Szukaj
Close this search box.

Niezawodna żarówka Yeelight – stwórz inteligentny dom

Niezawodna żarówka Yeelight – stwórz inteligentny dom

Żarówki LED są niezwykle funkcjonalne i łatwo zastosujesz je we własnym wnętrzu. Inteligentne oświetlenie nie wymaga remontu, nie jest również dedykowane tylko do nowych domów – każdy może szybko i bezproblemowo stworzyć inteligentny dom. Nieważne, czy masz małe mieszkanie, czy ogromny dom pełen nowoczesnego sprzętu, żarówki Yeelight pasują do każdej lampy ze standardową oprawą E27. 

Czym wyróżnia się inteligentne oświetlenie? Możesz je dopasować do swoich potrzeb, nastroju, jak również do pór, o których wstajesz, czy kładziesz się spać. Nie musisz nawet być w domu, by nim sterować. Możesz robić to zupełnie zdalnie: z pracy, podczas zakupów, czy wakacji. Wystarczy, że masz dostęp do Internetu i zainstalowaną aplikację Yeelight.

 

Steruj oświetleniem za pomocą aplikacji 

 

Żarówką Yeelight możesz sterować zdalnie za pomocą aplikacji. To rozwiązanie świetnie sprawdza się w wielu sytuacjach, np. kiedy jesteś na wakacjach, ale chcesz sprawiać wrażenie, że jestem w domu, by zniechęcić ewentualnych włamywaczy przed pomysłem wtargnięcia do Twojego domu. Możesz też np. włączać światło wieczorem i zostawiać je aż do rana lub zaprogramować, w jakich godzinach ma być włączone. To także świetne rozwiązanie, kiedy zapomniałeś zostawić włączone światło swojemu pupilowi, lub wręcz przeciwnie – zapomniałeś je zgasić przed wyjściem. Żarówkę Yeelight możesz kontrolować za pomocą swojego smartfona lub tabletu z każdego miejsca, w którym masz dostęp do Internetu.

 

Ustaw timer w zależności od pory dnia

 

Dzięki możliwości ustawienia timera, możesz zaprogramować swoje oświetlenie tak, by włączało się, kiedy wstajesz lub powoli gasło gdy zasypiasz. Poza wygodą, jest to również doskonały sposób by zaoszczędzić zużycie energii elektrycznej, a co z tym idzie pieniędze. Ustalenie konkretnych godzin, w jakich światło ma być włączone lub wyłączone sprawia, że żarówka nie pobiera energii, gdy nie jest to potrzebne. Ile razy zorientowałeś się, że światło w pokoju, w którym nikt nie przebywał było włączone kilka godzin lub w łazience zostało włączone na całą noc?

 

Idealna atmosfera w każdej sytuacji

 

Dzięki temu, że możesz sterować jasnością, barwą i temperaturą oświetlenia, możesz dopasować oświetlenie do każdej sytuacji. Za pomocą jednego kliknięcia lub komendy głosowej, możesz zmienić temperaturę z chłodnej na ciepłą i odwrotnie, lub wybrać kolor spośród wielu dostępnych. Jeśli sam nie masz pomysłu, jaki nastrój wybrać, w aplikacji znajdziesz gotowe tryby, przygotowane pod konkretne czynności.  

 

Oszczędzanie energii bez wysiłku

Żarówka Yeelight zużywa niewiele prądu, dzięki czemu jest energooszczędna i niezwykle ekonomiczna. Świeci mocą 10W i 800 lumenów, mając żywotność aż do 22 lat*. Możesz zapomnieć o wymianie żarówek przez wiele lat. Z perspektywy czasu, inwestycja w inteligentne oświetlenie, to niezwykła oszczędność.

*żywotność żarówki Yeelight to około 25 000 godzin. Przy średnim użyciu przez 3 godziny dziennie, żarówka może świecić 22,8 lat.

 

Stwórz swój własny inteligentny dom.