fbpx

Lampy biurkowe i nocne

Stwórz przytulne i klimatyczne wnętrze dzięki nastrojowym lampkom nocnym. Dbaj o swój wzrok w czasie pracy przy biurku, dzięki dobremu oświetleniu od Yeelight.

Yeelight Z1 Pro

akumulatorowa lampka biurkowa z regulacją natężenia światła
Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, lampę Z1 Pro możesz postawić w dowolnym miejscu i cieszyć się światłem nieprzerwanie do 40 godzin po jednym ładowaniu urządzenia. 5-stopniowa regulacja temperatury barwowej i 5-stopniowa regulacja natężenia światła pozwalają na stworzenie nastroju w zależności od potrzeb.

Yeelight D2 Lampka nocna LED

uniwersalna i kompaktowa

Niezwykle łatwa w obsłudze, a przy tym uniwersalna, ledowa lampka nocna. Dzięki płynnej regulacji jasności i barwy światła, możesz stworzyć oświetlenie odpowiednie do nastroju. Zintegruj lampkę z inteligentnymi asystentami, by móc nią sterować głosowo.

Yeelight Staria Pro

lampka nocna z ładowarką bezprzewodową

Stwórz odpowiedni nastrój dzięki regulacji temperatury oraz natężenia światła. Inteligentna lampka pozwoli Ci na naładowanie smartfona, oraz innych urządzeń ładowanych bezprzewodowo. Steruj lampką za pomocą aplikacji Yeelight, dotykowo lub za pomocą kompatybilnych aplikacji: Google Home, Apple Home Kit, Smart Things czy Amazon Alexa.

lampka nocna z ładowarką bezprzewodową
lampka Yeelight Staria Pro
inteligentna lampka nocna
Candela lampka smart
lampka Candela

Yeelight Candela

niczym naturalny płomień świecy
Wyjątkowa lampa, imitująca naturalny płomień świecy. Świetnie sprawdzi się nie tylko w domu, ale także w ogrodzie. Tworzy niezwykły, romantyczny klimat. Odznacza się ciekawym wzornictwem, a do tego jest smart – można nią sterować z poziomu telefonu.

Yeelight Serene Pro

przyjazna dla oczu lampa biurkowa
Inteligentna lampa biurkowa, doskonale oddająca kolory i odwzorowująca naturalne światło dzienne. Ogranicza emisję niebieskiego światła oraz posiada inteligentną funkcję przypominania o porze na przerwę, by nie spędzać zbyt wiele czasu na siedząco. Dzięki możliwości dopasowania jej wysokości, rośnie wraz z dzieckiem.
lampa Yeelight Serene Pro
lampa biurkowa
smart lampka biurkowa
Yeelight LED Desk Lamp
przenośna lampka biurkowa

Yeelight LED Desk Lamp

przenośna lampka biurkowa
Minimalistyczna i przy tym niezwykle praktyczna. Eleganckie ramię, przypominające szyję łabędzia, sprawia, że prezentuje się wyjątkowo stylowo. Pozwala na dobór idealnego kąta oświetlenia, dzięki regulacji 360°. Wytrzymała i mobilna, sprawdzi się w domu, w biurze, jak i w pokoju dziecka.

Yeelight Wireless Charging Nightlight

nocna lampka z funkcją ładowania bezprzewodowego
Bezprzewodowa lampka nocna i ładowarka w jednym. Emituje delikatne światło, które doskonale sprawdzi się wieczorem, jak i zaraz po przebudzeniu. Pozwala na wybór pomiędzy światłem zimnym a ciepłym, a indukcyjna ładowarka naładuje Twój telefon, gdy nie będziesz miał w pobliżu przewodu lub dostępu do prądu.
Yeelight Wireless Charging Nightlight
nocna lampka z funkcją ładowania bezprzewodowego
Plug-in Light Sensor Nightlight
praktyczna lampka z czujnkiem ruchu

Plug-in Light Sensor Nightlight

praktyczna lampka z czujnkiem ruchu
Lampka, którą możesz zamontować w każdym gniazdku, oświetla delikatnie pomieszczenie, nie rażąc w oczy. Doskonale sprawdzi się w sypialni, korytarzu czy pokoju dziecka. Dzięki wbudowanym czujnikom ruchu i światła, oszczędza energię i świeci tylko wtedy, kiedy jest to potrzebne.

Yeelight Sensor Night Light

lampka z czujnikiem ruchu
Doskonale sprawdzi się w przedpokoju, sypialni, czy pokoju dziecka. Dzięki czujnikowi ruchu, zapala się, kiedy się jesteś w pobliżu, a gdy nie wykrywa żadnego ruchu – wyłącza się. Posiada również haczyk, który może służyć do zawieszenia jej w szafie, oraz magnes, który umożliwia umieszczenie jej na lodówce.
Yeelight Sensor Night Light
Inteligentna Lampka z czujnikiem ruchu