Szukaj
Close this search box.

Nowość w asortymencie Yeelight – Crystal Pendant Light

Nowość w asortymencie Yeelight – Crystal Pendant Light

Asortyment marki Yeelight znów się powiększył! Tym razem o inteligentną lampę do jadalni – Crystal Pendat Light, która odznacza się wyjątkowym i ponadczasowym stylem. Jak w każdym produkcie marki Yeelight, prosty, a zarazem elegancki design sprawia, że lampa pasuje do wszystkich rodzajów wnętrz, tych bardziej tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Lampą Crystal Pendant Light można sterować za pomocą aplikacji, a także za pomocą głosu dzięki kompatybilności z asystentem Google i aplikacją Smart Things.

Równomiernie rozprowadza światło 

Lampa emituje bardzo komfortowe dla oczu światło, które dzięki wysokiemu współczynnikowi oddawania barw, przypomina światło naturalne. Posiada aż 280 wysokiej jakości koralików oświetleniowych LED, które zapewniają dokładne i równomierne rozprowadzenie światła, a także eliminują powstawanie odblasków. Crystal Pendant zawieszona nawet nad bardzo dużym stołem, oświetli go równomiernie na całej powierzchni.


Regulacja długości

Długość lampy można dostosować do własnych potrzeb i wysokości stołu, nad którym jest zawieszona. Podwójny drut można dowolnie regulować w zakresie 0,5m do 1,5m. W aplikacji Yeelight znajdziesz informację, jaka jest zalecana wysokość lampy dla największego komfortu podczas posiłków.


Wybierz swój ulubiony kolor

Intuicyjna aplikacja Yeelight pozwala na wybór dodatkowych kolorów oświetlenia, dzięki czemu, możesz stworzyć idealną atmosferę do każdej sytuacji. Wybierz cieplejsze barwy podczas rodzinnego obiadu, a chłodniejsze podczas imprezy. Oprócz możliwości dodania koloru, możesz również sterować temperaturą głównego światła (od zimnego po ciepłe) a także jego jasnością. Tak szerokie możliwości pozwolą Ci na stworzenie dokładnie takiego klimatu, jakiego potrzebujesz, a wysoki współczynnik oddawania barwa Ra95 pozwali na dokładne odwzorowanie kolorów przyrządzonych przez Ciebie potraw.

Pyłoszczelna i łatwa w czyszczeniu

Lampa Crystal Pendant Light jest pyłoszczelna, dzięki czemu nie dostają się do niej owady i kurz. Aby utrzymać lampę w czystości, wystarczy od czasu do czasu przetrzeć ją wilgotną szmatką.