Szukaj
Close this search box.

Praktyczna i funkcjonalna lampka nocna z czujnikiem zmierzchu

Praktyczna i funkcjonalna lampka nocna z czujnikiem zmierzchu

Mamy przyjemność przedstawić Wam kolejną nowość Yeelight. Do gamy produktów lampek nocnych doszła Yeelight Plug-in Light. Została ona wyposażona w inteligentny czujnik zmierzchu, który pozwala na automatyczne włączenie światła, gdy wykryje, że w pomieszczeniu robi się ciemno oraz wyłączy ją, gdy będzie już jasno. Doskonale sprawdzi się w każdej sypialni, pokoju dziecka, czy w korytarzu. Delikatnie oświeci drogę, nie budząc przy tym reszty domowników.

Lampka z czujnikiem zmierzchu
Plug-in Light Sensor Nightlight

Ekonomiczna
Lampka Plug-in Light jest wyjątkowo ekonomiczna. Dzięki temu, że w trybie automatycznym wykrywa światło w otoczeniu, nigdy nie pozostanie włączona, kiedy nie będzie to potrzebne. Dodatkowo, jej zużycie energii wynosi zaledwie 0,5W, co stawia ją na półce jednych z najbardziej energooszczędnych lampek nocnych. Możesz ją zastosować w każdej z sypialni lub w innym dogodnym dla Ciebie miejscu bez obaw o większe rachunki za prąd.


Lampka Plug-in Light Sensor Nightlight

Wygodne użytkowanie i delikatny blask
Lampkę wystarczy włożyć do dowolnego gniazdka w domu. Zastosowanie jej to również doskonałe rozwiązanie, jeśli w domu są małe dzieci w celu zabezpieczenia kontaktów. Plug-in Light świeci delikatnym i ciepłym światłem o temperaturze barwowej 2700K, dzięki czemu Ty i Twoi bliscy możecie zasypiać przy lekkim blasku światła i już nigdy nie chodzić w zupełnej ciemności po domu.