Odkryj najlepszą lampę biurkową dla Ciebie

Odkryj najlepszą lampę biurkową dla Ciebie

Lampa biurkowa to niezbędny element każdego mieszkania. Jest przydatna niezależnie od wieku – zarówno w trakcie nauki szkolnej, jak i później, przy pracy lub ulubionym hobby. Niezależnie od tego, jak wykorzystujemy oświetlenie biurkowe, pewnym jest, że musi ono być jak najlepiej dopasowane do naszych potrzeb. Niełatwo jest dobrać odpowiedni sprzęt tak, aby całkowicie spełnił nasze oczekiwania. Dlatego stworzyliśmy porównanie lamp biurkowych w naszej ofercie. 

Z1 Pro

Składana lampa biurkowa Z1 PRO to połączenie nowoczesności z praktycznymi rozwiązaniami. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi może działać bezprzewodowo nawet do 40 godzin, co pozwala na korzystanie z niej nawet w miejscach, gdzie brakuje dostępu do zasilania sieciowego. Innowacyjny system oszczędzania energii zapewnia stałe natężenie światła nawet przy niskim poziomie baterii, dzięki czemu nie trzeba się martwić, że ostatnie godziny pracy lampy będą mniej wydajne. 

Największym autem Z1 PRO jest możliwość regulacji nie tylko natężenia światła, ale też jego temperatury barwowej. Jasność urządzenia może być dostosowana przez 5-stopniowy system umożliwiający sterowanie na poziomie od 10 lm do aż 200 lm, co pozwala uzyskać optymalne oświetlenie w  każdych warunkach. Kontrola barwy również jest bardzo istotna – 5-stopniowa regulacja daje zakres od 2700 K do 5000 K. Chłodna barwa sprawdzi się przy okazji nauki i pracy, sprzyjając koncentracji, natomiast światło ciepłe idealnie nadaje się do użytkowania w czasie relaksu.

Prosta budowa z możliwością składania daje duże pole do popisu, jeśli chodzi o mobilność lampy. Dodatkowo zastosowana została 180-stopniowa regulacja głowicy, która pozwala na ustawienie lampy w najbardziej optymalnej pozycji do oświetlenia całego obszaru roboczego. Minimalistyczny design urządzenia widać również w jego obsłudze – do pełnej kontroli wystarczy tylko jeden, wielofunkcyjny przycisk. Z jego pomocą można włączyć i wyłączyć urządzenie, a także dobrać natężenie i temperaturę barwową światła. Tak jak inne lampy Yeelight, Z1 Pro została wyposażona w pojemny akumulator, który posiada zabezpieczenia przed przegrzaniem zarówno w trakcie ładowania, jak i podczas pracy bezprzewodowej.

Serene Pro

Kolejna lampa Yeelight, choć została stworzona z myślą o nauce, doskonale sprawdzi się również w pracy. Innowacyjna technologia SunLike odwzorowuje naturalne oświetlenie dzienne, ograniczając do minimum emisję światła niebieskiego. Dzięki temu jest w pełni bezpieczna dla naszego wzroku i nie powoduje jego nadmiernego zmęczenia. Serene Pro, w odróżnieniu od innych dostępnych lamp LED, wykorzystuje światło fioletowe, które stwarza bezpieczne i mniej uciążliwe środowisko dla oczu. Wysoki współczynnik odwzorowania barw to kolejny atut tej lampy – poziom Ra ≥95 daje prawie identyczne rezultaty jak oświetlenie naturalne. Im wyższy współczynnik (przy czym maksymalnie wynosi on Ra 100), tym bliżej mu do barwy światła dziennego. Dlatego też Serene Pro zapewnia idealne warunki do pracy. Ponadto 88 jednakowych i równomiernie rozłożonych koralików świetlnych pozwala na dokładne oświetlenie całego biurka, niezależnie od tego, czy pracujemy z książką, z komputerem, czy może z małymi elementami montażowymi.

lampa biurowa Serene Pro

Lampa biurkowa  Serene Pro wyposażona została również w szereg ułatwień, które umożliwiają jej optymalne użytkowanie. Przy pomocy aplikacji Mi Home lub Yeelight można zaplanować czas pracy oraz przerwy – służą do tego funkcje Eye-Care, Class Schedule oraz Focus. Każda z nich w odpowiednim momencie przypomni o ustawionej przerwie przez miarowe przyciemnianie i rozjaśnianie światła. W ten sposób dbamy o nasze oczy, nie narażając ich na zmęczenie lub nawet uszkodzenie wzroku. Budowa lampy pozwala na swobodną regulację, dzięki czemu urządzenie może rosnąć wraz z dzieckiem i doskonale sprawdzi się również dla dorosłych. Serene Pro została stworzona z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu mimo dużej elastyczności jest bardzo trwała i odporna na częste zmiany wysokości.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *