Szukaj
Close this search box.

LED Desk Lamp

Mobilna, ledowa lampka biurkowa

Oryginalny design

Zaprojektowana z myślą o minimalizmie, estetyce, ale i praktyczności. Posiada eleganckie ramię przypominające łabędzią szyję z szeroką lampą na końcu. Większa główka lampy maksymalizuje obszar jasności, nie poświęcając przy tym designu. Obudowa lampy została pokryta silikonowym wykończeniem, które jest gładkie i przyjemne w dotyku.

Dopasuj kąt padania światła

Giętkie ramię 360°, pozwala na dobór idealnego kąta oświetlenia. Wyposażona w pamięć pozycji lampa, potrafi bez trudu powrócić do Twojego ulubionego ustawienia. Pomimo tego, że jest elastyczna, posiada standard wytrzymałości ABS. Zachowuje idealny kształt mimo tysięcy ruchów zginania.

idealny kąt oświetlenia

Wybierz odpowiednią temperaturę światła

Głowica lampy składa się z 60 koralików świetlnych (30 ciepłych + 30 zimnych) rozmieszczonych, tak aby w najlepszy sposób dopasować temperaturę światła w zakresie 2700K-6500K.

odpowiednia temperatura światła
praktyczna lampka biurkowa yeelight

Praktyczne rozwiązania

Wysoki współczynnik oddawania koloru – 88Ra, pozwala na prawdziwe odwzorowanie kolorów, a specjalnie zaprojektowany trzon lampy, umożliwia równomierne rozprowadzenie światła. Mając na uwadze zdrowie użytkowników, został zastosowany specjalny materiał, który redukuje niebieską barwę, zapewniając światło bezpieczne dla oczu.

Wiele możliwości

Naładuj lampę wykorzystując kabel Micro USB, lub po prostu podłącz ją bezpośrednio do gniazdka.

Yeelight LED Desk Lamp

Wytrzymała i mobilna

Dzięki akumulatorowi o pojemności 2000mAh jedno ładowanie wystarcza do 5h ciągłego użytkowania. Niezależnie od tego czy jest to gabinet, biblioteka, czy sala lekcyjna, zabierz światło ze sobą i ciesz się nim bez ograniczeń.

Specyfikacja

Model

YLTD02YL

Kolor

Biały

Waga

650 g

Współczynnik CRI

88 Ra

Jasność

260 lm

Temperatura barwowa

2700 – 6500 K

Zakres regulacji jasności

20 – 100 %

Moc

5W

Napięcie

DC 5V 1A

Żywotność

25000h

Instrukcja

PDF

LED Desk Lamp

Lampę LED Desk Lamp zakupisz w wybranych sklepach internetowych. Sprawdź, gdzie możesz ją kupić: