Szukaj
Close this search box.

Inteligentna lampka gniazdkowa

Plug-in Light Sensor Nightlight

Model: YLYD11YL

Światło w kontakcie

Bardzo delikatna, drobna i estetyczna lampka nocna z sensorem zmierzchu, wskaże Ci drogę nocą, by nie obudzić innych domowników.

Nastrojowe światło

Szybki montaż

Bezpieczna dla oczu

Elegancki wygląd

Czujna nocą

Plug-in light sensor nightlight delikatnie oświetla pomieszczenie, w którym aktualnie się znajduje, nie rażąc w oczy, przez co doskonale sprawdzi się w sypialni, przedpokoju czy sypialni Twojego dziecka.

Wbudowany czujnik światła uruchomi lampkę, gdy w pomieszczeniu zrobi się ciemno, i wyłączy wraz z pierwszymi promieniami słońca — oszczędzając energię i Twoje pieniądze.

Oszczędna

Lampkę możemy zakwalifikować do najbardziej energooszczędnych urządzeń na rynku. Plug-in sensor zużywa mniej niż 0,5W, będąc równie oszczędną w potrzebach, gdyż nie zajmuje miejsca, a jedyne czego potrzebuje to sprawne gniazdo.

Ciepłe światło

Delikatne i ciepłe światło, które emituje nocna lampka, ma temperaturę barwową 2500K, przez co nie przeszkadza podczas zasypiania i nie przerywa snu. Dzięki niej zajrzysz do pokoju dzieci, bez ryzyka, że możesz je obudzić lub przejść nocą do łazienki bez budzenia innych domowników.

Specyfikacja

Nazwa

Plug- in Light Sensor Nightlight

Model

YLYD11YL

Żywotność

Około 25000 h

Temperatura barwowa

2700 K

Waga

63 g

Czujniki

Czujnik zmierzchu

Moc znamionowa

0,5W

Wymiary

⌀70 x 69mm

Napięcie wejściowe

100-240V (AC)

Zasilanie

Gniazdko

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight :