 25 koralików LED. Za ich pomocą możesz dostosować matrycę panelu pod swoje preferencje i nastroje, ponieważ zapewniają one nieskończone możliwości! W specjalnej aplikacji na telefon będziesz w stanie narysować obrazki, dostosować ich kolor, a nawet stworzyć zegar! Dodatkowo, zarządzanie oświetleniem ułatwi Ci przycisk sterowania na kostce, a matowe wykończenia dodają jej elegancji.

Wiele możliwości

Panele Yeelight pozwolą Ci na pobudzenie swojej wyobraźni, ponieważ możesz tworzyć z nich wiele różnych kombinacji świetlnych. Po zintegrowaniu z Razer Chroma i Overwolf mogą dopasowywać się do nastroju i aktywności na ekranie w czasie rzeczywistym, co sprawi, że nadają doskonały klimat podczas grania w gry. Dodatkowo kostka ARGB będzie dynamicznie odzwierciedlać kolory monitora, dzięki czemu przeniesie atrakcje także poza ekran. Z panelami Yeelight przekształcisz swoje ulubione piosenki w oszałamiające pokazy świetlne, ponieważ będą one poruszać się w rytm muzyki!

Pobudź swoją wyobraźnię

Z Yeelight pobudzisz swoją wyobraźnię! Panele możesz dowolnie ze sobą łączyć, tworząc uniwersalne zestawy. Na jeden bazie możesz umieścić ich aż 6, dzięki czemu zabawa z oświetleniem nigdy nie będzie mieć końca! Co więcej, dzięki możliwości dostosowania matrycy Smart Cube Light Matrix jeszcze mocniej pobudzisz swoją wyobraźnię! Yeelight to coś więcej niż tylko światła — za ich pomocą spersonalizujesz swój pokój!

Łatwe sterowanie

Panele Yeelight zostały skonstruowane z myślą o komforcie użytkowania, dlatego działać będą niezależnie od systemu — są odpowiednie jednakowo dla Androida jak i iOS. Wykazują także kompatybilność z Matter. Bez problemu połączysz je z aplikacjami takimi jak: Apple HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa, Yandex Alice czy Samsung SmartThings. Z Yeelight możesz zapomnieć o problemach z łącznością! Od dzisiaj możesz cieszyć się światłem, które pasuje do wszystkich inteligentnych platform. Dodatkowo aplikacja na komputer Yeelight Statio pomoże Ci zanurzyć się w dynamicznych, płynnych kolorach i umożliwi rozrywkę na najwyższym poziomie!

Specyfikacja:

Model:

YLFWD-0010

Znamionowa moc wejściowa:

100-240V~50/60Hz, 0,17A

Wymiary:

75 × 75 × 75 mm

Kompatybilne systemy:

Android 7.0 i iOS 16.2 oraz wyższe

Maksymalna ilość połączonych kostek:

6

Połączenie bezprzewodowe:

Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2,4 GHz, Bluetooth 5.0

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight :