Szukaj
Close this search box.

Lampa na monitor

Light Bar

Model: YLODJ-0027

Zapewnij sobie optymalne oświetlenie podczas pracy przy komputerze, grania w gry lub zwykłego przeglądania Internetu. Lampa na monitor Yeelight Light Bar generuje bezpieczne dla wzroku światło, które nie razi ani nie miga. Możesz też swobodnie ustawiać jego jasność i wybierać spośród 3 trybów temperatury barwowej. Wytrzymały akumulator zapewnia czas pracy do 150 minut, a wbudowany panel dotykowy ułatwia obsługę urządzenia.

Panel dotykowy

Długi czas pracy

Szybki montaż

Bezpieczna dla oczu

Optymalne oświetlenie

Często spędzasz czas przy komputerze? Zapewnij sobie odpowiednie oświetlenie! Światło generowane przez lampę Yeelight Light Bar pada w dół, a nie bezpośrednio do oczu, dzięki czemu nie razi, jest bezpieczne dla wzroku i pozwala uniknąć bólu głowy. Nie powoduje też odblasków ani nie miga. Wyróżnia je także wysoki współczynnik CRI (Ra>95), co oznacza, że doskonale odwzorowuje barwy. Dzięki temu widoczne na monitorze obrazy będą zachwycać bogatą, a zarazem naturalną kolorystyką.

Długi czas pracy

Uwolnij się od kabli i ułatw sobie zachowanie porządku na biurku. Lampka została wyposażona w akumulator o pojemności 1800 mAh, dzięki czemu może działać bezprzewodowo. W pełni naładowana pracuje nawet przez 150 minut. Jej wygodne ładowanie umożliwia wbudowany port USB-C. Co więcej, jeśli podłączysz lampę do komputera, światło zostanie zapalone automatycznie, gdy go uruchomisz.

Dostosuj światło do swoich potrzeb

Lampa Yeelight Light Bar świetnie sprawdzi się w różnych zastosowaniach. Umożliwia swobodną regulację jasności i oferuje 3 tryby temperatury barwowej do wyboru - Mixed Light (ok. 3000-4000K), White Light (ok. 5000K) i Yellow Light (ok. 3000K). Musisz trochę popracować? Zamierzasz pograć w ulubioną grę? A może wolisz obejrzeć film? Dostosuj oświetlenie do sytuacji! Ponadto lampa zapamiętuje ostatnio używane ustawienia - gdy uruchomisz ją ponownie, automatycznie je przywróci.

Wygodna obsługa

Ciesz się prostą i wygodną obsługą lampy. Urządzenie ma wbudowany niewielki panel dotykowy, który zapewnia szybki dostęp do jego najważniejszych funkcji. Wyróżnia go błyskawiczna reakcja na dotyk i niezawodne, płynne działanie. Za jego pomocą możesz na przykład włączyć lub wyłączyć lampę, ustawić jasność lub wybrać tryb. Panel został też wyposażony w podświetlenie, które znacznie ułatwia korzystanie z niego po zmroku.

Starannie przemyślana konstrukcja

Dzięki starannie przemyślanej konstrukcji lampa nie tylko zapewni Ci komfort użytkowania, ale też będzie świetnie Ci służyć przez długi czas. Obciążona podstawka gwarantuje jej większą stabilność. Możesz też swobodnie dostosowywać jej kąt nachylenia w zakresie 70°. Przednia ramka lampki została dodatkowo pokryta silikonem, dzięki czemu jest bardziej odporna na zarysowania. Urządzenie prezentuje się przy tym wyjątkowo stylowo - minimalistyczny, nowoczesny design z pewnością przypadnie do gustu wielu użytkownikom.

Specyfikacja Screen Light Bar

Nazwa

Yeelight Rechargeable Monitor Light Bar

Model

YLODJ-0027

Żywotność

Ok. 25 000 h

Temperatura barwowa

3000K ±4000K, regulowana

Jasność

300 lm

Współczynnik mocy

0,5

Temperatura pracy

-10°C - 40°C

Napięcie

100-240 V ~50 Hz 0,3 A

Moc znamionowa

5 W

Wymiary

450 x 75 x 110 mm

Stopień ochrony

IP20

Czas pracy

Ok. 150 min

Pojemność akumulatora

1800 mAh

Sprawdź, gdzie kupisz produkty Yeelight :