fbpx

Lampy biurkowe i nocne

Stwórz przytulne i klimatyczne wnętrze dzięki nastrojowym lampkom nocnym. Dbaj o swój wzrok w czasie pracy przy biurku, dzięki dobremu oświetleniu od Yeelight.

Yeelight Sensor Make-up Mirror

lusterko do makijażu z czujnikiem

Lusterko z podświetleniem Yeelight Sensor Makeup Mirror sprawi, że codzienne nakładanie makijażu stanie się jeszcze większą przyjemnością. Produkt wyposażony został w inteligentny czujnik i oferuje 3 tryby świecenia. Dzięki wysokiemu współczynnikowi oddawania barw Ra95 zobaczysz wszystko tak, jak wyglądałoby w naturalnym świetle. Wydajny akumulator 2000 mAh wygodnie naładujesz z pomocą kabla USB.

Yeelight V1 Pro

inteligentna lampa biurkowa z automatycznym dostosowaniem jasności

Yeelight V1 Pro to stylowa lampa biurkowa, którą łączy w sobie praktyczne rozwiązania z idealnym oświetleniem. Sama wykryje kiedy i jak należy dostosować światło by było bezpieczne i ułatwiało pracę, a poinformuje o tym dzięki wbudowanym, innowacyjnym czujnikom. Obsługa lampy jest również bardzo prosta, możesz skorzystać z panelu dotykowego lub zintegrować ją ze swoim telefonem, aby obsłużyć ją z dowolnego miejsca.

Yeelight Z1 Pro

akumulatorowa lampka biurkowa z regulacją natężenia światła
Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, lampę Z1 Pro możesz postawić w dowolnym miejscu i cieszyć się światłem nieprzerwanie do 40 godzin po jednym ładowaniu urządzenia. 5-stopniowa regulacja temperatury barwowej i 5-stopniowa regulacja natężenia światła pozwalają na stworzenie nastroju w zależności od potrzeb.
Lampka biurkowa
Z1 Pro
Lampka nocna D2
Bedside Lamp D2
D2 Lamp

Yeelight D2 Lampka nocna LED

uniwersalna i kompaktowa

Niezwykle łatwa w obsłudze, a przy tym uniwersalna, ledowa lampka nocna. Dzięki płynnej regulacji jasności i barwy światła, możesz stworzyć oświetlenie odpowiednie do nastroju. Zintegruj lampkę z inteligentnymi asystentami, by móc nią sterować głosowo.

Yeelight Staria Pro

lampka nocna z ładowarką bezprzewodową

Stwórz odpowiedni nastrój dzięki regulacji temperatury oraz natężenia światła. Inteligentna lampka pozwoli Ci na naładowanie smartfona, oraz innych urządzeń ładowanych bezprzewodowo. Steruj lampką za pomocą aplikacji Yeelight, dotykowo lub za pomocą kompatybilnych aplikacji: Google Home, Apple Home Kit, Smart Things czy Amazon Alexa.

lampka nocna z ładowarką bezprzewodową
lampka Yeelight Staria Pro
inteligentna lampka nocna
Candela lampka smart
lampka Candela

Yeelight Candela

niczym naturalny płomień świecy
Wyjątkowa lampa, imitująca naturalny płomień świecy. Świetnie sprawdzi się nie tylko w domu, ale także w ogrodzie. Tworzy niezwykły, romantyczny klimat. Odznacza się ciekawym wzornictwem, a do tego jest smart – można nią sterować z poziomu telefonu.

Yeelight Wireless Charging Nightlight

nocna lampka z funkcją ładowania bezprzewodowego
Bezprzewodowa lampka nocna i ładowarka w jednym. Emituje delikatne światło, które doskonale sprawdzi się wieczorem, jak i zaraz po przebudzeniu. Pozwala na wybór pomiędzy światłem zimnym a ciepłym, a indukcyjna ładowarka naładuje Twój telefon, gdy nie będziesz miał w pobliżu przewodu lub dostępu do prądu.
Yeelight Wireless Charging Nightlight
nocna lampka z funkcją ładowania bezprzewodowego
Plug-in Light Sensor Nightlight
praktyczna lampka z czujnkiem ruchu

Plug-in Light Sensor Nightlight

praktyczna lampka z czujnkiem ruchu
Lampka, którą możesz zamontować w każdym gniazdku, oświetla delikatnie pomieszczenie, nie rażąc w oczy. Doskonale sprawdzi się w sypialni, korytarzu czy pokoju dziecka. Dzięki wbudowanym czujnikom ruchu i światła, oszczędza energię i świeci tylko wtedy, kiedy jest to potrzebne.

Yeelight Sensor Night Light

lampka z czujnikiem ruchu
Doskonale sprawdzi się w przedpokoju, sypialni, czy pokoju dziecka. Dzięki czujnikowi ruchu, zapala się, kiedy się jesteś w pobliżu, a gdy nie wykrywa żadnego ruchu – wyłącza się. Posiada również haczyk, który może służyć do zawieszenia jej w szafie, oraz magnes, który umożliwia umieszczenie jej na lodówce.
Yeelight Sensor Night Light
Inteligentna Lampka z czujnikiem ruchu