Szukaj
Close this search box.

Inteligentna lampa z czujnikiem

Sensor Nightlight

Model: YLYD01YL

Nocny pomocnik

Sensor Nightlight to idealne rozwiązanie do pomieszczeń, które są przejściowe i nie potrzebują stałego oświetlenia. Reaguje na Twój ruch, dlatego będzie świeciła tylko wtedy, gdy będziesz jej naprawdę potrzebować.

Czujniki ruchu

Bezpieczna dla oczu

3 możliwości instalacji

120 dni w trybie czuwania

Praktyczna

Bez wyciągania dodatkowych przewodów i gniazdek — wyciągniesz uchwyt i zawiesisz w każdym miejscu. Możesz swobodnie zmieniać jej lokalizację - na schodach, w szafie lub przy samym łóżku — wszędzie spełni swoje zadanie.

Lampka ma zasięg do 7 m i została wyposażona w magnes, dzięki czemu bez trudu zawiesisz ją na każdej metalowej powierzchni, np. na lodówce dla lubiących nocne przekąski.

Elegancka i subtelna

Wbudowana soczewka Fresnela i sensor światła zapewnią łagodne oświetlenie, a jej ponadczasowy design sprawi, że bez trudu wkomponuje się w aranżację Twojego domu.

Wytrzymała

Litowy akumulator o pojemności 750 mAh zapewnia lampce długotrwałą pracę nawet do 120 dni – w zależności od ruchliwości pomieszczenia.

Elastyczna

Przechodząc w tryb „On” będziesz mógł przekształcić lampkę Sensor Nightlight w poręczną latarkę. Lampka będzie wówczas świecić nieprzerwanie, stając się bardzo przydatnym towarzyszem w domu.

Do sypialni

Delikatny i przyjemny blask lampki sprawi, że sen będzie dużo przyjemniejszy, a łagodne oświetlenie nie rozbudzi innych domowników, subtelnie rozjaśniając mrok nocy.

Specyfikacja

Nazwa

Sensor Nightlight

Model

YLYD01YL

Żywotność

Około 25000 h

Jasność

Sensor Mode 3.5 lm / Lighting Mode 7 lm

Waga

73 g

Współczynnik CRI

90 Ra

Temperatura barwowa

2700 K

Wymiary

φ73x73x34mm

Moc

2.5W

Napięcie

5V

Czujniki

Czujnik światła + czujnik ruchu PIR

Instrukcja

PDF

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight :