Szukaj
Close this search box.

Staria Pro – inteligentna lampka nocna z ładowarką indukcyjną

Staria Pro – inteligentna lampka nocna z ładowarką indukcyjną

Do gamy inteligentnego oświetlenia marki Yeelight dołączył nowy produkt. Jest to nocna lampka Staria Pro. Zachęcamy do zapoznania się z jej wszystkimi możliwościami oraz niezwykłą funkcjonalnością, która z pewnością zaskoczy niejednego entuzjastę inteligentnych rozwiązań.

Łatwe i bezpieczne ładowanie bezprzewodowe
Lampka Staria Pro pozwala na bezprzewodowe ładowanie smartfonów oraz innych urządzeń z funkcją ładowania bezprzewodowego, np. słuchawek AirPods. Dzięki temu możesz korzystać z jej światła, a przy okazji,  ładować swoje urządzenia. Staria umożliwia ładowanie mocą 10W, dzięki czemu proces ładowania jest wydajny i szybki. W podstawie lampki znajduje się metalowa płytka, która rozprasza ciepło, co zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo.

Regulowana jasność i temperatura
Doskonała funkcja dla wszystkich tych, którzy lubią dopasować światło do swoich potrzeb. Staria Pro umożliwia regulację jasności oraz temperatury barwowej światła. Oznacza to, że możemy decydować zarówno o jego natężeniu, jak i wybierać pomiędzy chłodnym a ciepłym światłem. Jest to niezwykle przydatna funkcja – w zależności od sytuacji oraz wykonywanych czynności, potrzebujemy różnego rodzaju światła. Do czytania najlepiej sprawdzi się chłodne białe światło, natomiast podczas odpoczynku – ciepłe. Przy produkcji lampy Staria Pro, marka Yeelight oparła się na krzywej komfortu świetlnego, aby zapewnić użytkownikom światło, które jest komfortowe w każdej sytuacji.


Szeroka kompatybilność
Yeelight Staria Pro jest kompatybilna z inteligentnymi systemami Apple HomeKit, Google Home, Samsung SmartThings oraz Amazon Alexą. Dzięki możliwości sterowania lampką z aplikacji, możesz kontrolować ją za pomocą głosu i stworzyć swój własny inteligentny dom. Aplikacja Apple HomeKit, dostępna dla urządzeń z oprogramowaniem iOS, pozwala na kontrolę lampką z poziomu iPhone’a, Apple Watch’a, iPad’a oraz Mac’a.

Dotykowy panel
Jeśli nie masz pod ręką smartfona, możesz również sterować lampką za pomocą dotykowego panelu. Pozwala on na ustawienie natężenia światła oraz temperatury barwowej. Obsługa jest niezwykle łatwa. Wystarczy krótkie dotknięcie, by ją włączyć lub wyłączyć lampkę; długie dotknięcie, aby wybrać jasność oraz temperaturę; a podwójne, krótkie dotknięcie uruchamia tajmer, który umożliwia ustawienie czasu, po jakim lampka ma się sama wyłączyć. To wszystko sprawia, że lampka jest odpowiednim oświetleniem zarówno do sypialni, jak i salonu.

Prosty i zarazem elegancki design
To, co znacznie wyróżnia Starię Pro na tle innych lampek to jej prosty, a zarazem elegancki design, który sprawia, że pasuje ona do wszystkich wnętrz, tych bardziej klasycznych, jak i nowoczesnych. Dzięki regulacji klosza w zakresie 30° pozwala na ustawienie kąta padania światła. Z pewnością można nazwać ją lampką dopasowującą się do potrzeb użytkownika i niezwykle inteligentnym urządzeniem.