Szukaj
Close this search box.

Nowa żarówka Yeelight – ponadczasowy styl vintage

Nowa żarówka Yeelight – ponadczasowy styl vintage

Stylowy design 
Nowa żarówka Yeelight to inteligentna żarówka, która idąc z duchem czasu i wpasowując się w dzisiejsze trendy została zaprojektowana w stylu vintage. Jej zastosowanie nadaje wnętrzu niesamowity klimat. Żarówka emituje ciepłym i kojącym światłem, które tworzy przyjemną i wyciszającą atmosferę.

Żarówka Filament

Inteligentne sterowanie
Tak, jak wszystkimi innymi żarówkami Yeelight, żarówka Filament może być sterowana poprzez aplikację Yeelight, Apple HomeKit lub za pomocą asystenta głosowego Google. Aby sterować żarówką za pomocą głosu, wystarczy powiedzieć odpowiednią komendę, a ona zadziała dokładnie tak, jak tego potrzebujesz. 

yeelight filament

Niezwykle ekonomiczna
Dzięki zastosowaniu technologii Traditional Glass Technology i jej niezwykłej wydajności, żarówka świeci mocą 117 lm / W, co pozwala na znaczną oszczędność energii, a co za tym idzie, również pieniędzy. Dzięki możliwości ustawiania harmonogramów i decydowania o tym, kiedy ma być włączona, a kiedy pozostać wyłączona, nie musisz się martwić o to, że będzie włączona w pomieszczeniu, w którym nie jest to potrzebne.

Regulacja jasności
Yeelight Filament daje możliwość regulacji jasnością w zakresie 5% do 100%, co pozwala na doskonałe dopasowanie mocy do potrzeb w danej sytuacji. Dzięki temu, możesz zmieniać nastrój pomieszczenia za pomocą jednego kliknięcia lub z pomocą asystenta głosowego. W zależności od tego, czy masz ochotę na drzemkę, czy musisz trochę popracować, Yeelight Filament dopasuje się do Ciebie.