Szukaj
Close this search box.

Model: YLDP13YL

Smart Bulb 1S (Kolor)

Steruj z poziomu smartfona

Yeelight żarówka LED Smart Bulb 1S RGB

Inteligentna żarówka Yeelight 1S RGB, pozwoli Ci na stworzenie swojego własnego inteligentnego domu. Możesz nią sterować za pomocą głosu lub aplikacji i decydować o tym jaką temperaturą i mocą ma świecić, a także kiedy ma się włączać i wyłączać, dzięki możliwości ustawienia timera.

Synchronizacja Razer Chroma RGB™

Sterowanie głosowe

Inteligentne sterowanie

Szybki montaż

Regulacja światła

Pełna paleta kolorów RGB

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight

Kontrola jasności

Ustaw własny poziom jasności od 5 do 100% i poczuj komfort idealnie oświetlonej przestrzeni, a dzięki zoptymalizowanym LEDom, zrobisz to jeszcze oszczędniej!

Steruj głosem

Żarówką możesz sterować z poziomu aplikacji w telefonie lub z pomocą asystentów głosowych. Dzięki kompatybilności z asystentem Google, Apple HomeKit, Alexą i SmartThings, wystarczy powiedzieć odpowiednią komendę, aby włączyć lub wyłączyć światło.

Swobodnie steruj swoim oświetleniem

Dzięki aplikacji Yeelight na iOS oraz Androida możesz zdalnie kontrolować oświetlenie, gdziekolwiek jesteś. Teraz możesz sterować światłem z każdego miejsca poza domem.

Dostosuj ustawienia w zależności od pory dnia

Zaprogramuj światła tak, aby włączyły się przed Twoim budzikiem. Jeśli nie lubisz zasypiać w ciemności, ustaw żarówkę, by wyłączyła się nawet godzinę po Twoim położeniu się do łóżka.

Synchronizuj światło

W łatwy sposób możesz synchronizować wiele żarówek z inteligentnym timerem, ustawić harmonogramy, włączyć je, wyłączyć lub ustawić jasność.

Łącz w grupy i kontroluj wszystkie na raz

Ustawiaj każdą żarówkę osobno lub zgrupuj je ze sobą i steruj nimi wszystkimi jednocześnie. Możesz zsynchronizować oświetlenie w całym pomieszczeniu lub w całym domu i kontrolować wszystkie żarówki, bez względu na to, gdzie jesteś.

Łatwa instalacja

Każda z żarówek posiada wbudowane Wi-Fi, więc nie potrzebujesz żadnych dodatkowych urządzeń. Wystarczy wkręcić żarówkę, uruchomić aplikację i wykorzystać smartfon lub tablet do zarządzania swoim inteligentnym oświetleniem.

Energooszczędna

Dzięki doskonałej wydajności żarówka zużywa o 15% mniej energii od poprzedniego modelu i znacznie mniej od standardowej żarówki. Dodatkowo zaoszczędzisz, ustawiając timer, w jakich godzinach ma być włączona, aby uniknąć bezsensownych strat energii, w pomieszczeniu, w którym nikt nie przebywa.

Specyfikacja

Nazwa

Smart Bulb S1 Color

Model

YLDP13YL

Trzonek

E26/E27

Moc znamionowa

< 8.5 W

Żywotność

25 000 godzin

Jasność

800 lm, 5~100%

Temperatura barwowa

1700 - 6500 K

Współczynnik oddawania barw

> Ra80

Efektywność

100 lm/W

Łączność

WiFi (802.11 b/g/n 2,4 GHz)

Oprogramowanie

Android 4.4, iOS 9.0 i wyższe

Instrukcja

PDF

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight