Szukaj
Close this search box.

Poznaj nowe, ulepszone, inteligentne żarówki Yeelight – W3 (ściemnialna) i W3 (kolor)

Poznaj nowe, ulepszone, inteligentne żarówki Yeelight – W3 (ściemnialna) i W3 (kolor)

Yeelight stale poszerza swoją ofertę o produkty, które dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii łączą niesamowitą funkcjonalność z zaskakująco niską ceną. Nie inaczej jest tym razem — żarówki W3 (ściemnialna oraz kolor) z jednej strony przypominają nieco poprzednie modele (1S), z drugiej natomiast są od nich odrobinę mniejsze, bardziej energooszczędne, a przede wszystkim tańsze. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu ulepszonych rozwiązań, które pozwoliły znacznie zmniejszyć koszty produkcji.

Przyjrzyjmy się zatem nowym produktom Yeelight i sprawdźmy, co mają do zaoferowania swoim użytkownikom.

Jeszcze bardziej energooszczędne — nie przejmuj się rachunkami

Jak zostało to już zaznaczone, obydwie żarówki wyróżniają się imponującą energooszczędnością. Pobór mocy został w ich wypadku znacznie obniżony. W trybie czuwania W3 (ściemnialna) zużywa jedynie 0,5 W energii, podczas gdy W3 (kolor) pobiera jej jeszcze mniej — zaledwie 0,3 W. Umożliwiają to zastosowane w procesie produkcji zoptymalizowane rozwiązania elektroniczne. Używając nowych żarówek Yeelight, nie musisz więc obawiać się wysokich rachunków za prąd!

Dziecinnie prosta konfiguracja

Jak skonfigurować nowe żarówki? To bardzo proste — przez cały proces przeprowadzi Cię aplikacja Yeelight. Obydwa urządzenia mają wbudowane Wi-Fi, nie potrzebujesz więc dodatkowych hubów ani sterowników. Poprawna konfiguracja żarówek jest niezbędna do pełnego wykorzystania ich możliwości — przekonaj się, co możesz zyskać!

Żarówki W3 i aplikacja Yeelight — połączenie idealne

Aplikacja Yeelight umożliwia nie tylko prostą instalację żarówek. Pozwala też sterować nimi na odległość. Wystarczy kilka kliknięć, aby zdalnie włączyć lub wyłączyć światło, stworzyć harmonogram pracy posiadanych urządzeń, zaaplikować do nich jedną z domyślnie przygotowanych scen, a nawet stworzyć własną.

Żarówki, które świecą dokładnie tak, jak chcesz

Z poziomu smartfona możesz też wygodnie regulować parametry światła. Nowe żarówki Yeelight pozwalają bowiem dostosować oświetlenie do Twoich oczekiwań – poniżej znajdziesz opis możliwości, które oferuje każda z nich.

W3 (ściemnialna) – idealne rozwiązanie dla zwolenników klasyki

Yeelight W3 (ściemnialna) to doskonała propozycja dla miłośników klasycznych rozwiązań. Generuje ciepłe, przyjazne dla oczu światło o temperaturze barwowej 2700K – jest to wartość stała i nie ma możliwości jej zmiany. Można natomiast regulować jasność oświetlenia, dzięki czemu z łatwością dostosujesz je do okazji czy pory dnia. Wykorzystaj tę opcję, aby zapewnić sobie optymalne warunki do pracy, nauki lub wypoczynku. Jasne światło sprzyja skupieniu, a nieco przytłumione pomoże Ci się wyciszyć i zrelaksować.

W3 (kolor) – niemal nieskończone możliwości

Jeśli zależy Ci na dodatkowych możliwościach regulacji parametrów oświetlenia, prawdziwym strzałem w dziesiątkę okaże się Yeelight W3 (kolor). Używając jej, ustawisz nie tylko jasność światła, ale też jego temperaturę, a nawet kolor — wśród 16 milionów dostępnych barw z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Wszystko to sprawia, że ta niezwykła żarówka pozwoli Ci wykreować unikalną atmosferę na każdą okazję. Romantyczna kolacja, świąteczne spotkanie rodzinne, przyjęcie urodzinowe w gronie przyjaciół, noc filmowa — w blasku światła generowanego przez W3 (kolor) wszystko nabierze niepowtarzalnego klimatu.

To jednak nie koniec możliwości W3! Dostępna jest również opcja synchronizacji oświetlenia z muzyką — zgodne z rytmem odtwarzanych piosenek kolorowe efekty świetlne doskonale sprawdzą się na przykład podczas domowej imprezy.

Dodatkowe możliwości zdalnego sterowania — skorzystaj z pomocy inteligentnego asystenta

Czy wiesz, że nie tylko aplikacja Yeelight umożliwia zdalne sterowanie nowymi żarówkami? W3 (kolor) i W3 (ściemnialna) są też kompatybilne z Google Assistant, Amazon Alexa, IFTTT oraz Samsung SmartThings. Możesz więc sparować je z systemem, którego już używasz i wygodnie obsługiwać wszystkie swoje inteligentne urządzenia — bez konieczności przełączania się między aplikacjami.

Za pomocą określonych smart asystentów da się również kontrolować żarówki głosowo. Kilka prostych słów, po których światło włącza się, wyłącza lub zmienia swoje parametry, podczas gdy Ty siedzisz wygodnie na kanapie — brzmi jak marzenie? Z Yeelight to może być Twoja rzeczywistość!

Wyjątkowe opcje dla graczy — spełnienie marzeń o jeszcze większej immersji

Kompatybilność W3 (kolor) sięga jednak jeszcze dalej. Możesz sparować żarówkę z platformami gamingowymi Razer Chroma oraz Overwolf. Kiedy to zrobisz, zyskasz możliwość synchronizacji oświetlenia z wybranymi grami — wywoływane przez rozgrywające się na ekranie wydarzenia kolorowe efekty świetlne pozwolą Ci jeszcze bardziej zanurzyć się w rozgrywce. Yeelight W3 (kolor) to zatem doskonały wybór dla każdego gracza. Pogłębiona immersja i niesamowite wrażenia — czego chcieć więcej?

Obsługa kilku żarówek jednocześnie? Z Yeelight to możliwe!

Brzmi zachęcająco? Masz ochotę wypróbować jedną z nowych żarówek Yeelight? A może w Twojej głowie pojawiła się już mniej lub bardziej szczegółowa wizja wykorzystania większej ich liczby w swoim domu?

Jeśli odpowiedź na ostatnie pytanie brzmi „tak”, z pewnością ucieszy Cię wiadomość, że obydwa modele W3 można kontrolować grupowo. Po prostu utwórz grupę w aplikacji i ciesz się wygodnym sterowaniem wszystkimi swoimi żarówkami jednocześnie! Jeżeli włączysz jedną z nich lub zmienisz jej ustawienia, pozostałe natychmiast się do niej dostosują. Zapomnij o uciążliwej konieczności obsługi każdego urządzenia osobno.

Tak właśnie prezentują się nowe, inteligentne żarówki Yeelight. Uniwersalne, energooszczędne, oferujące szereg przydatnych możliwości, a przy tym stosunkowo niedrogie — mają szansę spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Masz już pomysł na ich zastosowanie? Kup Yeelight W3 i uzupełnij swój dom o nowe, jedyne w swoim rodzaju źródło światła jeszcze dziś!